NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
fajne miejsca w Stw,
~~kajko
ff
Wysłany: 10 Maja 2008r. 03:04  
Cytuj
Kompleks Stalowej Woli, chyba zag twój ośrodek intelektualny znajduje się w kroczu, wtedy równie dobrze można mieć kompleks osranej publicznej toalety, jeśli komuś się ona taka zasrana nie podoba.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2008r. 03:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 11 Maja 2008r. 00:01  
Cytuj
CYTAT
Kompleks Stalowej Woli, chyba zag twój ośrodek intelektualny znajduje się w kroczu, wtedy równie dobrze można mieć kompleks osranej publicznej toalety, jeśli komuś się ona taka zasrana nie podoba.


Przeroost formy nad treścią "intelektualisto". Zapewniam Cie ze istenieje coś takiego jak kompleks czlowieka z małej miejscowości. A co tu wogóle robisz w tym mieście, tym portalu. Przyjemność Ci sprawia jak sie wyzalisz, nie masz rodziny, przyjaciół? Chodzisz i Cie ciśnie żeby wejść na forum, do ludzi związanych z tym miastem i interesujacych się niem i im jechać?
Jak Ci się tak nie podoba, to won z tego miasta. Jedź szukać w polsce swojej oazy, raju na ziemi, a nie szukasz na własne życzenie kłótni i wyswisk. Twoje zachowanie ma swoją okresloną nazwę "troling". Jesteś typowym trolem internetowym. Człowiekiem na poziomi dziecka któremu założyli neostrade i nie bardzo wie do czego internet służy. Idź na ryby, do kina, alo poczytaj jakąś ksiazkę jak Ci się nudzi, a nie trolujesz bezsensownie na forum i sam wywołujesz niepotrzebne i głupie kłótnie.

 
 
 
 
~~kajko
ff
Wysłany: 12 Maja 2008r. 03:32  
Cytuj
Jak mnie zapewniasz to na pewno tak jest , bo mnie zapewniasz (kompleks człowieka z małej miejscowości, pewnie jest też kompleks człowieka ze średniej miejscowości kompleks człowieka z dużej miejscowości na punkcie człowieka z małej miejscowości itp.)

Co ja robię w tym miejscu? Mam się usprawiedliwić? Uzasadniać swoje istnienie w konkretnym miejscu i czasie? Chyba Ci się w głowie po przewracało.

Dlaczego korzystam z forum? Odpowiedz jest prosta. Bo jest to forum publiczne i praktykuję wolność wypowiedzi. Ale jest to może zbyt proste, aby mogło zostać zrozumiane, może przyczyną jest różnica cywilizacyjna, albo dieta?


Zalę się i rodzinie i znajomym, ale jest we mnie tyle żalu, że muszę się żalić na forach internetowych, aby do końca się opróżnić z żalu i mieć miejsce na kolejne żale, które będę ze mnie wyłazić zatruwacie przestrzeń realną i wirtualną.


Muszę "jechać" po ludziach?- sprzeczność- przecież ja sie żalę, wtedy nie mogę "jechać" po odbiorcach mojego żalu, chyba, że się nie żalę, i "jadę" po nich jak po burej suce. W takim razie bardzo przepraszam, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że na forum nie było żadnej informacji, że jest ono przeznaczone dla ludzi zakochanych Stalowej Woli, odurzonych tym miejscem, upajających się nim jak ćpun istnieniem po narkotykach, nikt nie ostrzegł,że można mówić o tym miejscu tylko jak o trupie, czyli dobrze albo wcale, że mam do czynienia z jakąś porąbaną sektą wyznawców wielkiej, boskiej SW.


Won z tego miasta. Zag wychodzi z Ciebie jakiś Hitlerek, jakaś podkarpacka satrapa, której po głowie chodzi jakieś ostateczne rozwiązanie kwestii, i przejawia w tym kierunku niepokojące symptomy. Próbujesz zatoczyć koło historii, w sprawie rozwiązań polityczno-społecznych, odwrócić trend dominujący w Europie.


Czy mi się nudzi? Tylko czasami, bardzo rzadko, a głos na forum zabieram z autentycznej troski o SW. Jestem nie mniej przejęty jej pomyślnym losem niż Ty, a może i bardziej, tylko, że nas dzieli różnica cywilizacyjna, ja jestem bardziej demokratyczny, skoro jest to forum publiczne, to głos ma każdy mieszkaniec: mądry, mniej mądry czy mądry inaczej. Możesz uczestnikom forum wytykać ich kompleksy,wymyślać od gnid i najgorszych, diagnozować neurozy i psychozy, sporządzać portrety psychologiczne, dokonywać psychoanaliz, ale powstrzymuj się od poglądów,kto tu powinien pozostać, tak na forum jak i w tym mieście, bo będziesz nadętym burakiem, który czyni przestrzeń publiczną stęchłą i duszną.

 
 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 19:50  
Cytuj
Po prostu brak słów i naprawdę jak ci się nie podoba to wypierd..... ze Stalówki i nie męcz się tak. Nic tu nie pomogą twoje coraz dłuższe wywody bo to nie jest na to miejsce. Mieliśmy tu pisać o ciekawych miejscach jak ktoś nie widzi takich trudno ale nie można pisać że stalowa wola jest miastem do umierania i zgadzam z kilkoma przedmówcami że w Warszawie wcale nie jest tak dobrze.

P.S: A co do aluzji do żydów w 1968 roku to nie masz prawa porównywać tamtej sytuacji z dzisiejszą bo to były całkiem inne czasy. Niektórzy po prostu zapominają że komunizm się skończył jakieś 19 lat temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pikaczu
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 15:56  
Cytuj
Ja też nie chcę tu kajka i również sram na jego rodzinę. Niezły imbecyl.

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 14:38  
Cytuj
hmm może coś za miastem.. polecam wybranie się do naszych lasów wokół miasta umiech 2 labo 3 ścieżki przyrodniczo dydaktyczne idealne na niedzielny spacer rowerowy z dzieciakami, oraz rozbudowana sieć dróg i naturalnych ścieżek leśnych gdzie mośna smiagać rowerkiem do woli, szczególnie polecam las w okolicach "śmietnika" oraz okolice "esowskiej" umiech

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 14:53  
Cytuj
Z tym śmietnikiem to masz na myśli wysypisko? Bo osobiście wolę tą część lasu przy drodze przyszowskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 15:03  
Cytuj
taumiech zaraz przy drodze na jakieś 100 m za śmietnikiem w strone jamnicy na lewo jest fajna trasa, cała pętla ma jakieś 2 km, a zrobienie 3 pętli daje w kość niesamowicie umiech

nadaje się na amatorskie zawody xc idealnie umiech

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 15:35  
Cytuj
Miasta w typie Stalowej mają swoje plusy .....i ja je doceniam.Pozdrawiam optymistów w tych "dziwnych czasach"

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »