NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Eurometal S.A.,
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 18:10  
Cytuj
fankore tak się składa ,że pojechałem tam z myślą o konkretniej sumie na start tego co sobie zaplanowałem (wolałem zarobic niż brac kredyt) - zarobiłem, wróciłem i to realizuje - ale nie kolidowało mi to z tym by móc iśc do jakiejkolwiek pracy na miejscu i mieć dodatkową kase i lata pracy - składałem CV wszędzie nie patrząc nawet do jakich firm wysyłam lub zawoże - poniewaz już wtedy zarabiałem na siebie umiech
Ja żadnego rozczarowania nie przeżyłem - poniewaz ja tu sie do pracy nie garne i chyba już nie będę musiał chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 18:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:27  
Cytuj
szczerze przy tym co dziś się dzieje na rynkach i w gospodarce to nie chciałbym mieć nic swojego. Takich ludzi rząd będzie doił jak święte krowy. Z resztą tu w stalowej trzeba naprawde trafić by zarobić w biznesie. Dla mnie jak na razie mając parę lat do 30 i zarabiając dobrą kasę u prywaciarza ( nie powiem że lekko ) naprawdę nie narzekam!...a doświadczenie rośnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 00:05  
Cytuj
Znowu byly zwolnienia i znowu kilkanascie osob zostalo bez pracy przed samymi swietami bardzo madry i inteligentny zaklad! Pozdro dla wszystkich na wyzszych stanowiskach jak mozecie w ten sposob traktowac ludzi a teraz ile jeszcze sie pozbedziecie?scianasciana

Dziewczynki caluski dla was nie dajcie sieok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 01:02  
Cytuj
No sory. A co mają robić ? Co to jest przechowalnia jakaś ?

Zmieniła się sytuacja to są zwolnienia. Na pierwszym miejscu jest dobro zakładu ! Co w tym dziwnego ? sciana

CYTAT
a teraz ile jeszcze sie pozbedziecie

Co Ty człowieku piszesz ? Pozbędziecie ? A Ci pracownicy to co to tam jest ? Święta krowa ? To firma ich zatrudniła - więc firma ich zwalnia. Widać nie są niezbędni.

To jest prywatna firma a nie jakaś ochronka dla nieudaczników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 15:12  
Cytuj
rcdcd masz dziwny tok rozumowania,jakbys ty sie do stanowiska dorwal to juz dawno wywiezli by cie na taczkach,albo pracownicy skuli by ci buzke podczas jednej z zakrapianych imprez firmowych,zakladajac ze w swojej chytrosci i zerowego szacunku dla pracownika,ktory ryje na twoj najnowszy samochod zorganizowal bys cos takiego.sciana
Jeszcze troche i pracodawcom sie ukroci dobre.Rzad zabral sie narazie za tych maluczkich,w celu splacania unijnych bankrutow,ale na szychy tez przyjdzie pora,bo juz powoli nie ma skad doic i wtedy jedni od drugich beda bardziej zalezni,a jesli sa tacy pracodawcy ktorzy,mysla ze wszystkie rozumy pozjadali to wiecie,malych sabotazystow nie brakuje,moze pol zakladu nie przyjsc do pracy,rozchorowac sie i kto wtedy jest bardziej zalezny,kiedy zaklad nie wypelnia zamowien.
To oczywiscie moga byc frazesy,ale i na tym mozna sie zastanowic.
Poza tym jaka to sytuacja ze zaklad zwalnia pracownikow?!to albo jest nieudolnie prowadzony i sa kombinacje,nie wyrabia sie przez co traci na zamowieniach i inwestycjach i z tego co widze po wypowiedziach bylych pracownikow faktycznie,mozliwe ze to tez i sa zwyczajne machloje z umowami pracowniczymi ktory nie chce dawac stalych umow a przez to jest obozem pracy,a nie pelna gemba renomowana firma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
Poza tym jaka to sytuacja ze zaklad zwalnia pracownikow?!

Ktoś Ci zagląda co masz na obiad w garnku ? To nie zaglądaj komuś do prywatnej firmy.
Jego sprawa czy udolnie czy nie udolnie. Zatrudnił to i może zwolnić.


CYTAT
Jeszcze troche i pracodawcom sie ukroci dobre.

Możesz rozwinąć ? Co się ukróci ?
I nie ukróci się im. Tylko takiemu co wyżej narzekał, że go zwolnili. Poleci na pysk co 3. Zbity. Będą robić odstrzał jak kaczek ze śrutówki jezyk

CYTAT
ktory ryje na twoj najnowszy samochod

Takich się wywala od razu. Nie mają motywacji do pracy. Ktoś Ci każe "ryć" ? A wynocha ! A sio ! A won !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 15:50  
Cytuj
Widze ze polemizacja z toba nie ma sensu jestes jednym z tych co by chcieli pracownika wykorzystac do cna,najlepiej zeby robil 24na dobe i za darmo,bez ubezpieczenia i najlepiej calowac po raczce szefa i mile widzianym donosicielstwem.
Takie cos juz u nas bylo,nazywalo sie Oswiecim,my polacy dziekujemy.
A jak by tak wszyscy tym pogladem co ty mysleli,to kierownicy musieli by zasuwac sami w swoich fabrykach albo w najlepszym wypadku ukraincow sobie sciagnac bo i to bylo u nas przez jakis czas praktykowane koiedy pracodawca byl"taki Dobry"w swoim mniemaniu ze nikt nie chcial pracowac procz obcokrajowcow.
Na szczescie sa w naszym regionie firmy ktorych kierownicy nie maja takiego toku myslenia,w ktorych mozna czuc sie swobodnie a dzieki temu wykazac,i miec lepsze morale wsrod pracownikow i szefostwa,w pracy,nawet jezeli jest to mniejsza firma czuc sie jak w domu.
rcdcd slyszalem ze w komunistycznych chinach sa obozy zatrudnij sie,na brygadziste,referencje nie wiem ale motywacje dobra masz.
Za dziewczyny z Euro metalu bede trzymal kciuki,niech nie daja sie,zadnych sentymentow a te ktore sa na zwolnieniu niech pamietaja ze za nie wykorzystane dni urlopowe,pracodawca tez powinien sie z wami rozliczyc.
Poza tym rcdcd ja jezeli jestem pracownikiem jakiegos zakladu czy firmy wole znac jej renome,bo nawet jesli trafie na taki to pracujac w nim chce wiedziec ze bede mial co robic,a nie bede przezucany zeby utykac stanowiska bo pracodawca sobie pozwalnial pracownikow a jezeli firma jest dziadowska to nie ma zamowien i ja jako pracownik wysylany jestem na urlop,przymusowy a przez co marnie zarabiam,a gdy mi potrzebny na wyjatkowa okolicznosc nie dostaje go bo mam wykorzystany wiec nie siej tu swoich bzdurnych wnioskow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
Znowu byly zwolnienia i znowu kilkanascie osob zostalo bez pracy przed samymi swietami bardzo madry i inteligentny zaklad! Pozdro dla wszystkich na wyzszych stanowiskach jak mozecie w ten sposob traktowac ludzi a teraz ile jeszcze sie pozbedziecie?scianasciana

Dziewczynki caluski dla was nie dajcie sieok

Tym kilkunastu osobom nie przelduzyli umow czy rozwiazali z nimi umowy? rcdcd jestem ciekaw czy tak bys myslal gdybys byl na ich miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
Widze ze polemizacja z toba nie ma sensu jestes jednym z tych co by chcieli pracownika wykorzystac do cna,najlepiej zeby robil 24na dobe i za darmo,bez ubezpieczenia i najlepiej calowac po raczce szefa i mile widzianym donosicielstwem.


Była tylko mowa, że zwolnili.

CYTAT

Takie cos juz u nas bylo,nazywalo sie Oswiecim,my polacy dziekujemy.

Dziękujcie. Popatrz - nie musieli by zwlaniać - fajnie jak by odeszli sami - Ci co im nie pasuje smiech2


CYTAT
A jak by tak wszyscy tym pogladem co ty mysleli,to kierownicy musieli by zasuwac sami w swoich fabrykach albo w najlepszym wypadku ukraincow sobie sciagnac bo i to bylo u nas przez jakis czas praktykowane koiedy pracodawca byl"taki Dobry"w swoim mniemaniu ze nikt nie chcial pracowac procz obcokrajowcow.

I to są zdrowe zasady konkurencji. Należy do tego dazyć. Uwolnić rynek. Nie bójmy się odejść sami ... Niech tak zrobią wszyscy i będzie jak mówisz. Widzisz jakie to proste ?


CYTAT

Poza tym rcdcd ja jezeli jestem pracownikiem jakiegos zakladu czy firmy wole znac jej renome,bo nawet jesli trafie na taki to pracujac w nim chce wiedziec ze bede mial co robic,a nie bede przezucany zeby utykac stanowiska bo pracodawca sobie pozwalnial pracownikow a jezeli firma jest dziadowska to nie ma zamowien i ja jako pracownik wysylany jestem na urlop,przymusowy a przez co marnie zarabiam,a gdy mi potrzebny na wyjatkowa okolicznosc nie dostaje go bo mam wykorzystany wiec nie siej tu swoich bzdurnych wnioskow.

A znaj sobie. Twoja sprawa. Możesz nawet nigdzie nie pracować cool girl Przymus ?
Ile będziesz miał czasu wolnego. Będziesz mógł z niego korzystać do woli umiech

CYTAT
Za dziewczyny z Euro metalu bede trzymal kciuki,niech nie daja sie,zadnych sentymentow a te ktore sa na zwolnieniu niech pamietaja ze za nie wykorzystane dni urlopowe,pracodawca tez powinien sie z wami rozliczyc.

Jeśli mają myślenie jak malutka69 - to nie chciał bym ich w firmie potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 18:38  
Cytuj
rcdcd już dawno pokazał poprzez swoje wypowiedzi ze nie wie co to szacunek do drugiej osoby. Zobacz, jak to wyglada w wielu krajach zachodnich tzn. Jeżeli pracujesz to stać Cię na samodzielne życie(opłaty, jedzenie, paliwo itd) stać Cię na to wszystko gdy tylko pracujesz. U nas jest tak ze wiele wypłat to najniższa krajowa która nie da Ci możliwośći samodzielnego funkcjonowania na obecnych normach społecznych - rozumiesz ??? to i dlatego nie dziw się ze skoro pracodawca dyma pracownika to i pracownik nie pozostaje obojętny. Padną słowa nie pasuje - nie pracuj! Jeść coś trzeba, mieszkanie opłacić itd, więc trzeba jakoś przeboleć. Nie mam na myśli wszystkich, bo sam wiem po sobie ze istnieją uczciwi pracodawcy i chwała im za to!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 18:55  
Cytuj
Następny. Wziął i zwolnił - bo miał takie prawo !!
Zatrudnił to i zwolnił !
Lepiej, żeby po świętach zwolnił nie 10 osób tylko 100% bo firma padnie ?

CYTAT
Jeść coś trzeba, mieszkanie opłacić itd, więc trzeba jakoś przeboleć.

No to szanujta pracę jak ją macie !
A może założycie Eurometal II ? I na święta premii po 100 tys.
Jakieś przeszkody ?

O szacunku mówisz ? A jaki szacunek ma ta malutka69 ? Pracowała. Dawali jej na chleb, na jedzenie. A ona teraz ma pretensje, że ją zwolnili ? Może więcej samodzielności.

Podnoszą podatki, opłaty, nakładają koncesje, vatu zabraniają odliczać od paaliwa to cierpią takie niudolne maultkie69. Eliminuje się najsłabsze jednostki w drodze do oszczędności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 19:26  
Cytuj
rcdcd dzięki tak myślącym ludziom jak Ty jast w kraju jak jest, zero szacunku dla 2 osoby ,wydymać i kopnąć w dupsko i dymać następnego.
Takie myślenie to typowa polska prowizorka aby do jutra jakoś to będzie, zero myślenia na pszyszłość zero planowania inwestycji w firmę w kadrę która jest sukcesem firmy.
W Japoni pracują po 3 pokolenia w jednym zakładzie, ludzie są związani z zakładem na dobre i złe, tam opłaca się to 2 stronom.
U nas jest inaczej, ale jak ma być inaczej jak z góry na pracownika patrzy się jak na złodzieja zło konieczne i stwarza się system mobingu, strachu.

U nas jest powiedzenie: jeśli nie wydymasz tego, co na ciebie pracuje, to chory jesteś.

Są też firmy rozwijające się ale to rodzynki na naszym rynku pracy.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:02  
Cytuj
Ale nie wymagaj, by ktoś w montera na taśmie inwestował potluczony

CYTAT
W Japoni pracują po 3 pokolenia w jednym zakładzie, ludzie są związani z zakładem na dobre i złe, tam opłaca się to 2 stronom.

Bo to nie są parobki do składania na taśmie ok Oni pracują umysłem. A w takich się owszem inwestuje - i nie trzeba tu sięgać do Japonii ok

Inwestycja w firmie na tym poziomie będzie polegać na wstawieniu robotów zamiast tych parobków potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:16  
Cytuj
No tak w Japonii są tylko pracownicy umysłowi, żadnych roboli. Nic głupszego dawno nie słyszałemumiechumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
Bo to nie są parobki do składania na taśmie Oni pracują umysłem. A w takich się owszem inwestuje - i nie trzeba tu sięgać do Japonii


Ręce opadają.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
Ale nie wymagaj, by ktoś w montera na taśmie inwestował potluczony



Tym zdaniem dałeś jasne świadectwo ze jesteś... mlotek

Jestem przekonany ze w wielu dziedzinach gdzie pracują według Ciebie tzw "parobki" nie dał byś rady błyszczeć, stulił byś uszy i skierował wzrok w ziemie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Znowu byly zwolnienia i znowu kilkanascie osob zostalo bez pracy przed samymi swietami bardzo madry i inteligentny zaklad! Pozdro dla wszystkich na wyzszych stanowiskach jak mozecie w ten sposob traktowac ludzi a teraz ile jeszcze sie pozbedziecie?scianasciana


Mi tutaj opadły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:07  
Cytuj
ja juz tego typa sluchac niemoge "rcdcd" Jestes jakims dziwnym typem wogole czlowieku co ty pisziesz masz do ludzi jakis szacunek wogole? jak ty niemasz do kogos to i do ciebie nikt niebedzie mial. pewnie jestes zwyklym internetowym napinaczem w zyciu ci niewyszlo i na wszystko jako jedyny sie odnosisz z brakiem szczacunku. Takich jak ty niepowinno byc wogole w tym kraju przez takich burakow jak ty kraj jest w takim stanie jakim jest, patrzy tylko co zepsuc co komu na zlosc zrobic przyklad prawdziwego buraka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:28  
Cytuj
Po co wogole dyskutujecie z rcdcd,widac ze sam nie potrafi sie interesujaco wypowiedziec skoro w kolko cytuje innych i odpowiada krotkimi zdaniami jak na kierownika ktorym pewnia chcialby byc w swoich mokrych snach to w rzeczywistosci jedynie jakims peegierowskim kolchozie.
Po co sobie strzempic jezyka skoro nic nie trafia,bo niektorzy po prostu wola zyc w swoim odrealnionym swiecie i tego nie zmienia a tym bardziej wyciagnie wnioski lub potrafi sie wczuc w sytuacje innej osoby.
Watpie by z takim lizusowskim podejsciem do kierownictwa,nawet szefowie go dlugo tolerowali,dlatego zapewnie siedzi sobie w domku,na bezrobociu i glosi swoje dziwne teorie.
Dajcie mu spokojsmiech2 jak sobie chce niech pokrzyczy jak male niemowle,ktore krzyczy pelnym glosem ale nikt go nie zrozumienie wiem...moze Japonia albo jak pisalem,komunistyczne Chiny:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:44  
Cytuj
Jak chcecie sobie pocisnąć to na priv bo o ile się orientuję o jest to temat zakładu pracy Eurometal a nie jak bardzo upierdoliwym człowiekiem jest rdcdc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 13:31  
Cytuj
rdcdc idz zatrudnij sie tam i popracuj ciekawe czy wytrzymasz tydzien! gdybys widzial gdybys porobil tam jak np ja zrozumialbys i nie bylbys taki madry tylko stulibys uszy i nic nie powiedzial! dziewczyny ktore dzwigaja i robia na nich po tym wszystkim zero zrozumienia zero niczego zwykle dowidzenia! wiec sie nie odzywaj skoro nic nie wiesz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
rdcdc idz zatrudnij sie tam i popracuj ciekawe czy wytrzymasz tydzien! gdybys widzial gdybys porobil tam jak np ja zrozumialbys i nie bylbys taki madry tylko stulibys uszy i nic nie powiedzial! dziewczyny ktore dzwigaja i robia na nich po tym wszystkim zero zrozumienia zero niczego zwykle dowidzenia! wiec sie nie odzywaj skoro nic nie wiesz!


ojej. No ale czegoś nie rozumiem.
- są takie biedne, muszą przymusowo "na nich robić" - zostają zwolnione - i jest jeszcze gorzej ? Powinny się cieszyć. Już nie muszą "na nich robić" potluczony

Dwa. A co prócz do widzenia miało by być ? Utulić ? Ulizać ? Paczkę na święta dać po choinke potluczony ?


"hip hip hurrra. hip hip hurrra. Zwolnili mnie. Już na nich nie robie" jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 13:52  
Cytuj
Na rcdcd nie zwracajcie uwagi, on jest właścicielem jednego z lokalnych obozów pracy (myjnia chyba) i zawsze tu broni "byznesmenów" dojących pracownika chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
Na rcdcd nie zwracajcie uwagi, on jest właścicielem jednego z lokalnych obozów pracy (myjnia chyba) i zawsze tu broni \"byznesmenów\" dojących pracownika chytry


Widocznie sam tak postępuje. Zmień podejście do ludzi człowieku , bo chcąc nie chcąc jesteś od nich uzależniony aby przetrwać z tym swoim miejscem pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 17:38  
Cytuj
nie należy mylić szacunku do drugiej osoby z dbaniem o interes własnej firmy.

wiecie, jest takie stare powiedzenie - punkt widzenia, zależy od miejsca siedzenia. jeżeli nikt nigdy nie zarządzał firmą, albo nie zatrudniał pracowników to nie zna problemów z związanych z ich zwalnianiem. firma musi wypracować zyski. jeżeli zyski są za małe, to albo należy je zwiększyć, albo zmniejszyć koszty. zgodzę się, że idealnie by było, gdyby dało się pstryknąć palcami i zwiększyć zyski 3x, albo nawet 10x i wtedy każdy pracownik dostałby bon na 10 000 zł w prezencie pod choinkę. ale tak się nie da (a jeżeli uważasz, że umiesz zwiększyć zyski firmy, to wyślij swoje CV na mailto:praca@arturbukowski.com z chęcią zatrudnię kogoś takiego jak TY!)

jeżeli komuś źle, to niech znajdzie sobie inną pracę, albo niech zacznie pracować na własny rachunek.

na koniec proszę, nie komentujcie mnie, że jestem komunistą bez szacunku. jestem przedsiębiorcą. osoby które dla mnie pracują raczej nie czują się pokrzywdzone. w dużej mierze same ustalają stawki za jakie dla mnie pracują.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »