NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Eurometal S.A.,
~~jarek
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 00:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Poznacie teraz Państwa Śliwakowskich z lepszej strony.Bez komentarza

jarku co masz na mysli uchyl rabka tajemnicy???zapytanie


Nie sztuką jest działać na rynku jak się sprzedaja profile, ale sztuka jest jak się nie sprzedją.Zobaczymy jak sobie poradzi prezes, a zobowiązania cisna zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 00:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~boss
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 19:22  
Cytuj
a ja Wam wszystkim dobrze radzę szukajcie sobie nowej pracy póki macie jeszcze czas...... ha ha ha choć to wcale nie jest śmieszne.....zapytaniesciana:

 
 
 
 
~~elwira
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 19:27  
Cytuj
Jak tak dalej jeden z kierowniczków bedzie sie przypier.. do wszystkiego do trzeba bedzie spadać i szukać coś innego ale wtedy to trzeba by go odwiedzić w chacie a wiadomo gdzie mieszka (młodynie) a nóż zaprosi na wyrzerkę he h eh he

 
 
 
 
~~jop
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Jak tak dalej jeden z kierowniczków bedzie sie przypier.. do wszystkiego do trzeba bedzie spadać i szukać coś innego ale wtedy to trzeba by go odwiedzić w chacie a wiadomo gdzie mieszka (młodynie) a nóż zaprosi na wyrzerkę he h eh he
co masz na mysli????????????zapytanie

 
 
 
 
~~wasq
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Jak tak dalej jeden z kierowniczków bedzie sie przypier.. do wszystkiego do trzeba bedzie spadać i szukać coś innego ale wtedy to trzeba by go odwiedzić w chacie a wiadomo gdzie mieszka (młodynie) a nóż zaprosi na wyrzerkę he h eh he
pojedziecie lexusem...

 
 
 
 
~~ELWIRA
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 20:50  
Cytuj
A TO ŻE ÓW KIEROWNIK CHODZI I PATRZY JAK KOMU COŚ DOJEB....
A LEPIEJ BY BYŁO JAK BY SIE TROCHE ZASTANOWIŁ NAD SWOIM POSTĘPOWANIEM PONIEWAŻ GNOI LUDZI I TO ZDROWO A PRZECIERZ PARĘ LAT W TYŁ SAM BYŁ MISTRZUNIEM I CHŁOPCY GO SCIGALI PO CHALI NO ALE PRZYDZIOBAŁ I TERAZ JEST SZYCHĄ I PEWNIE SIĘ CZUJE CO NIE ZNACZY ŻE MOŻE TAK SOBIE POCZYNAC JAK DOTYCHCZAS .!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~rafał
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 21:10  
Cytuj
Kierownik to ma mało co do powiedzenia został napuszczony przez Jarosława i Magdalenę.Sam się sra zeby nie stracić roboty bo kto by go i gdzie zatrudnił.Każdy wie że firm ma mało zamówień a kredyty prezesa cisną.Jak okręt idzie na dno trzeba się utrzymać jak najdłużej.

 
 
 
 
~~boss
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 11:33  
Cytuj
Jak okręt idzie na dno trzeba się utrzymać jak najdłużej....(cytat)

Jasne tylko czy trzeba przy tym gnoić innych kto dał im do tego prawo??? żaden kodeks nie zawiera takiego paragrafu więc to jest po prostu bezprawie może nawet i mobbing ale kogo to interesuje........

 
 
 
 
~~)()(
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 13:51  
Cytuj
w tej firmie kierownik jest kierownikiem a nie człowiekiemnie wiem

 
 
 
 
~~boss
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 15:50  
Cytuj
....a szkoda bo w tej chwili jedzie na tym samym wózku co wszyscy w firmie więc gdyby pokazał od czasu do czasu ludzką twarz to na pewno korona by mu z głowy nie spadławazne

 
 
 
 
~~jarek
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 21:29  
Cytuj
zaobaczymy jego zasady za kilka miesiecy w lato jak osiagnie dno jeszcze nie osiągnął.Jak do tego czasu bedzie jeszcze działać firma, ale znająć realia rynku zwolnienia będą pomału. Zostaną najbardzie zaufani kompani którzy będą się gryźdz miedzy sobą i jeden na drugie będzie szczuł.

 
 
 
 
~~stefcia
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
w tej firmie kierownik jest kierownikiem a nie człowiekiemnie wiem

Ludziki, chybo nie jost tak zle, ponoć jedna z noszych brygadziorek pracuje dalej bo sam nasz wysoki kierowcio zakładu wstowił sie za nio u noszego prezesa,brawo chocioz jeden czosomi pomysli o innych.

 
 
 
 
~~blebleble
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 12:16  
Cytuj
stefcia to ty malo wiesz nikt sie za nia nie wstawil,skad takie brednie wymyslacie?

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 13:10  
Cytuj
zna ktoś kolesia o ksywie BADEN>? robił tam swego czasu!!

 
 
 
 
~~zenek
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 17:00  
Cytuj
własnie ze ta brygadzistka to dupolizaj i napewno prezes tak sam od siebie by jej nie zostawil dupolizaj tak tylko len smierdzacy i nierob szkoda ze tego zaden kierownik nie widzi nawet tak spostrzegawczy kierownik Rafal

 
 
 
 
~~boss
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 19:54  
Cytuj
taaaak kierownik Rafał to naprawdę spostrzegawczy koleś ma oczy dookoła głowy i widzi wszystko....mlotek a szczególnie to co nie potrzeba he heumiechumiechumiechumiechgood

 
 
 
 
~~zasza
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 10:00  
Cytuj
Rafał słodzisz sam sobie umiech

 
 
 
 
~~skanik:)
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 16:26  
Cytuj
słyszałem że przyczyną braku zatrudnienia nie bedzie kryzys--------tylko maszyna się rozpadnie bo Rafałek nie potrafi nawet dobrze sobie paznokci obgryść a co dopiero o maszynę zadbać good

 
 
 
 
~~wasq
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 16:45  
Cytuj
a grzywkę ładnie zaczesuje na bok czy już się jej pozbył ?

 
 
 
 
~~skanik:)
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 13:15  
Cytuj
"MA fryzurkę na cebulke" i do tego zryty berecikmlotekmlotek

 
 
 
 
~~realista
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
a ja Wam wszystkim dobrze radzę szukajcie sobie nowej pracy póki macie jeszcze czas...... ha ha ha choć to wcale nie jest śmieszne.....zapytaniesciana:


zamiast pisac/czytac glupoty, pomysl jak mozesz dodac choc troche dobrego, dla dobra wspolnego, takze twojego...
a moze zajmiesz sie smieciami, ktore podrzucaja wszedzie oszusci tzw. nowobogaqtcy z oklicznych domkow???
problem jest rzeczywisty i oznacza kilkaset tysiecy w kasie miasta. co ty na to? pomozesz?
Czas, zeby sluzby miejskie oraz Straz Miejska zajela sie tym bardzo niebezpiecznym i kosztownym problemem.
Dlaczego zarzad spoldzielni nie robi nic, zeby ograniczyc straty spoldzielni wynikajace z wyrzucania smieci przez lokalnych oszustow?
Dlaczego rada miejska nie robi nic by sprawdzic (a gdzie trzeba wystawic spory mandat), co sie dzieje ze smieciami z domkow jedno-rodzinnych, ktorych wlasciciele nie placa za wywoz smieci?

 
 
 
 
~~dragu
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:55  
Cytuj
ale sie usmialem heheheheh.pieknie jezdzicie.ja mam swoje zdanie na ten temat wiele spraw tez widze i mnei boli ale co zrobisz.pracowac trzeba ;/;/;/

 
 
 
 
~~skanik:)
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a ja Wam wszystkim dobrze radzę szukajcie sobie nowej pracy póki macie jeszcze czas...... ha ha ha choć to wcale nie jest śmieszne.....zapytaniesciana:


zamiast pisac/czytac glupoty, pomysl jak mozesz dodac choc troche dobrego, dla dobra wspolnego, takze twojego...
a moze zajmiesz sie smieciami, ktore podrzucaja wszedzie oszusci tzw. nowobogaqtcy z oklicznych domkow???
problem jest rzeczywisty i oznacza kilkaset tysiecy w kasie miasta. co ty na to? pomozesz?
Czas, zeby sluzby miejskie oraz Straz Miejska zajela sie tym bardzo niebezpiecznym i kosztownym problemem.
Dlaczego zarzad spoldzielni nie robi nic, zeby ograniczyc straty spoldzielni wynikajace z wyrzucania smieci przez lokalnych oszustow?
Dlaczego rada miejska nie robi nic by sprawdzic (a gdzie trzeba wystawic spory mandat), co sie dzieje ze smieciami z domkow jedno-rodzinnych, ktorych wlasciciele nie placa za wywoz smieci?

I tu masz rację trzeba im się za dupy zabrać tyle że straży miejskiej już nie ma ale pan Czubski by się do tego nadał w sprawy policyjne jeszcze się nie wpiepszał a wiele potraficool

 
 
 
 
~~skanik:)
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:57  
Cytuj
sorki żle wpisałem dwie ostatnie linijki mojeok

 
 
 
 
~~boss
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 20:44  
Cytuj
No no REALISTA niezle sobie pojechałeś tylko do czego Ty człowieku pijesz bo kompletnie nie rozumiem czemu przyczepiłeś się do mojego wpisu...
Ja doskonale wiem jak się czują ludzie którzy nie mają pracy więc nie mów o dobrze ogółu bo chyba nie masz o tym pojęcia-każesz mi zająć się śmieciami a sam pewnie grzejesz niezłą posadkę uważasz więc że to grzecznie z Twojej strony??? Jasne że gdyby trzeba było to uważam że żadna praca nie hańbi ale może mi w tym pomożesz bo to Twój pomysł.
Aha i taka mała rada nie obrażaj nigdy kogoś kto Ci nic nie zawinił bo to nie kulturalnie a za takiego się chyba maszumiech

 
 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »