NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 »
Eurometal S.A.,
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
nie należy mylić szacunku do drugiej osoby z dbaniem o interes własnej firmy.

wiecie, jest takie stare powiedzenie - punkt widzenia, zależy od miejsca siedzenia. jeżeli nikt nigdy nie zarządzał firmą, albo nie zatrudniał pracowników to nie zna problemów z związanych z ich zwalnianiem.



Mylić nikt nie myli sztuką jest pogodzić szacunek do drugiej osoby/pracowników i dbać właściwie o własną firme. Swoje wypowiedzi popieram doświadczeniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 17:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 18:18  
Cytuj
A gdzie malutka_69 ma szacunek do pracodawcy ?
Skoro nie ma szacunku - to ja nie mam do niej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 18:37  
Cytuj
A rcdcd pomimo tego co zostalo powiedziane,dalej daje czadu.
Czlowieku z posrod osob ktore tu sie wypowiadaly,widac ze nikt do twojego podejscia nie ma szacunku.
Nawet koles o ksywce czarnybukers ktory jako pracodawca w miare logicznie sie wypowiadal,znalazl u mnie wieksze zrozumienie,gdyz nie jego zamiarem bylo kpic z nizszej klasy pracujacej a wypowiedziec kilka zdan dotyczacych podniesienia wydajnosci wlasnej firmy i dzieki temu podnoszeniem statusu swojego pracownika.
A ty co zablysnoles jakims istotnym pomyslem?ciekawa wypowiedzia by wesprzec pracownika,neutralnie pomyslec nad zwolnieniami z tego zakladu i ich kierownictwem i nas oswiecic,czy znowu ktoregos z nas zacytujesz,i krotko bez pomyslu wypowiesz bo to naprawde cienkie,i fakt wyrozniles sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 22:17  
Cytuj
rcdcd to zwykly burak i prostak nic wiecej umiech nikt niema do takiego patalacha szacunku i nikt niebedzie mialumiech pewnie nawet kobiety niepotrafi utrzymac przy sobieumiech zadna niechce takiego prostaka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2011r. 09:23  
Cytuj
Powinno sobie przed spaniem,do poduszki kuc na pamiec kodeks pracy,ogolne zasady zgodnej wspolpracy i wogole jakies zasady przyswajania kultury,a nie tacy tylko udaja ze duzo wiedza i sie znaja na swej robocie a tak naprawde zwalaja swoje obowiazki na innych,czesto na podwladnych,peegier.
Ciezko zrozumiec czym sie tego typu opryskliwi osbnicy kieruja ale to nie jest dobro firmy i jeszcze nie slyszalem,by ktos nakladajac wiekszy rezim na podwladnych,wykopywujac za kazde uchybienie czegokolwiek sie dochrapal,taki czlowiek to zreszta mozna rzec w pewnym sensie paranoik,ktory widzi w kazdym podwladnym nieroba,takiego co sobie lezy gdy on nie widzi,gdzie w jego oczach prawie kazdy pracownik dziala na szkode firmy,niby ja sabotujac.
Wydajac sie ze wiele osob ma zbyt malo zaangazowania,choc gdyby dotarlo ze w tym co sie robi i jest odpowiedzialny za tak wiele,nie mozna ludziom dawac tylko kijem po tylku,czasami i ta marchewke trzeba podrzucic.
Przeciez mysle ze zyjemy w takich czasach,ze wielu rozumie ze nie ma nic za darmo a za zangazowanie w pracy dostaniemy stosowne wynagrodzenie i jak widzimy do wielu,tych z gory to nie dociera,i sprawdza sie czesto poglad ze im ma taki duzo chce wiecej i nie moze sie nachapac,jak smok wawelski ktory gaszac pragnienie w wisle,pekl bo mu bylo malo.
Tak jes prosze panstwa,dziwi mnie czemu nadzor nie wysyla kierownikow na w pewnym sensie badania psychonaulityczne by sprawdzac czy moga funkcjonowac na tak odpowiedzialnym stanowisku i nie ludzmy sie ta funkcja to tez duze obciazenie psychiczne dla osoby w firmie,zakladzie ktory zatrodnia setki osob,mniej lub wiecej w tym Eurometal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 01:27  
Cytuj
Co Ty człowieku piszesz ? Sam sobie zaprzeczasz.

Z jednej strony każesz komuś czytać kodeks pracy - a z drugiej strony przymykać oko na nieróbstwo ?!

Tak padła Huta Stalowa Wola i wiele wiele innych zakładów. Szybko byś doprowadził nie jedną firmę do bankructwa.

Przyjść rano. Pogadać, zjeść sobie. Udać, że coś się robi jak "kontrola" patrzy. I jeszcze rozkraść - bo to przecież nie moje potluczony A i oczywiście należą się wczasy, na święta bony etc.

Czego, Ty oczekujesz od przełożonego ? Miłych słów ? On ma zagonić do roboty. Niech sobie jeden z drugim przypomni, gdzie mieli dobre słowo w latach nauki i jak je szanowali. Teraz pretensje tylko do siebie.
Stosuje się metody skuteczne do zagonienia nierobów i wybicia im łbów (de facto dla ich własnego dobra), że można nic nie robic.
Nie mówimy tutaj o pracownikach, których trzeba motywować jakoś specjalnie. Oni mają tylko wykonać normę.

Tak jak kiedyś Wy nie szanowaliście innych (szkoła) - tak dzisiaj nie szanuje się Was potluczony
Pretensje tylko do siebie.

Ale tacy jak malutka_69 - oni nie rozumieją, że jak się goni do pracy to dla ich dobra. Pracują jest źle - a wywalą to jeszcze gorzej good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 08:23  
Cytuj
A ja napiszę tylko jedno. Przychodzi były pracownik huty do zakładu X ( to nie ważne gdzie ) i pyta się gdzie oni tu spią i kiedy. No to chyba mówi to samo za siebie jaka jest mentalność ludzi zwłaszcza pracujących w Hucie. Potem są pretensje że zły szef zabrał mi z premii przecież nie widział ups założyli kamery. Ale i tak jest szef zły bo noc to jest od spania, ktoś mnie zmieni a ja się kimnę. No sorry ale z takim podejściem nigdzie ktoś dłużej nie popracuje. Bo prawda jest taka że ludzi do roboty gonić trzeba a nie tak jak w Hucie kiedyś

"Czy się robi czy się leży trzy tysiące się należy"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 13:34  
Cytuj
A wiec Huta upadla przez swoich pracownikow...to dobre,kawal dnia.
Mysle ze chyba kazdy nowy pracownik przychodzacy do pracy,wie ze mu sie na rece patrzy i jest obserwopwany w kamerach przez podwladnych czy daje sobie rade na swoim stanowisku,wiec po co te dziecinne gadkiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 14:09  
Cytuj
To nie jest kawał dnia tylko fakt. Na szczęście koniec z tym bajzlem od nowego roku.cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 14:15  
Cytuj
To nie są żadne dziecinne gadki. Każdy tak ciśnie rcdcd a ma on sporo racji że pracowników goni się do roboty dla ich dobra bo jak szef złapie na nic nie robieniu i zabierze troche premii to jest ch*j a jak mnie zagoni do roboty to tez jest ch*j a prawda taka że tam dobrze gdzie nas nie ma. Zawsze i wszędzie będzie źle bo nigdy nikomu nie dogodzi a praca to nie wczasy i wakacji. Nie nadajesz się to out i rotacja będzie w każdym zakładzie z takimi pracownikami. Poza tym pracodawca to nie Karitas jakiś. Ludzie mają pretensje że im ktoś na chleb daje ale jak zwolni to już jest bee a nikt nie popatrzy na siebie i nie odpowie na pytanie: "Może się nie nadawałem, może nie wyrabiałem. Kurcze coś robiłem nie tak" Ale pewnie najlepiej napisać jest ze Eurometal bee bo mnie zwolnił.

Pracowałem w Aluthecu na oczyszczalni no i Moja współpraca skończyła się wraz z końcem umowy. Nie zawsze wyrabiałem normy bo tam są one kosmiczne po prostu. Ale chyba wiem dlaczego tak się stało. A nie... idąc tokiem rozumowania forumowiczów niektórych mam napisać Aluthec to ch**e bo nie mogłem leżeć na profilach do góry worem. Mówi się trudno. Idzie się dalej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 21:12  
Cytuj
Piknik akurat jesli chodzi Alutec to ma on swoj osobny temat,i nie wiem co to za gadanie jest o lezeniu w pracy i zarabianiu pieniedzy,nikt tu nie mowil o spaniu na profilach badz ich zlym wykonywaniu a o nieudolnosci kierowniczej a jewsli na marginesie chodzi o firmie ktora na zakonczenie posta wymieniles to zgodze sie z toba na temat kosmicznych norm,zgodne oraz czestym pieszczeniu pradem przez niezabezpieczone kable szlifierek pradem i rany ciete od ich tarcz sa czesto widziane.
Nie rozumiem tylko jak to sie stalo ze po zakonczeniu umowy z tego wydzialu zostales zwolniony,musiales niezle podpasc,nie chciales srubowac norm?uśmiech choc fakt jak sie mowi,zyje sie dalej.
Oczywiscie zgodze sie ze zdarzaja sie w firmach takie pracownicze jednostki ktore faktycznie nie wiedza po co przychodza do pracy,lub podburzaja wspolpracownikow na temat warunkow pracy,sami udajac przykladnych roboli,psuja morale to faktycznie drazliwe,nie wachajac sie nazywac takich robakami.
W tych wypadkach faktycznie nalezy takich zwalniac a niew jak np.w jednym przykladzie pracownik domaga sie naleznej mu 15 min.przerwy po 8 godz lub napojow chlodzacych pracujac przy piecu,za co drazni szefa ze sie odezwal i ten go zwalnia,bo coz da jednym ,zacznie sie domagac cala reszta.
Najgorsze jest to ze niektorzy pracownicy nawet nie sa swiadomi swoich praw i podkresle jeszcze raz ze nie kazda firma,zaklad,kierownik,szef to wcielone zlo.
Wystarczy sprawdzac w szerokiej opini,wtenczas sie na cos decydujac.
Albo ciesz sie ze masz prace albo....no wlasnie pola manewru w zyciu,dzieki panstwu polskiemu,wielkiego juz nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 21:59  
Cytuj
Nie ma co się rozpisywać bo z tym co napisałeś również się zgadzam w 100% Nigdy nikomu nie dogodzi w zupełności. Jeden dostanie to i drugi zacznie się domagać. Jeśli chodzi o Aluthec to rany to częsty przypadek albo komuś szlifierka odskoczyła bo niestety ale po 8 godzinach roboty tam czujesz się jak po 16. Normy były śrubowane przez gościa któremu ludzie nie chcieli pożyczać sprzętu bo palił boshe i w ogóle heh. Znajomość znajomości pogania. Był wtedy postój więc mieli też więcej roboty to możę również dlatego. były przypadki że robisz norme, możesz odpoczać chwile a podchodzi gość brygadzista i mówi żę jeszcze 5 sztuk masz zrobić bo jakiś tam typ nie ma normy i premii nie będzie a jak nie to Tobie odpisują no i wiadomo już co. Raz robiliśmy 2 tygodnie bez dnia przerwy. Za niedziele miałem dostać ok 300zł a za 2 niedziele to jest 600zł + stawka podstawowa 1800 na próbnym z 2 tygodniami nocek bez nadgodzin. Więc mogłem wyciągnąć jakieś 2400 na rękę ale kasy jak nie było tak nie ma za te niedziele. Więc wiesz to mnie też trochę zniechęciło bo jedyne co potrafią Ci tam powiedzieć to jak się nie podoba to za bramę bo czekają kolejni. To jest standardowy tekst tam. Więc nie ma o czym mówić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 08:51  
Cytuj
Rozumiem cie chlopie doskonale.Tam sort maly bosz,duzy bosz,biaks.
Szlifierki sa tak ciezkie ze po kilku godz.mecza rece sam mam bliznowe"pamiatki"na nodze jak wielu,wielu znajomych.
Dodatkowo okulary ochronne ktore nie zdaja egzaminu gdy w czasie pracy tak ci zaparuja,ze juz nic przez nie nie widzisz.Maski w tym syfie nie zdaja egzaminu,i tak plujemy na czarno i zambki szybko sie psuja,poproscie kilkuletnich pracownikow o usmiechuśmiech i o tych z odlewni pokazanie popazonych dloni.
Fakt faktem rotacja jest tam olbrzymia w tym wydziale wiec chetni zawsze sa mile widziani.
Dobre miejsce ale tylko dla tych co sie chca pracy nauczyc,i zaczynaja po szkolach.Przezywaja totalny szok jak widzialem po takich.
Brygadzisci tam rzecywiscie sa jak kapo,niewiele pomagaja poczatkujacym i juz w drugi dzien od przyjecia robi sie nadgodziny.
Wydaje mi sie bardziej szkodliwe miejsce,jezeli chodzi o trujace gazy i caly ten syf ktorzy wszyscy w okolicy wdychamy,nawet od Eurometalu,choc postawil bym go w jednej lini ze Stalszmitem,czy Celfastem.
Niedlugo pracownicy zamiast produkowac materialy aluminiowe i tym podobne w fabrykach na maszynach,beda je generowac w plucach i wypluwac gotowy produkt.
Prosze panstwa kiedy przechodze czesto rano do pracy,kolo tych naszych kochanych fabryk,smrod(to juz nie zapach)jest ledwo do zniesienia.
Zgaduje ze nie bedzie lepiej pachniec a gorzejok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 09:24  
Cytuj
Nie chciałem się rozpisywać nt. oczyszczalni i masek bo widzę że kolega zna sprawę bardzo dobrze. Z tymi maskami to fakt. No cóż zarabiają tam po 3 tysiące więc na zęby będzie ale zdrowia nie kupisz niestety. Aluthec stawiam na pierwszy miejscu a no w jednej linii Eurometal, Uniwheels i Cell-Fast. W aluthecu robią same wieśniaki na oczyszczalni praktycznie. Albo Bojanów, Wilcza i okolice albo w stronę TBG Wydrza i okolice. Tam liczą się tylko znajomości i to jak bardzo potrafisz przylizać Chrząstkowi po podstawówce i innym. A blizny niestety zostaną. A nowi co przychodzą to faktycznie szok przeżywają. Popracuje jeden do przerwy, drugi po godzinie pójdzie do domu. Wiele historii słyszałem na ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 09:56  
Cytuj
Dodaj jeszcze niedawno powstalego z Gorzyc Federala tloki,choc tam slyszalem ze jak to nowa firma to ta sie jeszcze w pracy zyc bo kierownictwu tak korbka nie bije.
I zmiany sie tam pieknie ukladaja.
W Alutecu powiem co na plus.rekawce mozna do bulu dostawac co sie chwali bo w takiej pracy szybko sie pruja.
Napoje do bolu pijesz,co inne firmy zaluja,palarnia jest,automaty na kawe,batoniki sa inne firmy dziady niech sie ucza.
Okradanie szafek,mimo kamer w szatniach jest,nigdy nie zostawiamy tam telefonu ani kasy.
Draznia gogusie w biurze ktorzy urzeduja w biurze moze w ciagu dnia ze dwie godz.nawet po pracy ich tam nie zastaniesz.
Jak masz przerwe to niewiadomo czy isc na nia,bo dojscie do jadalni zajmuje duzo czasu i przerwa przepada,wielu je w tym syfie.
Wiem ze tam robia kolesie ktorzy wybrali to miejsce jaka swoja ostatnia deske tratunku,majacy do splaty wielkie kredyty czy duze rodziny na utrzymaniu jednym slowem samobojcy,kazdy ktory robi tam kilka lat narzeka na zdrowie ale jak pisalem,wyboru nie mieli a Alutec wchlania kazdego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 16:06  
Cytuj
No dokładnie maski, rękawice i napoje to są tam do woli. Na pewno inne firmy żałują tego ale poza tym niczego innego zazdrościć Aluthecowi nie ma. Jadalnia daleko. Jesz w brudzie i syfie. Mimo ubrania roboczego i tak wychodzisz do szatni czarny jak smoła. No ale to jest specyficzny zakład i każdy wie co tam się dzieje przynajmniej na oczyszczalni.

PS. Napisałem Ci wiadomość na PV

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 17:41  
Cytuj
nie martwcie sie jest i malutka rcdcd szacunek mialam duzy wiec nie wpieniaj ze nie mialam nie wiesz nic na temat zycia tam to stul uszka! nie chodzi o zadne paczki prezenty tulenia ale o to ze mogliby powiedziec "dziekujemy za wspolprace", "przpraszamy ze tak sie stalo, ale nie mielismy innego wyjscia"!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 18:33  
Cytuj
Ale za co mają przepraszać ?!

Nie pasowało im coś to wzięli i zwolnili. Mają się jeszcze tłumaczyć ?! sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 19:59  
Cytuj
rcdcd a ty wogole masz prace?znasz smak zwolnienia nie z wlasnej przyczyny?watpie czy wogole taczki miales w rekach,bo zapewniam cie nie masz wogole kierownicego myslenia za jakiego chcialbys tu uchodzic,bo uslyszales cos,gdzies przypadkiem i tobie sie to to podejscie spodobalo.
To oczywicie twoja wola i sprawa ale po co sie z tym tak cisniesz jak widzisz ze nie znajdujesz podatnego gruntu.
Jakbys tak zaczol zwalniac za wszystko co ci sie nie spodoba w swojej firmie to wkrotce mosial bys w niej zap....ac sam a wkrotce i siebie zwolnic.
Wiadomo ze firma jak ma malo pracownikow generuje mala produkcje,a ta wplywa na rentownosc firmy i jej notowania takze na a pozostale warunki ktore moga wyniknac co zapisalem w postach powyzej.
Zreszta co ja cie bede uczyl gospodarki finansowej skoro chcesz uchodzic za takiego asa.
Jeszcze zabije takiego gwozdza na koniec,ilu wie i ilu ma mozliwosc bez grozby zwolnienia z pracy skorzystac z urlopu opiekunczego,wychowawczego dla ojca?
Lista firm pewnie bedzie dluuga...taaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 20:45  
Cytuj
rcdcd - to "reprezentat" pracodawców. Kiepski z niego reprezentant z racji bardzo wąskiego postrzegania ludzkich aspektów pracy, i szacunku do drugiego człowieka. Niestety.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Jakbys tak zaczol zwalniac za wszystko co ci sie nie spodoba w swojej firmie to wkrotce mosial bys w niej zap....ac sam a wkrotce i siebie zwolnic.


No i popatrz jakie to proste.
Więc nie róbmy z firm debili. Skoro zwalniają bez słowa - znaczy, że dany pracownik jest po prostu "słaby". Jest bez wartości dla danej firmy. Nie jest nikim wyjątkowym. Takich jest na pęczki.
A jeśli jest inaczej - to bardzo złe posunięcie firmy. Ale to już nie nasza sprawa. Nie patrzmy komuś co ma na obiad w garnku. Jako ten wartościowy pracownik - znajdziemy bez problemu pracę jezyk
A jeśli jest inaczej - to nie jesteśmy wartościowu potluczony I tym lepiej dla nas - im szybciej sami to dostrzeżemy.

O pracownika się dba i zabiega. O ile jest wartościowy. A wartość określa rynek jezyk

CYTAT
(...)i szacunku do drugiego człowieka

I szacunku wymaga firma zatrudniająca 2, 200 czy 2 tys osób. Uszanowania jej decyzji i nie wypisywania na forum jacy oni są bezczeli, bo odważyli się wypowiedzenie wręczyć potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 21:31  
Cytuj
powiem zwięzle krotko i na temat rcdcd wypad z forumumiech kazdy ma dosc takiego buca i patalacha jak ty, jestes typowym wiesniakiem ktory pewnie gowno robi a sie odzywa, pewnie nawet nic sam nieumiesz zrobic i jestes nieudacznikiem a umiesz tylko wkur.iac ludzi na forum...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 16 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Wiadomo ze firma jak ma malo pracownikow generuje mala produkcje,a ta wplywa na rentownosc firmy


Pierwsze słyszę.
Łyknąłeś coś ekonomii może?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 23:15  
Cytuj
No prosze jak tutaj jeden z nas stwierdzil ze jako polacy nie jestesmy na kierowniczym stanowisku ktore nam ktos po"wojostwie"badz nie zalatwil,niewazne,to jako pracownicy jestesmy na tyle wykwalifikowani i godni by pracowac bo wszyscy,jestesmy po jakis zawodowkach albo najlepiej bez zadnych szkol i wszyscy jak jedni tylko patrzymy gdy kierownik nie patrzy by sie opie.....ac,wiec zaslugujemy juz na samo zwolnienie.
sweeros podalem jedna z przyczyn ktora mozna wziasc pod uwage,reszta to oczywiscie kwestia zarzadzania i odpowiedniej wspolpracy czytasz to rcdcd wspolpracy a moze mr.cytacik.
Owszem ja chce zagladnoc do garczka jaka firma jest do ktorej sie np.miesiac temu zatrudniam,bo co jezeli jest na krawedzi plaity czy ma jakis kryzyz,wiemy jakie sa czasy.
Nie oszukujmy sie jezeli naszej firmie gorzej sie wiedzie to zaraz odbija sie to na naszych zarobkach,i tak sam system jest w fabrykach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 20:01  
Cytuj
temat EUROMETAL SA a nie jakas inna firma! czy moga sie wypowiadac osoby ktore cokolwiek wiedza na jej temat a nie piszecie tutaj o roznosciach! kazdy pracodawca ma tutaj swoje 5 minut dlatego piszcie konkretnie i na temat tej a nie innej!
czy ktos mowi o obijaniu sie kiedy kierownictwa nie ma? hmmm tak przeczytwaszy to tak sie zastanawiam kto sie obija bo napewno nie pracownik fizyczny i do tego pracujacy tam! niewierzycie idzcie zobaczcie i przekonajcie sie kto moze a kto nie! dlatego ~Patriota~ nie masz racji co do tego! kryzys jaki macie tutaj kryzys? ludzi widac na ulicach stac na wszystko!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »