NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11
Eurometal S.A.,
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 09:14  
Cytuj
Malutka 69 z calym szacunkiem ale nie zrozumialas dokladnie tego co napisalem.
Odnosilem sie do slow rcdcd ktory wlasnie twierdzil ze tak jest z tym obijaniem czy jak sie nie podoba to wypad z pracy.
Przeciez dobrze wiadomo ze w kazdym wiekszym rozwijajacym sie zakladzie kazdy pracownik jest niemal nieustannie inwigilowany przez kamery przemyslowe,sam poczatkowo nie moglem sie do tego przyzwyczaic,jak wiekszosc czujac oko wielkiego brata ale z czasem robiac swoje zapominasz o tym.
Blednie tez myslisz ze problemy ktore w tym temacie padly,dotyczy rowniez firmy Eurometal bo w wiekszosci przypadkow pracodawcy stosuja podobna ze tak napisze taktyke na pracownika,co czesto preferowane jest z przyjeciami TYLKO na okres probny,a pozniej wypad,nastepny,i pracodawca nie placi sobie podatku.
Choc jak na Eurometal praca zdaje sie ze w systemie dwu zmianowym,tak?to nie jest wielki powod do narzekania.
Przechodzac do konkretow to morze ktos sie wypowie,kto zostal niedawno zwolniony z tej firmy,podajac konkretniejszy powod wypowiedzenia z pracy i dokladnie opisze powod czemu sie tak paskudnie kierownik z nim obszedl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 09:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 19:59  
Cytuj
Tak mr cytacik moge wypowiadac sie,mam pewne doswiadczenie,i skoro jestem obywatelem polskim,place podatki,mam prawo wyrazac co mi nie pasia nie jak ty posilkujac sie samymi cytatami wmawiac swoje smieszne zasady ktore spodobaly by sie chyba tylko raczej tylko w Korei Polnocnej.
Jesli bys pracowal,obojetnie na jakim stanowisku,mialbys wiekszy szacunek do osob tu piszacych,wiec sam znajdz prace a nie udzielac dziwnych porad innymsciana
Nic nie bede tobie rozwijal,przeciez to ty jestes asem za jakiego chcesz uchodzic a moze tylko bezrobotnym chlopaczkiem na czyims utrzymaniu,ktoremu tylko wydaje sie ze zna sie na rzeczy,ale jak widza to pozostali to juz go nie obchodziplacze
Wylalem tyle slow a ty dalej swoje,wiec nie draz tematu w ktorym wlasciwie wyczolem ze wiedze masz znikoma i powtarzasz tylko jedno zdanie,o zwolnieniach bo nawet najwiekszy medrzec cie nie przekona,ja juz skonczylem.
Mysle ze ten temat jest wyczerpany,i nie ma co dalej ciagnac o ile nie odezwa sie osoby z firmy ktorej rzecywiscie dotyczy temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 15:42  
Cytuj
KarolinaPak jakiej trojcy?

~~~Patriota~~ ja zostalam zwolniona a dokladniej nie przedluzyli mi umowy gdyz jak to twierdzili sa im ludzie niepotrzebni! z tego co pozniej sie dowiadywalam ludzi przybywalo ale pracodawcy nie chcieli placic takiego wynagrodzenia bo woleli zatrudnic nowa osobe i placic jej mniej za to ze musi tyrac! dobry przyklad jacy sa pracodawcy w polskich firmach!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 15:58  
Cytuj
Czy to prawda że wczoraj w nocy zginął w wypadku samochodowym na terenie Niemiec były kierownik odlewni? Ktoś zna jakies szczegóły?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 10:34  
Cytuj
dla mnie kobieta w zakładzie produkcyjnym to pomyłka! Są zielone w temacie robić się nie chce skoro wokół tylu facetów, zawsze któryś pomoże a ja skoczę na kawkę ! Nie ma się co dziwić jak kobieta z produkcji wyleci! są zawody dla mężczyzn i kobiet!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 13:33  
Cytuj
Mógłbym prosić o adres e-mail do kadr ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 13:46  
Cytuj
fancore - dla ciebie kobieta to pomylka w takium zakladzie? a chlopaki co tam robia? tez kawkeczka papierosek i tez sie im robic nie chce! ciekawe czy z ciebie jest taki idealny pracownik? idz zobaczymy ile wytrzymasz w tym co tam robia dziewczyny!

Piknik1938 - wejdz sobie na ich strone tam masz wszystko!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 15:06  
Cytuj
fankore bzdury wypisujesz.Jak sie z dziewczynami robi na produkcji robi to zawsze jest bardziej swobodna atmosfera i co nie znaczy ze kobiety na tych stanowiskach wykonuja gorzej swoja prace,bo tak samo zasuwaja jak faceci na takich stanowiskach ze Ty zapewne szybko bys wymiekl,i za to ich podziwiam z racji swojej kobiecej fizycznej slabosci ze daja rade a wierz mi w takich duzych zakladach produkcyjnych nikt sie nad nimi nie lituje i kazdy musi wyrabiac swoje normyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 19:25  
Cytuj
fankore jak tak czytam jak pisze człowiek bez wyobrazni albo z kasą ze praca nie pasuje to sie zwalniam, nestety jest ale, nie kazdy ma na tyle kasy co ty zeby sobie pozwolic na zwolnienie na takie coś moze sobie pozwolić najwyzej ktoś z kierownictwa lub dyrekcji eurometalu dlaczego bo miał z czego odłożyć a zwykły pracownik co ma rodzine na utrzymaniu to ma milczeć i zap...!No ale o tym wie i pan S i dyrekcja i dlatego jest w Euro nie pasuje za brame, a przepisy to przestrzegane sa te które sa na ręke dyrekcji te które dają im profity w postaci zabrania premi za brak okularów itp. a przepisy powodujące odwrotną sytułacje czyli korzyść dla pracownika jest ignorowana . Pracuje w zakładzie od poczatku i raczej doskonale wiem jaka jest sytułacja , a pan rozniczkaalbo jest na stanowisku w eurometalu albo nigdy nie pracowal za 2 tys na produkcji a moze i to i to( bo jakoś watpie czy w euro dyrektor nawet za te swoje dajmy na to 10tys zł chcial by pracować na produkcji oczywiscie nie jako mistrz), a najlepsze jest w tej firmie to ze skoro moze nie mają kasy na podwyzki to mogli by przynajmniej motywowac dobrym slowem a jedyne co mozna usłyszeć to "co tak mało, czemu tak wolno , nie pasuje to za brame" nie jest to moja pierwsza praca tak jak wiekszosci kierownictwa w euro wiec orientuje sie jak jest w innych zakładach , a pracuje tam tak jak wiekszosc bo mam rodzine i nie moge sobie pozwolić na strate pracy ale zakładu nie polecam ,praca jak praca fizycznie mozna wszystko zrobić bardziej chodzi mi o ignorancje, prowadzenie do tego ze człowiek naprawde traci godność i czuje sie jak śmieć i wykorzystywanie faktu braku pracy w regionie do tych celów przez dyrekcje, a zarobki to jak ktoś byl by ciekawy od 5 lat cały czas w dół oczywiscie podstawa jest taka jak była ale od czego sa premieumiech-produkcja od 5 lat cały czas w góreumiech) pozdr, chodzi oczywiscie o płace dla zwykłych pracowników na podwyzki dla pracowników od mistrza w góre kasa jestumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 14:39  
Cytuj
Regularnie wypłacana przez prezesa premia to:

A. O,OO zł
B. 49,OO zł
C. 51,OO zł

Mała podpowiedź to... ta z największa ilością zer! Samych zerumiech

Bo dla Prezesa "Premia" to tylko miejscowość we włoskim Piemoncie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 15:38  
Cytuj
CYTAT
Regularnie wypłacana przez prezesa premia to:

A. O,OO zł
B. 49,OO zł
C. 51,OO zł

Mała podpowiedź to... ta z największa ilością zer! Samych zerumiech

Bo dla Prezesa \"Premia\" to tylko miejscowość we włoskim Piemoncie.


No i co w związku z tym ? zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 07:15  
Cytuj
Aluminium i jego wpływa na zdrowie.


Dr Humphries - Aluminium i Nerki.
https://www.youtu(...)JDt-dp64

Aluminium - o tym nie mówi się głośno
https://www.youtu(...)wAzCnTHc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 12:20  
Cytuj
Stalowy mlocie, jezeli wierzysz w ten stek bzdur z niezaleznej i w wywody i nadinterpretacje tej pani to tylko pozostaje mi Ci wspolczuc ze tak latwo dajesz sie manipulowac.
Po 1 jezeli w naszym regionie jest pozyskiwane aluminium z boksytow to chyba mieszkamy w roznych miejscach. Jezeli chodzi Ci o pyly to pyly z aluminium w plucach sa szkodliwe jak wszystkie inne pyly.

Po 2 to kazde opakowanie w ktorym jest przechowywana zywnosc reaguje z tym opakowaniem w minimalnym stopniu, takie juz sa zasady chemii. Wciskanie ludziom kitu ze ph 5 jest jakies mega kwasne i wyzera alumioniowe puszki mozna wsadzic miedzy bajki. Bardziej szkodliwe juz sa same te napoje w nadmiarze niz ich fakt puszkowania.

Po 3 teoria rozsiewania czegos na niebie jest tak stara jak stare jest stosowanie paliwa do silnikow odrzutowych. Samoloty jeszcze nie lataja no wodor i chyba oczywistym jest ze zostawiaja za soba kupe syfu no i ciepla.

Po 4 na temat szczepionek. Uwierz mi ze wiecej w nich korzyści (tych przeznaczonych dla dzieci i niemowlat) niz skutkow negatywnych. Mega ignorantem trzeba bylo by byc zeby twierdzic ze nie moga miec zqdnych ubocznych skutkow u roznego typu ludzi. Wiecej jednak z tego pozytywow niz negatywow. Uwierz mi ze jezeli uczeni wymysla zastepstwo dla aluminium w szczepionkach to na pewno je zqstapia. Puki co, zastepstwa nie opracowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 13:30  
Cytuj
@Fox-GreyFox
Nie wierzę Ci.

https://prawd(...)czepien/

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 14:31  
Cytuj
Spoko, nie musimy miec przeciez takiego samego swiatopogladu. Przeczytalem ten przydlugi list, ok. Jest w nim kilka ciekawych kwestii poruszonych. Moze mogli bysmy przejsc na model szwedzki. Ja tez jestem anty szczepieniom 5 i 3 w 1 i takich nie stosowalem. Rowniez zadnych rota i pneumo. Warto aby przeczytal tez odpowiedz do tej pani.

Tylko tak, nie jest to temat o szzczepieniach i jak chcesz dalej go ciagnac proponuje przeniesc to w inny temat na forum.
Pozdrawiam, milej niedzieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2016r. 22:13  
Cytuj
witam,
słyszałam, że aby dostać pracę w tym zakładzie (oczywiście oprócz znajomości) najniższe wykształcenie jakie trzeba posiadać to średnie, czy to jest prawda?
Po zawodówce nie ma co sobie głowy zawracać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2017r. 21:38  
Cytuj
Pomyłka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2019r. 23:45  
Cytuj
Witam.Czy ktoś się orientuje o aktualnej sytuacji w EUROMETALU??? Czy są przyjęcia do firmy,w jakim systemie jest praca 2,3 zmiany,4 brygadowka???? I na koniec jakie zarobki bez nadgodzin I z narodzinami??? Jeśli ktoś wie coś na ten temat proszę o informację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2021r. 16:53  
Cytuj
Jak Wygląda teraz praca? Podobno przyjmują przez agencje jakąś. Jak zarobki? System 4 brygadowy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »