NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Dobry ginekolog ?,
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2011r. 10:58  
Cytuj
sarzynski tylko prywatnie w wierzowcu kolo dworca - drogo lecz mily i opiekunczy.adamczyk prywatnie kolo europejskiej dobry moze ale niesympatyczny i malo gada bardzo sluzbowy,a panstwowo w szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2011r. 10:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2011r. 14:00  
Cytuj
Polecam dr Zajączkowskiego.Po wielu latach leczenia u różnych ginekologów nie mogłam wyjsc z mojej choroby .Lekarz Zajączkowski postawił prawidłową diagnozę i jako jedyny mi pomógł.Przyjmuje we wtorki w przychodni szpitalnej ,a prywatnie codziennie obok kościoła Floriana(dawna telekomunikacja )tel.501 707 844

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2011r. 22:14  
Cytuj
W Stalowej Woli nie ma chyba gorszego ginekologa jak Lorkowska...
osobiście polecam Zymróza,w swoim życiu się już dorobił , powie przynajmniej prawdę i doradzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 16:27  
Cytuj
g893 dlaczego uważasz, że nie ma gorszego lekarza od Lorkowskiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 04:07  
Cytuj
Polski w Nisku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 19:20  
Cytuj
POLSKI

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2011r. 20:42  
Cytuj
Ja chodzę do dr. Marka Sarzyńskiego i jestem bardzo zadwolona.Polecam go w 100 %

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2011r. 11:48  
Cytuj
polecam panią orłowską oraz miciała

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2011r. 12:24  
Cytuj
Ja póki co nikogo nie mogę polecić, ale wiem do kogo lepiej nie chodzić - do p. Orłowskiej, bardzo niemiła osoba i jak na moje niewiele wie o leczeniu, byłam u niej kilka razy jaki czas temu, może teraz jest lepsza, ale wole się nie przekonywać.
Lek. Flis - sama nie wiem co o nim myśleć, sam za wiele nie powie, trzeba by od niego wyciągać, z leczeniem różnie u niego bywa, dlatego mimo, że długo do niego chodziłam postanowiłam zmienić lekarza.
Lek.(dr?) Micał - byłam u niego raz, bardzo miły, badanie przeprowadził szybko (za szybko), ale dał mi skierowanie na hormony (jak wiadomo lek. niechętnie to robią), niedługo idę na kolejną wizytę, mam nadzieję, że tym razem nie będzie mu się śpieszyło.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2011r. 19:23  
Cytuj
a wiecie ile Adamczyk bierze za USG?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2011r. 10:30  
Cytuj
Dr Orłowska prowadzila mi cala ciaze i bylam bardzo zadowolona, nie moge powiedziec zlego slowa. Dr Flis prowadzil mi pierwsza ciaze i wiecej do niego nie pojde. Dr Adamczyk robil mi USG polecam, bierze 100zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2011r. 22:08  
Cytuj
bardzo dobry jest zymroz i flis ale flis nie da zwolnienia lekarskiego wiec zenek najlepszy jak stok chce zwolnienie do pracy
=

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2011r. 12:58  
Cytuj
A ja chodzilam do Flisa i jestem zadowolona i wcale nie prawda ze zwolnien nie wystawia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2011r. 20:51  
Cytuj
radzę się za bardzo nie sugerować opiniami, najlepiej się przekonać osobiście. Ja chodzę obecnie do dr Libery państwowo, nic mi to nazwisko nie \"mówiło\" jak się zapisywałam, a to konkretny, miły lekarz i robi od razu wszystkie badania na wstępie, jestem zadowolona jak na razie, czytałam później wypowiedzi, że nie jest godny polecenia. Dużo ciepłych opinii czytałam o dr Adamczyku - chodziłam prywatnie, a musiałam z niego wyciągać informacje, bo sam niewiele miał do powiedzenia i to mnie zniechęciło do dalszych wizyt, ale fakt że dobry z niego ginekolog. Dr Drabik-Wojnarowska również prywatnie wizyty i bywało różnie, czasami humorzasta, zależy którą nogą wstanie umiech ale koleżanki moje ją sobie chwalą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Paź 2011r. 23:01  
Cytuj
a ja Odradzam odradzam dr Drabik Wojnarowską to MIŁA ALE nie kompetentna lekarka każda moja wizyta u niej to jak sie pani czuje wyniki sprawdzila i do domu dopiero po usg robione tylko dlatego ze ja mialam wątpliwości wyszło ze moja coreczka nie rosnie i słabo sie rusza JEŚLI TYLKO ZALEŻY WAM NA ZDROWYM DZIDZIUSIU TO NIE IDZCIE DO NIEJ dodam tylko że moja niunia nie żyje. Zmarła mając poł roku. Urodzona w 26 tyg ciąży z wagą 580g.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 20:33  
Cytuj
orłowska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 20:41  
Cytuj
tez polecam sarzynskiego;)
sympatyczny gosc - kasa go malo interesuje - zajmuje sie czlowiekiem jak czlowikeiem anie jak masą!
Byłam tezu lorkowskiej - powiedzialam jej ze mam bolesne miesiaczki - kobieta zgarnela za wizyte 50 zł. - nawet nie usiadałam na fotelu i co z tego ze jest mila....nawet mnie nie zbadala - kazala sie zdrowo odzywiac i brac antybólowce.....porazka wiecej do niej nie ide.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 21:19  
Cytuj
nie radze nikomu żeby trafił jak ma Paśko dyżur bardzo wydziera się na osoby które rodzą wiem z własnego przekonania jak rodziła żona zaczął się wydzierać ze musiałem interweniować i parę słów mu powiedzieć żeby trochę spuścił z tonu ważne ze poskutkowało szkoda miał schodził z dyżuru bo jak by żona rodziła gdy on by miał dyżur to zapewne on by odebrał bo poznał żonę jak chodziła do niego na usg.Tak samo polecam orłowską prowadziła całą ciąże i nie mogę o niej nic złego powiedzieć częste wizyty i cały czas kontrola nad przebiegiem ciąży spokojna opanowana kobieta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
tez polecam sarzynskiego;)
sympatyczny gosc - kasa go malo interesuje - zajmuje sie czlowiekiem jak czlowikeiem anie jak masą!



cool girl ....dokładnie..... popieram okokok .... cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
radzę się za bardzo nie sugerować opiniami, najlepiej się przekonać osobiście. Ja chodzę obecnie do dr Libery państwowo, nic mi to nazwisko nie \\\"mówiło\\\" jak się zapisywałam, a to konkretny, miły lekarz i robi od razu wszystkie badania na wstępie, jestem zadowolona jak na razie, czytałam później wypowiedzi, że nie jest godny polecenia. Dużo ciepłych opinii czytałam o dr Adamczyku - chodziłam prywatnie, a musiałam z niego wyciągać informacje, bo sam niewiele miał do powiedzenia i to mnie zniechęciło do dalszych wizyt, ale fakt że dobry z niego ginekolog. Dr Drabik-Wojnarowska również prywatnie wizyty i bywało różnie, czasami humorzasta, zależy którą nogą wstanie umiech ale koleżanki moje ją sobie chwalą
co do adamczyka to prawda, gdy mialam skorcze i bylam podpieta to ktg czy jakos tak to mojemu dzidzi zaczelo spadac tetno, wszyscy wpadli w panike a on tylko stal i patrzyl na ten wydrukk, wiec sie pytam co sie dzieje? a on dalej stoji i patrzy. pytam czy wszystko w porzadku? a on dalej stoji i patrzy... wkoncu jakis wysoki i lysy lekarz podszedl i odpial mi kroplowke i jak jego zapytalam co sie dzieje to odpowiedzial w zarcie ze dziecku koje krzyki sie nie podobaja i zebym troche ciszej spiewala bo chyba go obudzilam. a adamczyk dalej stal i patrzyl. a i w trakcie ciazy bylam u niego prywatnie na usg 300 zl chyba o ile pamietam ale to bylo dopochwowe normalne i 3d no chyba z godzine mnie ogladal...

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:15  
Cytuj
Witam potrzebuje namiarów na Zymróza gdzie przyjmuje prywatnie i kiedy jak ktoś miałby nr tel. to byłabym wdzięczna pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 22:53  
Cytuj
goska50 napisze Ci numer Zenka na priv....dla Mnie Zymróz najlepszym lekarzem jest...w przychodni w ambulattorium jest a prywatnie na Wojska Polskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 11:10  
Cytuj
ja tez prosiłabym o namiary nr tel. i adres gdzie przyjmuje dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 16:57  
Cytuj
Witam,oj naczytałam się tu dużo a prawda jest taka drogie panie ze nie ma lekarza któryby nie miał doklejonej łatki ze taki czy śmakiumiechJa prawdę mówiąc chodziłam do Świercza,prowadził moje 3 ciąże gdzie ostatnia nie należała do najłatwiejszych ale wszystko ok,mam cudowne dzieciaczki i co mogę chcieć więcej wybór zawsze należy do nas samych pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 15:07  
Cytuj
Odradzam dr. Orłowską, jest nieprzyjemna i nie miła, pod koniec ciąży przekierowała mnie do dr. Micała i jest bardzo miły i sympatyczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »