NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14
Dobry ginekolog ?,
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 21:14  
Cytuj
Dr Sarzyński znów pracuje w Nisku?
Ja go nie polecam.Jeśli nic złego się nie dzieje to milutki, stara się zrobić wrażenie..i nic więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 21:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 23:09  
Cytuj
NIE POLECAM DR DRABIK!!! NIE POLECAM MŁODYM KOBIETOM, KTÓRE WYBIERAJĄ SIĘ PIERWSZY RAZ DO GINEKOLOGA!!! Brak jakiejkolwiek rozmowy wstępnej, brak pytań o miesiączkę, bóle, współżycie itp. - od razu wydaje rozkaz "do badania". Zero podejścia do osoby, która jest u ginekologa pierwszy raz, zero zachęcenia i uspokojenia typu "pomalutku, nie będzie tak źle", "spokojnie, da pani radę", zero empatii!! niemiła, niesympatyczna!! na pytanie "czy takie badanie bardzo boli?" usłyszałam "a co pani w szpitalu przyjemności szuka?! przyjemności to się szuka na dyskotece albo w łóżku, a nie tutaj!! proszę mi nie zadawać głupich pytań, bez dyskusji". Najchętniej to tam się idzie u niej rozpłakać w gabinecie, bardzo chamska w rozmowie. OGÓŁEM NIE POLECAM. do tej pory najbardziej niefajny lekarz na jakiego trafiłam. Trauma pierwszej wizyty młodej dojrzewającej kobiety u ginekologa w życiu. Już teraz rozumiem dlaczego pod gabinetem na poczekalni w ogóle nie ma pacjentów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
Witam, szukam w Stalowej w miarę dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży, który przyjmuje na NFZ. Możecie też polecić jakiegoś dobrego endokrynologa, bo na razie chodzę do dr Chmielewskiej, ale już od jakiegoś czasu zaczynam się zastanawiać czy jej nie zmienić. Mam też pytanie czy do ginekologa potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego?




Endokrynolog dr Kopyto Agnieszka ma bardzo duzo pacjentek w ciazy i tak jak mowia co do ciazy bardzo przywiazuje wage ale jako endokrynolog jest bardzo konkretna
A ginekolog dr Zajac przyjmuje w Kamieniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2018r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
NIE POLECAM DR DRABIK!!! NIE POLECAM MŁODYM KOBIETOM, KTÓRE WYBIERAJĄ SIĘ PIERWSZY RAZ DO GINEKOLOGA!!! Brak jakiejkolwiek rozmowy wstępnej, brak pytań o miesiączkę, bóle, współżycie itp. - od razu wydaje rozkaz "do badania". Zero podejścia do osoby, która jest u ginekologa pierwszy raz, zero zachęcenia i uspokojenia typu "pomalutku, nie będzie tak źle", "spokojnie, da pani radę", zero empatii!! niemiła, niesympatyczna!! na pytanie "czy takie badanie bardzo boli?" usłyszałam "a co pani w szpitalu przyjemności szuka?! przyjemności to się szuka na dyskotece albo w łóżku, a nie tutaj!! proszę mi nie zadawać głupich pytań, bez dyskusji". Najchętniej to tam się idzie u niej rozpłakać w gabinecie, bardzo chamska w rozmowie. OGÓŁEM NIE POLECAM. do tej pory najbardziej niefajny lekarz na jakiego trafiłam. Trauma pierwszej wizyty młodej dojrzewającej kobiety u ginekologa w życiu. Już teraz rozumiem dlaczego pod gabinetem na poczekalni w ogóle nie ma pacjentów...




Coś w tym jest...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 02:04  
Cytuj
CYTAT
doktor Paśko ??? co o Nim sądzicie ??? jaki jest prywatnie i jaki jest przy porodzie ???nie wiem

powinno być porażka, radzę omijać szerokim łukiem !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 30 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 06:28  
Cytuj
Dr Drabik wspaniały ginekolog polecam w 100 procentach. Zawsze wysluch doradzi. Nie rozumie czemu macie inne zdanie poprowadziła moje 2 ciążę perfekcyjnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2019r. 14:53  
Cytuj
Drogie Panie, jakiego ginekologa na nfz polecacie? Stalowa Wola i Nisko? Jaki jest czas oczekiwania? nie chodzi o prowadzenie ciąży a profilaktykę i zaburzenia miesiączkowania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2019r. 14:53  
Cytuj
Drogie Panie, jakiego ginekologa na nfz polecacie? Stalowa Wola i Nisko? Jaki jest czas oczekiwania? nie chodzi o prowadzenie ciąży a profilaktykę i zaburzenia miesiączkowania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 30 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2019r. 15:04  
Cytuj
Dr.Drabik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 14 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 16:04  
Cytuj
Mi bardzo pomogla Dr Lorkowska, wyprowadzila mnie ze wszystkich problemow. Polecam ja bardzo choc opinie wiem sa rozne. Babka konkret!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 08:31  
Cytuj
sarzyński albo zajączkowski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 08:50  
Cytuj
Zajaczkowski jeszcze przyjmuje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
Zajaczkowski jeszcze przyjmuje ?


tak w przychodni koło UP 1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2020r. 08:07  
Cytuj
Czy dr Zajączkowski przyjmuje na NFZ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2020r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
Czy dr Zajączkowski przyjmuje na NFZ?



W Stalowej tylko prywatnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2020r. 11:25  
Cytuj
Nie polecam nikogo w Stalowej. Na zaburzenia miesiączkowe przepiszą Ci ciążę albo tabletki antykoncepcyjne. Tu potrzebna jest porządna diagnostyka endokrynologiczna, szukaj ginekologa endokrynologa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 09:24  
Cytuj
Ma ktoś może numer do dr Adamczyka? Nie mogę nigdzie znaleźć. W które dni przyjmuje prywatnie i ile za wizytę bierze mniej więcej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »