NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Dobry ginekolog ?,
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 09:55  
Cytuj
ja mogę śmiało i z czystym sumieniem polecić dr Sarzyńskiego. Jest bardzo miły, wytłumaczy i odpowie na wszystkie pytania jak i o każdym badaniu, które chciałby przeprowadzić. Nigdy nie pomyślałabym, że przez wizytę u ginekologa można tak bezstresowo i miło przejśćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 09:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 10:01  
Cytuj
ja już po porodzie mogę z czystym sumieniem polecić doktora Zajączkowskiego. bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 14:14  
Cytuj
co sądzicie o Sławomir Libera?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 14:22  
Cytuj
A czy ktoś ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o leczenie, wysyłanie na badania oraz prowadzenie ciąży przez dr Monikę Chmielowiec?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 18:22  
Cytuj
Monika Chmielowiec? przecież to psychologchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 00:31  
Cytuj
Urszula Drabik Wojnarowska.
Bardzo kompetentna osoba na odopwiednim miejscu.
Bałam się jak diabeł święconej wody pierwszej wizyty a teraz idę z czystej przyjemnośći, polecam każdej z Wasumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
Monika Chmielowiec? przecież to psychologchytry


Na stronie szpitala w dziale poradnia ginekologiczno-położnicza można sprawdzić.
Jest to lekarka , która przyjmuje w przyszpitalnej poradni K jako ginekolog we wtorki.
Może to inna osoba o takim samym im. i nazwisku, o której Ty piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
Urszula Drabik Wojnarowska.
Bardzo kompetentna osoba na odopwiednim miejscu.
Bałam się jak diabeł święconej wody pierwszej wizyty a teraz idę z czystej przyjemnośći, polecam każdej z Wasumiech


Chryste Panie, nieeeeeeeee-e-e-e i jeszcze jedno e! Wredniejszej lekarki nigdy na oczy nie widziałam. Może dlatego, iż przyszłam do niej z problemem, o którym nic nie wiedziała. I jak się potem okazało - nie wiedziała mlotek

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Monika Chmielowiec? przecież to psychologchytry


Na stronie szpitala w dziale poradnia ginekologiczno-położnicza można sprawdzić.
Jest to lekarka , która przyjmuje w przyszpitalnej poradni K jako ginekolog we wtorki.
Może to inna osoba o takim samym im. i nazwisku, o której Ty piszesz.


pewnie takumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 17:23  
Cytuj
Ja też mogę polecić dr Drabik-Wojnarowską jestem z niej bardzo zadowolona, prowadzi moją drugą ciążę i złego słowa nie mogę powiedzieć, zawsze mi pomoże, doradzi, dobierze odpowiednie leki a jak było coś nie tak przy pierwszej ciąży to wiedziała jak należy postępować.... ale ile ludzi tyle opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 18:00  
Cytuj
a ja polecam Dr Adamczyka moja siostra pierwsza ciaze prowadziła u Zemana i teraz bratowa tez olał ich nawet nie zapytał sie po porodzie jak sie czuja!!
ja cała ciaze byłam prowadzona przez Dr Adamczyka codziennie do mnie po porodzie przychodził jak sie czuje i czy czegos mi brakuje tagze polecam z czystym sumieniem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 20:15  
Cytuj
Szanowne Panie,
mam mieć planowaną operację ginekologiczną. Czy możecie polecić mi ginekologa do którego się udać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 16:33  
Cytuj
Margarynko, ja bylam operowana przez doktora Zajaczkowskiego i jestem bardzo zadowolona. Bylo to w szpitalu w stw ale slyszalam ze operuje tez w rzeszowie w pro famili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 20:06  
Cytuj
mogę się podpisać pod powyższym postem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 20:20  
Cytuj
W pro famili pracuje dr.Adamczyk a nie Zajaczkowski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 20:47  
Cytuj
Zajączkowski również ma podpisaną umowę z profamilią i robi tam laparoskopię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:32  
Cytuj
Bardzo dziekuje za zainteresowanie i udzielone odpowiedzi.Mam guza które muszę wyciąć i zastanawiam się właśnie nad pro-familią.A czy w Stalowej Woli, ginekologia jest po remoncie i jak z tą opieką
Raz jeszcze dziekuje za udzielone odpowiedzi i wskazówki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 11:50  
Cytuj
Wszystko zalezy od tego kto jaka ma systuacje,czy ma komplikacje czy tez nie, zawsze sa dobre i zle opinie na temat danego lekarza. Grunt to trafic do dobrego specjalisty. Moje zdanie jest takie, ze jesli ktos ma jakies problemy z ciaza to w naszych okolicach (Nisko czy Stalowa)niestety nie ma dobrego specjalisty. Polecam Lublin albo Warszawe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mma
mma
mma
Posty: 14
Dołączył: 20 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2013r. 13:37  
Cytuj
Ja miałam robioną operację ginekologiczną w Nisku i jestem bardzo zadowolona i z podejścia do mnie jako pacjentki i z opieki pooperacyjnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Maja 2013r. 15:05  
Cytuj
"jesli ktos ma jakies problemy z ciaza to w naszych okolicach (Nisko czy Stalowa)niestety nie ma dobrego specjalisty. Polecam Lublin albo Warszawe". - Czemu nie Londyn Chicago albo NJ ? - Pewnie uważasz iz jestes osoba mniej wartościową od mieszkających w wymienionych miastach. czemu??? Glowa do góry. Co do ginekologów to masz kilku w stalowej na poziomie- dla mnie Adamczyk i Zajączkowski - jesli trzeba będzie to Cię odpowiednio pokierują. Obaj zresztą z tego co wiem współpracują z klinkia Pro-famila w Rzeszowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 09:53  
Cytuj
mówcie co chcecie ale ja uważam ,że najlepszy dośiadczony jest Z.Zymróz nie bierze w łapę pomaga potrzebie jak byłam po 3 terminach ordynator nic sobie z tego nie robił kazał rodzić siłami mimo że nic się nie działo a dziecko na USG prawie 4,5kg ważyło Pan Zymróz wywalczył mi cesarkę i sam ją jako mój lekarz przeprowadził jestem zadowolona z tamtego okresu zaglądał do mnie w szpitalu a do innych pań ich lekarze nie zaglądali polecam !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 21:39  
Cytuj
ja osobiscie cala ciaze chodzilam do doktora Świercza. dobry lekarz i mimo mojej cukrzycy nie miałam z nim problemow robil wszystkie badania jak nalezy i musze wspomniec ze chodzialam do niego na NFZ. Nawet tak dało szczeście ze byl przy porodzie nawet dal zastrzyki na bol a na samym końcu pomogl z ten sposob ze mnie zacisnął tak ze dziecko praktycznie samo sie urodziło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 08:13  
Cytuj
Dobry ginekolog-dr Adamaczyk, profesjonalny, na wszystkie pytania udzieli odpowiedzi, wysz.łam z wizyty mega zadowolona.

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 14:11  
Cytuj
dobry ginekolog? żartujesz sobie prawda?

Omijać szerokim łukiem tych magików a oddział ginekologii w Stalowej to już szczególnie:

a) nie potrafią przerwać bólu... znają chyba tylko dwa leki ketonal i pyralginę. Do końca życia będę pamiętać dwie noce co myślałam, ze chyba sobie ,,rękę z bólu odgryzę "
b) nie biorą odpowiedzialności za to co mówią wypisują na kartach, ja takie coś mówiłem? nie pamiętam... szkoda
c) najpierw skierowali mnie na odział psychiatryczny bo ,,ból jest z głowy" a za jakiś czas to może laparoskopie? żeby sprawdzić czy ból jest prawdziwy czy wymyślony... jest prawdziwy to i bez tego wiadomo i nie ,,z głowy". 4-5 laproskopii na rok, dobrze wiedzieć.
d)są tak wszystkiego pewni ,, ta cysta to się nie wchłonie" i zonk, bo już jej nie ma umiech
e) może gdyby jeszcze niektórzy z tych lekarzy trzymali język za zębami i nie popisywali się swoją (nie)kulturą jeśli i tak nie mieli na temat mojego zdrowia nic do ciekawego do powiedzenia to by było już całkiem dobrze.
f) jeszcze jedno ile razy byłam w szpitalu zawsze rano wrzało jak w ulu... przychodziło tyle pacjentek, że musiały siedzieć i czekać na korytarzu aż zwolni się miejsce (łożko)więc było wypisywanie z której sali się tylko dało lub kiedy pani pielęgniarka chce zrobić ekg po prostu wyprasza inne pacjentki z sali... bez przesady.

Podsumowując lekarze w Stalowej mogą leczyć i są ,,dobrzy" do momentu jak nic takiego się nie dzieje później pojawiają się schody.

To jest tylko moja opinia, oczywiście każdy może mieć inną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2013r. 10:14  
Cytuj
Ja zaczęłam chodzić do Z. Biesia. Jak na pierwszy raz nawet w porządku. Znajomej pytałam to mówiła że to już stary lekarz, że długo jest ginekologiem. Ja przyznam, że słabo o nim słyszała. Ogólnie mówi się o sarzyńskim, pacańskim, Adamczyku itd. a o Biesiu? Mało kto wie.. a może któraś forumowiczka uczęszczała do tego lekarza. z góry dzieki za info

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »