NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Rozpłacz się,
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2009r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Niby się wypiera, że on to nie prawdziwek, ale jakoś nie widać go od tego czasu jak kutak stwierdził, że właśnie do prawdziwka jest podobny. Jak to przeczyta to pewnie zaraz się pewnie z czymś wynurzy, bo to on zawsze musi mieć ostatnie (i jedyne słuszne) zdanie umiech.


Ty natomiast:

a.) jestes beznadziejnym 'detektywem' ... kazdy oszolom jest prawdziwkiem - jest to kondycja medycznie sklasyfikowana i nazywa sie to MANIA PRZESLADOWCZA;

b.) nie masz nic do powiedzenia, jedyne co mozesz wyksztusic to nieumiejetne proby dokopania nam ciemnogrodzianom !! ;)

c.) Twoja ksywa jest glupia a awatar jeszcze durniejszy !! FALLOUT SUCKS !!

Nie probuj walczyc z trollami - zyjemy po to by podpalic internet ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2009r. 21:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 11:44  
Cytuj
hahahahahAHAHAhahaHGAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahsahahahahahahhaah DOBRE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bo tym razem ktoś pisze o tobie? A oszołomy i klakierzy PO? Żałosny jesteś, idealnie pasujesz do tego tematu


Podobał mi się wpis jednego forumowicza o pewnym radnym, gdzie napisano, że nadstawia dupę, a potem krzyczy, że go gwałcą. Ten opis doskonale pasuje do was, niektórzy forumowicze. Oszołom dlatego, że pisze nie na temat i atakuje osobowo, klakier tak samo. Nie nadstawiaj dupy, to nie będziesz atakowany. Polewka, zabawa, drwina - oto wasza dewiza na życie. Bawcie się dzieciaki dalej, tylko w tematach dla dorosłych nie zabierajcie głosu.


Oj myślę że Twoja dupa jest już jak wylotówka na Kielce od tego nadstawiania...no chyba że Cię nie doceniłem? Gębę też masz rozdartą jak stary PiSuar powinien mieć . Powiem Ci tak jak zwykł mawiać Twój prezydent "jedyny prawdziwy patriota" "Spieprzaj dziadu!!!" wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 20:04  
Cytuj
Tester, najpierw sprawdź, co oznacza po angielsku słowo POo, a potem wyzywaj kogoś od PiSuarów.
Twoi idole, Wojewódzki i inne oszołomki są właśnie poo
i to w sensie dosłownym, np. wtykając flagi w psie odchody.
Coraz większy jad na forach i w mediach a la Wojewódzki może świadczyć o strachu, że tym razem prymitywna kampania w stylu zabrania babci dowodu może nie wypalić.

PS. A z tą dupą musiałem uderzyć dość celnie, skoro aż tak zabolało i taka nieadekwatna reakcja na bodziec wystąpiła. Boli dupcia od dawania, prawda smiech2

Edit. Dopiero teraz zobaczyłem, że mój tekst z listopada skierowany był do zupełnie innej osoby na tym forum, a tu wyskakuje ktoś jak Filip z konopi. Tym bardziej coś z tą dupą musi być nie tak smiech2smiech2smiech2

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 20:21  
Cytuj
placze nad wszystkimi dupami co a moze dupami wszystkich co ale spalilem :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 21:21  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=gxonk5iR0zw
Przeczytajcie pierwszy komentarz i zastanówcie się co autor utworu miał na myśli umiech
Podobno to ulubiony utwór niżańskich kierowców.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 13:37  
Cytuj
Przeczytałem posty.Uśmiałem się kilka razy.Ktoś tu ma cieczkę umysłową....Czekam na dalsze wpisy.

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 14:18  
Cytuj
PKP daje dupy na całej linii a rząd będzie dotował PKP. Qurwa kiedy to sprywatyzują.
Powinna być jedna spółka odpowiedzialna za tory i rozkład jazdy. Utrzymywała by się z wynajmowania torów i za stan torów by odpowiadała. Co do dworców to sprawa dyskusyjna bo mogła by je utrzymywać do spółki z miastami i gminami, władzami lokalnymi na których terenie się dworzec znajduje. Ale nie koniecznie. Przewoźnicy niech będą prywatni i niech płacą za korzystanie z torów. Rozkład jazdy ustalany raz lub dwa razy w roku. Znany wszystkim na 1 miesiąc przed wprowadzeniem i po tym terminie nie ma możliwości wprowadzania żadnych zmian.
W przypadku niewywiązania się z rozkładu danego przewoźnika trasę przejmuje kolejny przewoźnik bezpowrotnie. Żeby nie doprowadzić do monopolu przetargi na wynajem torów organizować co 10 - 15 lat.
Ceny biletów ustalane przez przewoźników indywidualnie. Bez zniżek i przywilejów.

Jakie to proste.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2011r. 15:58  
Cytuj
po co w ogóle piszecie posty jak na żywo w realnym świecie byście się po bili

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2011r. 21:22  
Cytuj
o masakra ludzie co za jaddddd


ten post o Zakręcie w nisku srogiiiiiiiii heheh


mam wrażenie ze niektórzy chcą za wszelka cenę dominować swoja osoba w każdym temacie a nie wszystko ku....wa sie kreci wokół polityki (polityka wpływa na nasze życie wiadomo) ale nie trzeba sobie non stop mącić tym głowy a tu co post wyzwiska walka polityczna narzekanie chamstwo szyderstwo wciskanie ciemnoty typowe dla polaków i to jest nasz problem ....... wracając do tematu ja dzisiaj nie płakałem tylko zachwycałem się słoneczkiem i pogoda smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2011r. 21:31  
Cytuj
"Wyborco PO" daj spokój - tu nie ma z kim i o czym dyskutować. Niech sobie sami nawzajem oczy powydrapują. umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech Prawidłowo ten temat powinien zebrać i usystematyzować wszystkie przestępstwa, Zdrady Stanu, morderstwa i niegodziwości PO - bo to jest powód do płaczu - nad podzielonym ogłupiałym społeczeństwem i Polską popadającą w ruinę i uzależnienie od Rosji i Niemiec. Ten temat bardzo szybko stałby się tematem o rekordowej liczbie stron....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2011r. 21:38  
Cytuj
mirek nie jestem zwolennikiem żadnej parit dla mnie nie ma jeszcze kandydatów na których chętnie bym zagłosował skoro takis wyszczekany słucham cie ??? masz pomysł na polskie jak z tego (...) wybrnąć konkrety idz napisz gdzie trzeba może ludzie cie poprą i skończcie pier dolic juz te polityczne żale ,,,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2011r. 21:52  
Cytuj
Najprościej byłoby założyć Partię Wkurwionych Patriotów na bazie założeń LPR i Dmowskiego;, zebrać się i wystartować..... Tylko który z was odważy się pobrudzić sobie ręce polityką?
Jak dla mnie pozostaje jedna alternatywa - PiS - bo to jest jedyna partia patriotyczna. Chciałbym żeby PiS miał konkurencję, wówczas po pierwsze wzieliby się bardziej w garść, po drugie mieliby z kim wejść w koalicję.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2011r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
Chciałbym żeby PiS miał konkurencję, wówczas po pierwsze wzieliby się bardziej w garść, po drugie mieliby z kim wejść w koalicję.


Całkiem ciekawe spostrzeżenie. Pogratulować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2011r. 22:39  
Cytuj
Jakby PiS miał konkurencję to by się chyba powybijali w ciągu miesiąca

Nie jestem zwolennikiem PO - żeby nie było. PO partaczy, a PiS nie stanowi żadnej alternatywy - banda mało rozgarniętych frustratów ze schizofrenikiem na czele, ot co. Potrafią się wszyscy tylko nawzajem obrzucać mięsem, a konkretów okrągłe ZERO.

Jak doczekamy prawdziwej alternatywy dla tych dwóch "partii" politycznych, to może znikną takie tematy jak ten. Chociaż nie - one nigdy nie znikną - w końcu Polak najbardziej lubi sobie ponarzekać no i szabelką pomachać.

Pozdro dla rozgarniętych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:13  
Cytuj
Ktoś wspomniał niedawno o tym temacie, więc go odświeżę chytry
Niektórym się przyda, zwłaszcza tym rozczarowanym po kolejnej porażce PiSu w wyborach umiech

Na pociechę pisowcom wrzucę trochę ciężkiego humoru "patryjotów" z Gazety Polskiej, obejrzyjcie i popłaczcie sobie smiech2 :

Obrazek

(bez skojarzeń z naszym Mirkiem smiech2 )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:15  
Cytuj
fractal - musisz być ciężko chory zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Zapewne nawet nie patrzyłes co wklejasz, żeby coś z tego do ciebie nie dotarłoumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:19  
Cytuj
blokujemy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »