NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
PSP :), Szukam osob ktore posiadaja PSP
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 09:48  
Cytuj
Witam jak w temacie poszukuje osob ktore posiadaja PSP wszystkie rodzaje bez wyjatków. A szukam dlatego poniewaz mysle mozemy pogadac o sprzecie grach i moze z czasem zorganizujemy jakies spotkanie i sobie pogramy umiech Oczywisice ja zaczynam mam PSP 3001 soft 5.03 GEN umiech narazie gier na UMD nie posiadam ale wszystko z czasem poniewaz jest to moje drugie PSP dwa lata temu sprzedalem (glupi bylem) i teraz juz nie sprzedam. Jesli ktos ma jakies pytania lub chce podzielic sie informacjami to prosze pisac poto jest wlasnie forum umiech pozdrawiam wszystkich grajkow good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 09:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 19:34  
Cytuj
Witam !!! Mam PSP 3004 soft: 5.03 m33-6 mam również oryginalne gry i chętnie mogę popisać na ten temat. Również jestem w stanie przerobić każde PSP. Znam również sporo stron z softem i innymi rzeczami do PSP. Chętnie mogę się powymieniać. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 08:07  
Cytuj
Witam, a ja jestem zainteresowany kupnem PSP jesli posiadacie informacje kto chce sprzedac prosze napsac na prv pozdrawiam =)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Witam !!! Mam PSP 3004 soft: 5.03 m33-6 mam również oryginalne gry i chętnie mogę popisać na ten temat. Również jestem w stanie przerobić każde PSP. Znam również sporo stron z softem i innymi rzeczami do PSP. Chętnie mogę się powymieniać. Pozdrawiam


A Czy Posiadasz Soft Na Normalny 5.55 szukam szukam i dalej nic a zaswsze z przerobka to jakas nowosc by byla

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam !!! Mam PSP 3004 soft: 5.03 m33-6 mam również oryginalne gry i chętnie mogę popisać na ten temat. Również jestem w stanie przerobić każde PSP. Znam również sporo stron z softem i innymi rzeczami do PSP. Chętnie mogę się powymieniać. Pozdrawiam


A Czy Posiadasz Soft Na Normalny 5.55 szukam szukam i dalej nic a zaswsze z przerobka to jakas nowosc by byla


A jakie to PSP 2000 czy 3000 ?? bo jak 3000 to na pewno nie przerobisz bo w 3000 musisz miec soft max 5,03 wtedy przerobisz ale nie trwale

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 22:28  
Cytuj
Oryginalnie miałem wgrany soft 5.03 więc da się przerobić nie tracąc gwarancji. Jeżeli masz softa poniżej 5.03 to da się przerobić a jeżeli powyżej to na tą chwilę niestety nie przerobisz konsoli i musisz czekać bo wkońcu to "złamią" i będzie siędało przerobić to kwestia czasu. Jeżeli masz konsolę PSP 2000 z softem 5.55 czyli najprawdopodobniej aktualizowałeś softa to da się przerobić a jeżeli kupiłeś niedawno i ma płytę główną 8C to nie nie da się przerobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Witam, a ja jestem zainteresowany kupnem PSP jesli posiadacie informacje kto chce sprzedac prosze napsac na prv pozdrawiam =)


poszukaj tutaj www.ps3site.pl , sam korzystam z ich forum ponieważ jestem szczęśliwym posiadaczem PS3, znajdziesz tam również dział o PSP no i Black Market - bardzo ciekawe propozycje sprzedaży/wymiany. sprawdź powinieneś coś ciekawego dla siebie znaleźć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 09:33  
Cytuj
Witam. Posiadam od wczoraj Psp 3004 i potrzebuje pomocu co do jego obslugi. Gra została zakupiona dziecku a ja jako mama nie bardzo sobie z nia radzeumiech mam pytania czy da sie w ta gre wgrac jezyk polski? czy do korzystania z nie majac gre jest potrzebna karta pamieci?. Jesli ktoś jest dobrze obcykany w to i posiada troche czasu wolnego to prosze o kontakt z miła checią doszkole sie w tym temacie..podaje swoje gg i meila 4215484 , buziak1711_(at)_wp.pl.. z góry dziekuje i licze na pomocumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 11:01  
Cytuj
PSP sprzedałem jakiś czas temu, więc nie jestem pewien aktualności informacji, ale:

Oficjalnie konsola PSP wciąż nie ma możliwości wyboru języka polskiego w menu. Da się go zainstalować nieoficjalnie, ale trzeba mieć przerobioną konsolę.

Jeśli chodzi o gry na PSP, to jest trochę tytułów w polskiej wersji językowej (m.in. Little Big Planet, ModNation Racers, God of War: Duch Sparty, Killzone: Liberation, Buzz, Invizimals, Zabawa w dżungli, Fifa 10, Syphon Filter Logan Shadow, Godfather, Secret Agent Clank, Pursuit Force Extreme Justice, ATV Offroad Fury Pro, Need for Speed Undercover, Need for Speed Shift, Motorstorm Arctic Edge), choć nie wszystkie z nich nadadzą się dla dziecka (God of War, Killzone, Syphon Filter, Godfather raczej bym odrzucił).

Bez karty pamięci powinno dać się grać, ale nie bardzo to ma sens, bo wtedy nie można zapisać stanu i gry i za każdym włączeniem gry trzeba zaczynać niejako od początku jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »