NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Rustica II,
Posty: 8
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2010r. 20:29  
Cytuj
RUSTICA 2 to pizzeria na 2 z minusem
przy zamawianiu pizzy i na stronie internetowej nie informują że za dowóz się płaci, również "sosy"(tego nie można na zwać sosem to ketchup z wodą, poprostu świństwo)są płatne a w pizzy szkolnej szynkę to trzeba szukać a cebuli tona i co to jest za promocja wazne poprostu kicha wykrzyknik ostatnia pizza w Rusticeneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2010r. 20:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2010r. 20:46  
Cytuj
Nobula której ty jesteś właścicielem pizzerii? że tak najeżdzasz
głąbie mlotek ja od 3 lat kupuje tam i nigdy nie miałem takich problemów,idz się wyżalić mamusi mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2010r. 20:53  
Cytuj
A ja polecam pizze z Resetu umiech jak dla mnie najlepsza umiech Reset Reset i jeszcze raz Resetsmiech2good

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2010r. 22:21  
Cytuj
Rustica II
Sos czosnkowy to nie sos czosnkowy - biała nieco gęsta ciecz bez smaku czosnku. W tym sosie to tylko w nazwie czosnek występuje. chytry

Pizza ok ale sosy powinni wymienić.

PIKLOP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2010r. 01:19  
Cytuj
//moderowano - nie piszemy z caps lockiem !!! posty nie będą znikać jeśli nie będą pisane dużą czcionką - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2010r. 18:20  
Cytuj
Ja zrezygnowawszy po na prawdę wielu latach z rustici zawędrowałem do diablo. Jadam tam tylko jedną pizze, za to jest chyba najlepsza na świecie. Zawsze jak tylko mamy ochotę to do diablo, pizza smakosza + ananas, bez żadnych sosów - taka jest dobra. Polecam każdemu komu się przejadły pizze. No i ciasto pycha. Nie wiem w czym oni je tam wypiekają ani w jaki sposób wyrabiaja ale jest po prostu nieziemskie. Innych pizzy tam nie jadłem więc się nawet nie wypowiadam. Ta za to bije wszystkie na głowę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 27 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2010r. 18:37  
Cytuj
uśmiechWlasnie zjadlam danie chinskie z woka. czekalam jakies 50 min. Kiedys bylo lepsze.
A co do pizzy to reset i diablo!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2010r. 18:48  
Cytuj
Pizza w Rustice jest bardzo dobra, nie poleca, TELEPIZZY wczoraj byłem to wogóle nie czułem smaku, a ciasto mają chyba odmrażane, gościu wnosił jakieś skrzynki do kuchni, a podanie sosu to tragedia ! podają w saszetkach, człowiek się brudzi przy okazji. Wogóle to nie ma smaku pizzy, od razu jak wchodzi się do pizzeri to powinno się czuć zapach pizzy, cista, a tam nic i krzesła są do kitu, twarde

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2010r. 21:42  
Cytuj
nie czuć coasta bo oni ciasta nie robią tylko przywoża gotowe z centrali. Telepizza to pic na wodę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2010r. 21:46  
Cytuj
Co do resetu to nie zgadzam się..
Dla mnie to nie jest pizza tam tylko dosłownie chlapa, ciasto jakby odmrażane woda sie z niego leje.. łe sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2010r. 00:02  
Cytuj
Ja lubię pizze z werony,jest naprawdę smaczna i sos czosnkowy mają super .polecam z salami lub kabanosem szkolna też ok,a sosu pomidorowego nie lubię więc nie wiem jaki jest!!!okokokokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 18:33  
Cytuj
Zdecydowanie najlepsza pizza w mieście - w Rustica. Tylko te podwyżki cen ostatnio ( o 3 złote ) to już przesada. tak drodzy państwo traci się właśnie klientów. Pzdr strzalka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 18:42  
Cytuj
A co powiecie na Da grasso? Moim zdaniem maja dobra pizze i bardzo smaczne sosy jadam od lat i caly czas smakuje dobrze ok

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 20:14  
Cytuj
Ja też dołączam do fanów pizzy z Diablo (pikantna z sosem pikantnym- "piekło" w gębie smiech2), Rusticy II, Verony (Co do Verony, to kiedyś mi tam pizze nie smakowały, bo wydawały mi się bardzo tłuste, ale jak ostatnio zamówiłam stamtąd pizze, to była pychaśna).

W Awanti też kiedyś były dobre pizze, nie wiem jak jest teraz.

Co do pizzy z Biesiadowej, to mi za bardzo nie smakuje. Jest duża- to fakt i w miarę tania, ale w smaku (jak dla mnie) nijaka.

Nie polecam natomiast: TelePizzy ze względu na smak i cenę.

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 20:21  
Cytuj
Jeśli chodzi o Rustice to fakt, maja bardzo dobrą pizze, ciasto w porządku, składniki ok, sosy: Pomidorowy faktycznie jest do bani, wodnisty, kwaśny i bez smaku... inaczej jest z czosnkowym, fakt jest dosyć rzadki ale smacznyumiech no i ta oliwka robi dobrą robotęumiech
No i niestety prawdą jest że do tanich pizza nie należy, no i można łatwo się naciąć. Płaci się za sosy i dostawe czyli cena zamówienia wzrasta o 2 zł . Zresztą zauważyłem że inne pizzerie robią podobnieumiech taki chwyt reklamowym. Transport gratis ale np. w Veronie płaci się za pudełko umiech na czymś musi się zwrócić umiech

Ogólnie pan Piekarz powinien się tym zająć gdyż konkurencja na rynku "placków" jest spora.

Jeśli chodzi o Diablo to korzystajcie póki możecie.
we wrześniu pizzeria zostanie zamknięta :(

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 20:23  
Cytuj
ja lubie pizze z telepizzy,maja bardzo przystepne ceny.w rustice kiedys byla pyszna pizza,teraz brak slow..co do innych nie wypowiadam sie bo nigdzie indziej dawno nie jadlemjezyk zawsze chodze na browar,bo szczerze zjesc wole w domu jedzenie przygotowane przez siebie nawet pizze;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chodzi o Diablo to korzystajcie póki możecie.
we wrześniu pizzeria zostanie zamknięta :(


Oj. A dlaczego?

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2010r. 11:28  
Cytuj
Jak to dlaczego?! Konkurencjamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2010r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chodzi o Diablo to korzystajcie póki możecie.
we wrześniu pizzeria zostanie zamknięta :(

Tyaa z pewnoscia kazdy sie rzuci na Diablo zeby korzystac przed zmaknieciem ile sil, skoro zostaje zamknieta to chyba jasne ze ludzie nie pragną pizzy z Diablo i informacja o zmaknieciu mało kogo poruszyjezykgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2010r. 12:36  
Cytuj
mam nadzieję że telepizza się utrzyma , bo smak to kwestia gustu i nie każdemu musi smakować ( mi smakuje jezyk ) a chodzi o możliwość wyboru ! ok Jestem pewien że wielu by nie smakowała np. pizza hut ale czy to oznacza że jest niedobra co

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2010r. 20:54  
Cytuj
Polecam Rustice, jedyna pizza która mi tam smakujeuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2010r. 10:21  
Cytuj
Również polecam Rustice - na Okulickiego oczywiściegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 11:59  
Cytuj
Jak zwykle muszą popracować nad poziomem obsługi klienta. Dla mnie od tego powinni zaczynać otwierając nowy lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »