NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zmiany na forum,
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2007r. 22:39  
Cytuj
Od dzisiaj na Forum ponuje nowy porządek. Dodaliśmy kilka nowych działów.

Aktualizacji uległo także oskryptowanie - zarejestrowani użytkownicy mają możliwość usuwania, i edycji swoich postów

Czekamy na uwagi i komentarze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2007r. 22:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2007r. 21:25  
Cytuj
A od dzisiaj, zeby wejsc do działu "nasze miasto" należy się zarejetrowac. A osoby, które są zarejestrowane muszą się zalogować :-:
Zachęcam do dalszego wypowiadania sie w dziale "nasze miasto".

nie szalej! ...moge usunąć Twój post!
//moderator
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 24 Cze 2007r. 00:06  
Cytuj
A jak ja się nie chcę rejestrować to co? Koniec z dostępem do forum? Po co mi ta cała rejestracja, dajecie nagrody za to czy jak? A przy okazji, najpierw poprawcie forum od strony technicznej, bo jak się otwiera pod Linuksem to połowy tekstu nie widać, dopiero jak się zaznaczy mychą.

Nie zarejestruję się u Was, bo ze wszystkich upierdliwień życiowych najbardziej nie lubię jak mnie ktoś do czegoś zmusza. W takim razie znikam już całkiem stąd
>> >> S I E M A N E C Z K O

 
 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2007r. 11:05  
Cytuj
- rejestracja została wprowadzona tylko na jeden dział umiech - nie na całe forum.
- nie pod linuxem, a pewnie pod konkretna przegladarka - nei jestesmy w stanie testowac pod wszystkimi przegladarkami, dlatego jesli cos sie sypie, prosimy o zasygnalizowanie tego umiech, poadajac w. uzywanej przeglądarki

CYTAT

PS. jak ktoś od teraz (23.06.07) napisze i podpisze się Edzio, to nie ja.

rejestracja została wprowadzona m.in. po to by ktoś się nie podpisywał za kogoś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2007r. 12:15  
Cytuj
Uważam, że rejestracja to bardzo dobry pomysł umiech Tak jak napisał mój poprzednik nie da się podpisać czyimś nickiem no i jest jeszcze pare rzeczy o których nie chce mi sie pisać, oczywiście na plus ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ssa
ff
Wysłany: 24 Cze 2007r. 14:36  
Cytuj
Kazde szanujace sie forum ma rejestracje, nie rozumiem skad ~Edzio wystrzelil z takim tekstem smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Cze 2007r. 18:52  
Cytuj
jeszcze raz ja, gwoli wyjaśnienia
do poprzednika ssa - to czemu piszesz z niezarejestrowanego konta? Do invx - fakt, źle się wyraziłem, myślami byłem gdzieś indziej. Chodziło mi o firefoksa pod Linuksem. Jak się wejdzie na forum, to nie widać połowy liter, dopiero jak się zaznaczy tekst to wychodzą.
Pzdr

 
 
 
 
~~ssa
ff
Wysłany: 24 Cze 2007r. 19:39  
Cytuj
bo wlasnei nie ma wprowadzonej rejestracji jeszcze na calosci ... i brakuje mi motywacji ...

 
 
 
 
~~Do INVX
ff
Wysłany: 28 Cze 2007r. 08:58  
Cytuj
Jeszcze raz ja odnośnie tej przeglądarki - nie wiem, czy Wy coś zmienialiście, ale w międzyczasie zainstalowałem najnowsze stery NVidii, i teraz wszystko ok. Więc może tu leżał problem.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 28 Cze 2007r. 09:36  
Cytuj
Wcale nie uważam aby rejestrowanie coś specjalnie zmieniło w postach lub komentarzach.Tak było fajnie a zaczyna się robić pod dyktando.Zgadzam się z Edim.Nic na siłę.Jeżeli natomiast ktoś podpisze się moim znacznikiem ,a nie będzie to obrażliwe to nie zamierzam robić z tego wielkiego halo.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 28 Cze 2007r. 11:18  
Cytuj
a jesli bedzie obrazliwe ??

 
 
 
 
~~Matmortigen
ff
Wysłany: 28 Cze 2007r. 13:50  
Cytuj
A może moglibyście zrobić na forum że po rejestracji możliwe by było dodawanie avarta (obrazka) do swojego profilu. Napewno forum stałoby się bardziej przejrzyste.
Pozdrawiam.

 
 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2007r. 15:34  
Cytuj
Dzięki za sugestie umiech

- zrobione

Aby ustawić emblemat - trzeba się zalogować, kliknąć na "Zobacz swój profil", a następnie z menu na górze wybrać "Emblemat"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2007r. 20:06  
Cytuj
poprosze bbcode w podpisie;]

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2007r. 01:03  
Cytuj
Wielkie dzięki invx za spełnienie mojej prośby i to tak szybko umiech Pewnie musiałeś myśleć już nad tym wcześniej. Jeszcze raz wielkie dzienx.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~do pseudo "Edzio"
ff
Wysłany: 29 Cze 2007r. 07:22  
Cytuj
Naucz się frajerze, jak już się podpisujesz za mnie, że ja mam polskie ogonki na klawiaturze, i w każdym poście to było widać jezyk

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 29 Cze 2007r. 12:41  
Cytuj
Do Ediego.Jak będzie obraźliwe, to jak spotkam gościa na ulicy to mu w gębę nakładę.

 
 
 
 
~~:-)
ff
Wysłany: 29 Cze 2007r. 21:11  
Cytuj
Nie, no ok, tylko mówię, że frajer podpisał się jako ja, a ja zwróciłem uwagę, żeby przynajmniej używał polskich liter, jak się podpisuje moim nickiem. o mózgownicy już nie wspomnę ;)

 
 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2007r. 21:37  
Cytuj
Proponowlabym wprowadzic jakies rangi dla uzytkownikow. Dobrze byloby wiedziec kto jest moderatorem kto adminem, mozna tez odznaczac uzytkownikow za np. aktywne branie udziału na stronie (dużo przemyślanych postów itp.)
Podobnie jak o jest na wielu innych forach.

ps. To jest tylko taka sugestia jezyk Tak naprawdę bez tego nie jest źle ale wg mnie można takie coś zrobić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 11 Lip 2007r. 02:55  
Cytuj
Proponuję głosowanie. Tylko najpierw zagłosujmy nad sposobem głosowania jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lip 2007r. 10:08  
Cytuj
spokojnie edzio - logowanie wroci smiech2 - mowie Ci smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lip 2007r. 10:13  
Cytuj
stop logowaniu

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »