NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Forumowicze,
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 11:54  
Cytuj
Czytam komentarze do artykułów, uczestnicze w rozmowach na forum. I z dnia na dzien coraz bardziej zastanawia mnie to skąd w Was forumowicze tyle:

- jadu
- złośliwości
- goryczy
- zawiści


Cytować nie będę... bo wiecie co wypisujecie. Czy dzieje się coś pozaytywnego, czy niegatywnego dla was cały czas jest zle. Szukacie tylko pretekstu, żeby przypiąc komuś łatke. A jezeli juz temat schodzi na sprawy regijne to juz wogole strach czytać. Nie, nie jestem zagożałą katoliczką, ale to co wypisujecie jest niesmaczne wprost nie na miejscu.

Oczywiście moj post nie odnosi sie do wszytskich userów.
Z chęcia przeczytałabym kulturalne, sensowne wypowiedzi a nie sam bełkot, który przepełniony jest brakiem ogłady i zaściankowością

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 11:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 12:10  
Cytuj
czesc ludzi jest normalna.
Niestety siedzi tez troche osob z bojówek Pisu, Po czy Sld. I to jest powód dla którego poziom forum sie obniża

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~o.c.ż.
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 13:09  
Cytuj
W kazdym przypadku , zanim padnie słowo obelgi , donosu, złosliwości itd. zapytaj wpierw:
CO ZROBIŁABY MIŁOŚĆ!!! odczekaj nieco ,a gdy dostaniesz odpowiedz , pisz,mów ect. Zobaczysz jak to działa...

 
 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
W kazdym przypadku , zanim padnie słowo obelgi , donosu, złosliwości itd. zapytaj wpierw:
CO ZROBIŁABY MIŁOŚĆ!!! odczekaj nieco ,a gdy dostaniesz odpowiedz , pisz,mów ect. Zobaczysz jak to działa...


Albo co "zrobił" by rozum.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 13:55  
Cytuj
Foxy Lady, idealny swiat nie istnieje takoz i fora sa pelne wad.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:08  
Cytuj
Wybacz Ragnarok, ale jeśli dla Ciebie kultura wypowiedzi, ogłada i takt to nieosiągalny ideal to sorry...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:30  
Cytuj
kultura kulturą ale dużo ludzi NIE MA POCZUCIA HUMORU :p
choć nie zaprzeczam ,ze chamstwo jest.. (i trzeba być teżgood wyrozumiałym dla tych co szybko się denerwują) goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 19:28  
Cytuj
Foxy Lady,

moze Ci byc sorry, ale niestety rzecz wyglada tak, ze kultura wypowiedzi umarla i sie nie odrodzi. Zreszta nigdy jej nie bylo, to tylko pogon za wiatrakami. Kazdemu chodzi tylko o zmiazdzenie przeciwnika.
Jesli do tego dodasz wzor plynacy z mediow to masz calosc.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 19:38  
Cytuj
Kultura wypowiedzi umarła, nigdy jej nie było??? Na miłość boską jakim środowisku Ty sie obracasz? Nie ublizając nikomu.Kultura osobista tez umarła??
Jakim przeciwnikiem jest uczestnik dyskusji? Wzór płynacy z mediów? O jaki wzór Ci chodzi? O jakie media? Gdybys napisał wzór od polityków to bym jezcze zrozumiala...

Pozdrawiam

p.s

Moje pytanie brzmialo skąd wśród userów tyle

- jadu
- złośliwości
- goryczy
- zawiści

Skąd to sie wogole bierze??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 20:13  
Cytuj
Moje pytanie brzmialo skąd wśród userów tyle

- jadu
- złośliwości
- goryczy
- zawiści

Skąd to sie wogole bierze??

taki naród ,a to Polska właśnie !!! tak jest od wieków i nic się nie zmienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 20:33  
Cytuj
- jadu
- złośliwości
- goryczy
- zawiści


hehe

jadu?
hymm a co ktoś Cię dziabnął ?

złośliwości?
ktoś na Ciebie "nakrzyczał" przez monitor?


goryczy?
nie zauważyłam żeby ktos był 'bardzo wredny'

zawiści?

nikt u nikomu złego nie życzy.. (bynajmniej nie zauważyłam)a jak coś nie pasuje to do admina może on coś na to poradzi skoro jesteś taka "delikatniutka" i oburzona...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 21:16  
Cytuj
FoxyLady polecam Ci forum największych portali ,onet ,wp moze tam będzie kulturalniej ?... a tak szczerze to w porównaniu do nich to u nas (na SW )jest OK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
Czytam komentarze do artykułów, uczestnicze w rozmowach na forum. I z dnia na dzien coraz bardziej zastanawia mnie to skąd w Was forumowicze tyle:

- jadu
- złośliwości
- goryczy
- zawiści







Pytasz sie skad????? To jest poprostu RST vs RNIsmiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 21:39  
Cytuj
CYTAT

- jadu
- złośliwości
- goryczy
- zawiści



Mocne słowa naprawdę robią wrażenieneutralny
Pozdrawiam FoxyLady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 21:49  
Cytuj
[cytat]Kultura wypowiedzi umarła, nigdy jej nie było??? Na miłość boską jakim środowisku Ty sie obracasz? Nie ublizając nikomu.Kultura osobista tez umarła??
Jakim przeciwnikiem jest uczestnik dyskusji? Wzór płynacy z mediów? O jaki wzór Ci chodzi? O jakie media? Gdybys napisał wzór od polityków to bym jezcze zrozumiala...

Pozdrawiam

1. Nie bylo. Przesledz wypowiedzi polityczne, gospodarcze oraz ton gazet z przeszlosci i zrozumiesz, ze ludzkosc od zawsze zwlaczala sie bez pardonu i przebierania w slowach.
2. Moje srodowisko jest calkiem normalne, nie klniemy, nie plujemy na chodnik i znamy zasady savoir vivru. Wiec nie ublizylas mi, bo z chamstwem ani ja ani moi znajmoi nie mamy nic do czynienia. Choc jak ktos pierwszy chamstwem blysnie moze liczyc na stosowna riposte.
3. Dla mnie nie jest przeciwnikiem, zas w mediach kazdy kto mysli inaczej jest przeciwnikiem. W publicznej - jesli ktos powie cos pozytywnego powie o PRL dziennikarzyny malo go nie zezra. W TVN jak powiesz cos na Zydow zaraz jestes zjedzony jako antysemita. Jezeli zas przesledzisz prase lokalna rowniez znajdziesz raczej poszukiwanie jadowitej sensacji niz rzetelne przedstawienie faktow.
4. O politykach nie ma co mowic. Zobacz 'poziom' jaki reprezentuja publicysci Zak, Paradowska, Olejnik i inni. Nieco ponizej zera, a to przeciez main stream. Ludzie to widza i sa nauczeni ze jak nie zniszczysz oponenta to jestes mieczakiem.

Rowniez pozdrawiam.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 22:07  
Cytuj
CYTAT

Pytasz sie skad????? To jest poprostu RST vs RNIsmiech2


do tego:
RNI vs. RST,
RST vs. LKR, RTA itp,
beemkowicze vs. golfiści,
golfiści vs. hondziarze,
hondziarze vs. beemkowicze,
prb vs. zatorze,
buraki vs. anty buraki,
..... itp, itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 22:12  
Cytuj
Ponury a nie mam racji??


Ragnarok, nie chcialam Ci ublizyć. Polityka i politycy w naszym kraju są żałośni. I broń Boże, swoim zachowaniem i wypowiedziamy są dalecy od autorytetu.

Co do mediów. Media rządzą sie własnymi prawami. Prezentuja różne poziomy, nie mozesz uogólniać... Mówisz, że w mediach każdy kto myśli inaczej jest przeciwnikiem. Tabloidy wieszaja psy na wszytskim i wszystkich... Nasza prasa lokalna uwierz jest na bardzo niskim poziomie. Daleko jej do "światowego" dziennikarstwa. TVP jest bardzo upolityczniona, czyli sprawą oczywista będzię jaka partia będzie miala wiekszą liczbę ludzi w zarządzie takie nachylenie, poglądy będzie reprezentowala.

Co do publiystów.. każdy ma swój styl, niektórzy są bardziej bezwgędn, zacięci czy zadziorni. A może to dlatego, żeby rozmówce podpuscić, żeby wyciągnąć od niego więcej? Nikogo bronić ani tłumaczyc nie będę. Bo nie wsyztskie zagrywki publicystów pochwalam



ktoś polecał fora portali takich jak onet czy wp....

O problemie kultury w internecie o polskich forach, pisał Jacek Żakowski... Tez jest to dla mnie nie do strawienia... Poziom wypowiedzi jest zatrważający



Ragnarok, jeśli odniosłeś wrażenie ze bronie środowisko medialne moze robie to podświadomie, bo je reprezentuje. Miło z kims podyskutować umiech Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 22:22  
Cytuj
Zdarzaja sie owszem potyczki slowne ,na roznych plaszczyznach ale suma sumarum mysle ze akurat na tym forum az tak zle nie jest,wiele osob znalazlo tu porade i opinie w tym rowniez ja

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 22:41  
Cytuj
Ragnarok, nie chcialam Ci ublizyć. Polityka i politycy w naszym kraju są żałośni. I broń Boże, swoim zachowaniem i wypowiedziamy są dalecy od autorytetu.
Co do mediów. Media rządzą sie własnymi prawami. Prezentuja różne poziomy, nie mozesz uogólniać... Mówisz, że w mediach każdy kto myśli inaczej jest przeciwnikiem. Tabloidy wieszaja psy na wszytskim i wszystkich... Nasza prasa lokalna uwierz jest na bardzo niskim poziomie. Daleko jej do \"światowego\" dziennikarstwa. TVP jest bardzo upolityczniona, czyli sprawą oczywista będzię jaka partia będzie miala wiekszą liczbę ludzi w zarządzie takie nachylenie, poglądy będzie reprezentowala.
Co do publiystów.. każdy ma swój styl, niektórzy są bardziej bezwgędn, zacięci czy zadziorni. A może to dlatego, żeby rozmówce podpuscić, żeby wyciągnąć od niego więcej? Nikogo bronić ani tłumaczyc nie będę. Bo nie wsyztskie zagrywki publicystów pochwalam
ktoś polecał fora portali takich jak onet czy wp....
O problemie kultury w internecie o polskich forach, pisał Jacek Żakowski... Tez jest to dla mnie nie do strawienia... Poziom wypowiedzi jest zatrważający
Ragnarok, jeśli odniosłeś wrażenie ze bronie środowisko medialne moze robie to podświadomie, bo je reprezentuje. Miło z kims podyskutować umiech Pozdrawiam[/cytat]

No wiec wlasnie powiedz mi sama o co Ci chodzi? Stwierdzasz, ze poziom dyskusji w mediach, a te sa glownym nosnikiem informacji obecnie, jest zenujaco niski a wymagasz od internautow kultury? Niby jak, skoro czlowiek podswiadomie, jak sama zauwazylas, powtarza wzorce spolecznie akceptowalne. A te sa w wiekszosci od zawsze oparte na agresji, zawsze i wobec wszystkiego kreujemy w naszym kraju podzial na 'my' i 'oni', ot chocby wokol zlotych medali dla siatkarzy. Jak na zachodzie nikt sie nie sciga z wreczaniem medali nasze karly sie popisuja jak miernej jakosci blazny na dworze Krolowej Bony.
Politycy jak chodzi o zachowania nie roznia sie za wiele od politykow zachodnich. Jedyne czym roznia sie ci z zachodu to to, ze grabia dla siebie, ale skutecznie potrafia zarzadzac panstwami, a co oparte jest na apolitycznym aparacie administracyjnym. Dzieki temu oni obrzuacaja sie blotem a panstwa dzialaja bez ich ingerencji. U nas jak wiesz politykierstwo ma wplyw na wszystko wiec jestesmy niestety uzaleznieni od ich glupoty tak dlugo jak nie znajdzie sie odwazny, ktory odetnie ta swolocz od administracji. Wiem, ze te slowa sa agresywne, ale nie moge pisac kulturalnie o ludziach pokroju Tuskow, Kaczkow, Lepperow, Giertychow czy Olejniczakach tudziez naszych lokalnych gwiazdach. Nie mam dla nich za grosz szacunku i nigdy miec nie bede bo nan nie zasluguja.
Kazde medium w Polsce jest upolitycznione. Od Wybiorczej, poprzez Wprost, Polityke, NIE, Trybune, Nasz Dziennik, Polske, Dziennik Zachodni czy Sztafete. Roznia sie tylko nakladem i struktura wlascicielska. Jezeli parasz sie dziennikarstwem to wiesz zapewne ze jak naczelny zostanie zrypany przez wlasciciela to przepisujecie artykuly od nowa, zeby byly po mysli pana Janka albo ksiundza proboszcza. Z rzetelnoscia i poziomem nie ma to wiec za wiele wspolnego i nigdy miec nie bedzie.
Zakowski tez niech sie nie stroi w piorka obroncy kultury bo w latach 90tych do pospolu z Najsztubem nie byli swieci i polozyli swoj kamyczek do ogrodka pod nazwa agresja mediow, a wiec i de facto dyskursu spolecznego.
Piszesz publicysci tak jakby byli w Polsce dziennikarze. A tych nie ma, bo wszyscy miast przedstawic fakty ida na pasku naczelnych co podalem juz powyzej stajac sie publicystami.

Pozdrowienia

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 23:04  
Cytuj
Czasami trzeba trochę wybiec przed operę. Działać prewencyjnie jak to się mówi.cool girl

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 23:53  
Cytuj
To forum znajduje się na równi pochyłej - poziom niczym z onet.pl itp. Powodów jest kilka, w tym dwa główne:
- cała masa anonimowych hejterów, małolatów z kompleksem wyższości tworzących wątki typu "RST vs RNI" i inne równie debilne
- brak gospodarza forum
Ja sam jestem moderatorem na jednym z większych forów internetowych, gdzie ogólna liczba userów to już w setkach tysięcy jest liczona i jest spokój - jak ktoś dokazuje, to dostaje ban i do widzenia. Doszło do tego, że forumowicze sami zgłaszają wszelkie naruszenia netykiety, gdyż chcą dyskutować w kulturalnym gronie używając argumentów a nie inwektyw. To co się obecnie wyrabia na tym forum to tragikomedia - aż oczy bolą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2009r. 00:42  
Cytuj
oral b,

powtorze rzecz po raz setny - jezeli brzydzi Cie to forum to nie wchodz i nie czytaj.
My je lubimy. Jest fajne i nasze. Na pewno na Twoje super ekstra wypasione sie nie przeniesiemy umiech

A to moj szatanski wpis - nr 666 umiech Ech, az w kalendarzu zapisze umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2009r. 09:04  
Cytuj
Widze większości ulubionym sposobem rowiązania "problemu" jest:

Jak komuś, coś nie pasuje to nara...

Co do zarządu forum jak i strony... to szczerze wydaje mi się, że chcieli, chcą robić coś naprawde fajnego tylko do końc nie wiedzą jak. Bo poziom forum jak i artukułów pozostawia wiele do życzenia... Ale to tylko chęci sa do tego potrzebne,zeby zmienić coś na lepsze. Bo pomysł z portalem jak najbardziej trafny.

W pewnym stopniu my go współtworzymy w komentarzach i postach. A pomyślcie sobie... ludzie oglądali materiał o Stalówce w DDTVN. No i najpierw weszli na strone UM a później na Stalowemiasto. I co oni sobie pomyślą o mieszkańcach naszego miasta jak przeczytają takie chamskie idiotyczne wpisy. Pomyślał ktoś, o tym serwisie jako o pewnej wizytówce miasta??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2009r. 10:52  
Cytuj
DDTVN ja bym sie nie przejmował, bo taki poziom dyskusji tudzież wypowiedzi jest normą w Polsce i oni o tym wiedzą. A gdy do tego dodasz quazi anonimowość w internecie bluzgi, inwektywy itp. itd. gwarantowane.
Rozmawiać i słuchać rozmówcy to my się musimy nauczyć, podobnie jak demokracji. Obecnie poziom dyskusji w Polsce jest taki, że jeden skacze na drugiego, wyzywa, a poza tym jak Ci się nie podoba to wyper.. albo w ryja. Zazwyczaj żadnych merytorycznych uwag tylko bluzgi.
Po prostu żenujące.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2009r. 11:07  
Cytuj
Jak na spowiedzi mówię, mówię prawdę świętą,
Odkryłem największą pomyłkę ludzkości
Wszystkie mądrości w księgach zamknięto
Głupota pozostała na wolności." - Marek Monikowski


I WSZYSTKO jasne jezyk

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »