NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Suknie ślubne uwaga na Violeque,
~~agataz102
ff
Wysłany: 16 Maja 2007r. 15:08  
Cytuj
Gdzie w Stalowej mogę uszyć suknie ślubną?
Chodzi mi o profesjonalizm, bo w niektórych tych sklepach to takie amatorki sprzedają, że nie wiedzą co i jak się nazywa :ysz:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2007r. 15:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Maja 2007r. 09:42  
Cytuj
Możesz też wypożyczyć. Duży wybór jest koło hali. Na dole pod sklepem Modbut i bankiem.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 13:05  
Cytuj
Ja chce kupic!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Lis 2007r. 20:59  
Cytuj
Polecam raczej wyjazd na dzień do lublina. Na świętoduskiej są 2 fajne sklepy. Wybór ogromny.

 
 
 
 
~~karina
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 00:18  
Cytuj
jesli chcesz uszyc polecam pania na ul. kulickiego.ma zaklad na przeciwko Aldika w tych domkach. szylam u niej i naprawde jestem zadowolona .uszyla mi inentycznie jak na zdjeciu ktore pokazalam i jest nie droga pozdrawiam

 
 
 
 
~~adgam
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 22:50  
Cytuj
polecam wizytę u pani Beaty Wolickiej w Nisku ul. Zielona 17 - to profesjonalistka, pięknie szyje, jest dokładna i sympatyczna, szyła dla mnie i moich dwóch koleżanek - każda była zadowolona umiech

 
 
 
 
~~K
ff
Wysłany: 19 Lis 2007r. 08:51  
Cytuj
Ja bym poleciła Salon ślubny ELENA niedaleko hali, mają tam naprawdę piękne suknie choć dosyć drogie

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 21 Lis 2007r. 12:15  
Cytuj
Polecam salon Impresja w Rzeszowie na ul.Sobieskiego.Jest tam duży wybór i obsluga oprócz tego, że miła to potrafi dobrze doradzić.Polecam, trafić tam jest bardzo łatwo.Na rondzie obok nieistniejącego hotelu Rzeszów w lewo i w pierwszą ulicę w prawo i znowu w lewo i zaraz po prawej stronie jest ten salon.Suknie w różnych cenach zależy od portfela i można też wypożyczyć.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 22:12  
Cytuj
ja chcę sprzedać

 
 
 
 
~~~
ff
Wysłany: 27 Lut 2008r. 20:12  
Cytuj
polecam wypozyczenie, nie interesuje cie co zrobic pozniej z suknia, ani pranie, tymbardziej komu ja potem sprzedac za 1/3 ceny, a w tym salonie co jest pod modbutem mozna i nowa wypozyczyc bo maja sporo sukienek
salon sie chyba przeniosl na edukacje, wchodzi sie jak do muzycznego ,ja tam bralam suknie i bylam bardzo zadowolona i byla nowa

 
 
 
 
~~AMETYSTA
ff
Wysłany: 28 Lut 2008r. 09:52  
Cytuj
ja polecam Salon Sukni Slubnych VIOLEQUE W STALOWEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~AMETYSTA
ff
Wysłany: 28 Lut 2008r. 09:52  
Cytuj
ja polecam Salon Sukni Slubnych VIOLEQUE W STALOWEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Wrz 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2008r. 10:54  
Cytuj
ja mam do sprzedania model 2007

@g@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~milkap12
ff
Wysłany: 20 Marz 2008r. 00:27  
Cytuj
w czy kupujesz jakąś sukienke w salonie VIOLEQUE? bo mi sie tam 2 spodobaly mysle nad kupnem

 
 
 
 
~~~~biedak~~
ff
Wysłany: 20 Marz 2008r. 13:56  
Cytuj
a ja polecam sklep LISA FERRERA w rzeszowie najpiękniejsze suknie na podkarpaciu !!!! jest drogo ale ... pięknie... !!!

 
 
 
 
~~nat
ff
Wysłany: 20 Marz 2008r. 23:36  
Cytuj
a ja sobie wypozycze,
przynajmniej mi zostanie ze dwa tysie w kieszeni...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Gdzie w Stalowej mogę uszyć suknie ślubną?
Chodzi mi o profesjonalizm, bo w niektórych tych sklepach to takie amatorki sprzedają, że nie wiedzą co i jak się nazywa :ysz:


KRAWCOWA siedziebe ma w hotelu STALL podaje linka do jej strony www - http://www.izabell.eu

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 21:31  
Cytuj
Ja szyłam w salonie Violeqe , i jestem zachwycona, suknia dokładnie taka o jakiej marzyłam , a Panie świetnie doradzają, dla mnie to profesjonalistki.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 21:36  
Cytuj
CYTAT
ja mam do sprzedania model 2007



smiech2 to się w niej nachodziłaś co? hahaha trzebab być głupim zeby na jeden dzien suknie szyc lub kupowac i bulic tyle kasy. Pozazdrościć głupoty. Gratulacje.!!

 
 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 11:41  
Cytuj
Nie polecam salonu w stalowej VIOLEQUE panie są miłe do wpłacenia zaliczki jak ktoś już napisał gdzieś na forum potem suknia przychodzi niecały tydzień przed ślubem i jeszcze bez welonu piszą w umowie welon gratis taki gratis że wolałabym zapłacić żeby na pewno przyszedł ale jak się nie upominasz to go nie dostaniesz i jeszcze trzeba sprawdzać czy to na pewno ten to jest wyjątkowy dzień i płaci się bardzo dużo i nie dość ze każdy jest zestresowany przed tym dniem to jeszcze najważniejszej sukni nie ma i welon przychodzi z łaską dwa dni przed no i inny bo one w umowie takiego wpisu nie widziały że welon tez ma być przed zawału można dostać NIe polecam!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 12:17  
Cytuj
A ja odwrotnie bardzo chwalę sobie salon Violeqe i z czystym sumieniem mogę go polecić .Zarówno ja jak i moja szwagierka korzystałyśmy z usług tego salonu i jesteśmy bardzo zadowolone.Bardzo miło wspominam czas przygotowań do ślubu,a Panie zawsze były miłe,pomocne i sympatyczne.Suknia była miesiąc przed ślubem, na własne życzenie zabrałam suknię z salonu kilka dni przed ślubem,welon miałam gratis ale wcale nie musiałam się o niego upominać moja znajoma kupiła suknię Gracji i też była zadowolona chociaż suknia też była dosyć późno, ale to nie wina salonu tylko tego że sama późno zamawiała suknię.Nie piszę tego żeby reklamować salony, ale z czystym sumieniem mogę polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:58  
Cytuj
Zdecydowanie mogę polecić salon Violeqe, suknia była gotowa do odbioru trzy tygodnie przed ślubem, po pierwszej przymiarce miałam trochę stresu bo suknie trzeba było skrócić ,bałam się że straci fason już na drugiej przymiarce okazało się że moje obawy były bezpodstawne. Suknia leżała idealnie, a po przeróbkach ani śladu wszystko leżało jak należny.
Jednak najbardziej urzekły mnie w tym salonie dwie rzeczy
1 Wybrałam do sukni naszyjnik, bransoletkę i kolczyki, suknia miała bogato haftowany gorset więc ekspedientki zasugerowały mi żeby zrezygnować z naszyjnika,(zależało im żebym dobrze wyglądała, nie na tym żeby sprzedać naszyjnik za 200 zł)
2. Pani zaproponowała mi wyprasowanie welonu ,mimo że welon nie był kupiony w ich salonie.
Według mnie jest to świetny salon ,suknie piękne, miła obsługa i nie tylko kasa się liczy ale to jak dziewczyna wygląda w dniu ślubu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2011r. 22:02  
Cytuj
Ja również nie polecam salonu Violeque.Suknie przychodzą tydz przed ślubem,telefon nie odpowiada,moja siostra mało nie osiwiała,bo nie mieszkamy w Stalowej.Zero zainteresowania ze strony pracownic.Gdy zapytałam dlaczego nikt nie odbiera,powiedziano mi ze na razie telefon nie działa uzywają komórki.Zgroza!Jak już wpłacicie zaliczkę,to na tym kończy się mila obsługa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 08:29  
Cytuj
Ja jestem bardzo zadowolona z salonu Violeqe , suknie zamówiłam w listopadzie a ślub mam w kwietniu i już jestem po pierwszej przymiarce,a za tydzień jeśli zechcę mogę już suknie mieć w domu,czekałam na suknię równie 3 miesiące.Moja siostra rok temu wychodziła za mąż i miała suknie gotową dwa tygodnie przed ślubem, ale zamówiła suknie niecałe 3 miesiące przed ślubem i Panie z salonu od razu jej powiedziały że wyrobią się bez problemu ale suknia będzie dość późno bo suknie zamawia się min. cztery miesiące przed ślubem ale wystarczyło dwa dni po przymiarce na poprawki i suknia była gotowa.A Panie zawsze były pomocne i cierpliwe chociaż sama już po raz trzeci zmieniłam fason bolerka i nie zauważyłam żeby były nie miłe.
Ja osobiście polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 14:49  
Cytuj
Widze,ze Panie z Violeque sa bardzo czujne umiech)))w ciągu 24h od mojego posta pojawiał sie na ich stronie właściwy numer telefonu.I oczywiście pozytywna opinia na ich temat ;)))
Żenada.Nawazniejsze,ze zadziałało i możne zaczną szanować klientki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »