NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Gołota potwierdza walkę z Adamkiem, znowu będzie 6 sekund walki???
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2009r. 11:45  
Cytuj
Gołota potwierdza walkę z Adamkiem - "znokautuję go"

Andrzej Gołota podczas treningu z Samem Coloną. Fot. ASInfo
Po raz pierwszy od feralnego wieczoru w chińskim Czengdu, kiedy kontuzja wyeliminowała z walki Andrzeja Gołotę już w pierwszej rundzie, najlepszy polski pięściarz wagi ciężkiej pojawił się na bokserskim treningu.
- Do tej pory traktowałem te wszystkie opowieści o walce z Adamkiem jako żart. Od dziś wiem, ze naprawdę taka walka się odbędzie - mówi Andrzej Gołota.

- Mam już datę tej walki - 10 października w Polsce, we Wrocławiu lub Łodzi. Dlatego jestem na pierwszym treningu od 10 miesięcy. Miał być prywatny i zupełnie tajny, ale co ja mam do ukrycia? Wszyscy wiedzą, że mam znokautować Adamka. I tak się będę na tę walkę przygotowywał. Na nokaut - dodał Gołota.


ja obstawiam ze Adamek zniszczy Gołote w pierwszych rundach-jak nie w pierwszej!!!good

a Wy co sądzicie o tej walce????

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2009r. 11:45  
Cytuj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2009r. 11:48  
Cytuj
niech sobie Adamek uszy przyklei do głowy żeby przeciwnik nie odgryzłgood a z drugiej strony czym Tomek nas chce zaskoczyć???


a najlepszy jest wywiad odnośnie tej walki - cała prawda w tych słowach
http://www.sport.pl/sport/1,65025,6865618,Walka_Adamek___Golota_niemal_pewna.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=4606275

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 00:25  
Cytuj
CYTAT
najlepszy polski pięściarz wagi ciężkiej
good

Dowcip roku jezyk Myśle że nawet Cygan-Kostecki, gdyby wziął sie za treningi zamiast za dziwki i dragi zarumieniony nastukał by temu klocowi potluczony

Andrew jest jedną z maszynek do podbijania ilości zer na koncie Don Kinga zdegustowany a nie fighterem sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 11:35  
Cytuj
CYTAT

Dowcip roku jezyk Myśle że nawet Cygan-Kostecki, gdyby wziął sie za treningi zamiast za dziwki i dragi zarumieniony nastukał by temu klocowi potluczony

Andrew jest jedną z maszynek do podbijania ilości zer na koncie Don Kinga zdegustowany a nie fighterem sciana


A ja myślałem że w tym sporcie zawsze chodziło o ilość zer na koncie chytry a jakiś pas czy szelki to inna sprawa. good

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 19:51  
Cytuj
Ja myślę że Adamek rozwali Gołote jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »