NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
RNI co od nich chcemy ? ,
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 23:13  
Cytuj
ferenc: tak się składa ze mieszkam w Rzeszowie od jakiegos czasu i pierwsze słysze o takich rzeczach :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 23:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 21:53  
Cytuj
Obrazek
Parkowanie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 22:15  
Cytuj
Ta dyskusja jest śmieszna bo to że w stalowej dorobiono się kilku świateł dumnie zwanych "zieloną falą" które ni jak nie działają i kilku MKSów dziennie to ludzie uważają że to już jest metropolia. Kierowcy którzy dobrze i źle jeżdżą są wszędzie tylko ludzie mają ciekawsze zajęcia niż polowanie na samochody z RST które źle zaparkowały

A poza tym Stalowa wyśmiewa się z Niska, Rzeszów wyśmiewa się Stalowej ale nie zmienia to faktu, że całe podkarpacie to wielka jedna wiocha nie ważne z jakiego miasta jesteś i ludzie z innych regionów gdy słyszą nazwę tego województwa to się śmieją bo uważają go za skansen kraju, a cały świat się śmieje z Polski. Teraz cały Rzeszów się pcha do warszawy bo jakie to wielkie miasto ale człowiek ze wsi wyjedzie, wieś z człowieka nigdy.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 22:59  
Cytuj
Andrzej uwarzam ze są to tylko zdania poszczególnych osób. Domyslasz się chyba ile jest miast wielkości Stalowej czy Niska w Polsce. Jak jezdziłem po kraju jakos nie było słychac tego smiechu w nasza strone, było w kurw...ie się na korki, roboty na drogach, dojazdy z pracy do domu w 2 godziny, szukanie wolnego miejsca aby móc zaparkować itp. Czy u nas są takie problemy umiechZarobki też nie są w kosmicznych róznicach jesli nie masz poszukiwanego zawodu. Pracownik biurowy, w małej firmie, w Gdansku zarabia 2000 -2300 zł , w Krakowie 1400 - 2200. Czy to są az tak duze róznice z naszymi. Kirowca tira , w trasach na Skandynawie zarabia 4000-5000 tyś. W Gdańsku słyszałem o życzliwości ludzi z Lubelskiego, w Krakowie o przyziemnych cenach za ładne grunty, na podkarpaciu, wielu ludzi ceni sobie Bieszczady za to ze nie dzieje się tak jak w Zakopanem. Wiadomo ze są minusy, szczególnie jesli chodzi o prace, ale zaradna osoba może sobie stworzyć sama miejsce pracy. Także nie ma co przesadzać ze jest to zadupie. Widziałeś jak sprawy sie mają na Podlasiu, w Warmińsko-Mazurskim czy w Dolnosląskim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2010r. 23:32  
Cytuj
.... słowa nic tu nie zmienią, taki naród.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
007
007
Posty: 22
Dołączył: 19 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2010r. 16:48  
Cytuj
Obrazekhttp://gsmonline.pl/portal/show/showImage.jsp?name=../images/2010/play_wesele_7.jpg]

co wy chcecie od RNI ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 19 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 22:44  
Cytuj
Co my chcemy od RNI ? Potrafią zjebać nawet tak zajebisty koncert jak dziś- Dżem - porażka smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2010r. 23:10  
Cytuj
Czego się ludzie spodziewaliście. Byłem na dżemie w krakowie i takiego beznadziejnego koncertu jeszcze nie widziałem, zresztą ludzie się też nie za bardzo bawili. Dżem bez riedla nie będzie nigdy świetny.

ps. Tyle że ludzie z RST na tablicach jak parkowali to powinien powstać osobny wątek RST jedzie na wieś i nie potrafi parkować. Stawiali swoje golfy i calibry w miejscu gdzie zakaz zatrzymywania i postoju Stevie Wonder by zobaczył gdyby przyjechał na koncert ale w mieście dla rowerów znaków chyba nie ma więc nie znają że policja musiała interweniować.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2014r. 16:58  
Cytuj

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2014r. 17:23  
Cytuj
Strasznie nie lubię takich śmieciarzy na drodze, swoją drogą powinien wypaść jak otwierał drzwi. Co to za kamerka??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2014r. 17:25  
Cytuj
To jest jeden z przykładów pospolitego buractwa. Za to wyrzucanie przez okno powinien pół roku zbierać śmiecie przy drodze.

Na chama nie ma rady,zgłaszać w odpowiednich miejscach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lip 2014r. 21:24  
Cytuj
typowy polaczek cebulaczek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2014r. 21:49  
Cytuj
Taka się czepiacie rni, a byłam świadkiem jak pod Tesco kilku cwaniaczkow na blachach rst zaparkowalo na dwóch miejscach, przyjechał koleś z niska, może jeżowe w każdy razie tablica Rni zaparkowal na dwóch miejscach bo musiał się dostosowac do cwaniaczka z rst. Rst odjechała i wyszło ze to rni źle parkuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 07:57  
Cytuj
No, ale coś tych przykładów z RNImi jest kapkę więcej :-)
Ja sama widziałam kilk perełek na własne oczy i w końcu zaczęłam to fotografować.
Oto kilka z nich:
1. Pamiętacie jak dudowano galerię Prima na Okulickiego? Jakiś czas brakowało chodnika i piesi musieli przechodzić obok metalowego "płotu". Kierowcy zostawiali tam jakieś pół metra, żeby można było spokojnie przejsć. I raz patrzę - ludzie w połowie zawracają i coś burczą pod nosem (musieli obchodzić cały teren budowy dookoła, albo przejść ten kawałek uliczką obok BPH) a to jeden jedyny RNI dojechał do samego końca :-)

2. Pod UM jakiś wypasiony nowiutki Passat RNI stanął sobie na parkingu W DRUGĄ STRONĘ blokując jedno auto i zajmująć dodatkowo dwa miejsca good

3. Pod szpitalem RNI zamiast stanąć wzdłóż jak inne auta, stanął sobie w poprzek blokując ćwierć i tak małego parkingu potluczony

4. Na rondzie przed Halą RNI ZATRZYMAŁ się, wysadził kilka osób z auta i odjechał.ok

5. Parkowanie na kopercie, choć były inne miejsca wolone...

Jak sobie coś przypomnę to dopiszę smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Taka się czepiacie rni, a byłam świadkiem jak pod Tesco kilku cwaniaczkow na blachach rst zaparkowalo na dwóch miejscach, przyjechał koleś z niska, może jeżowe w każdy razie tablica Rni zaparkowal na dwóch miejscach bo musiał się dostosowac do cwaniaczka z rst. Rst odjechała i wyszło ze to rni źle parkuje.

Pomijając twój bełkotliwy styl, mam konkretne pytanie: czy to było jedyne wolne miejsce na parkingu pod Tesco i biedaczek RNI musiał właśnie tam zaparkować?mlotek

@cinnamon_girl
No i gdzie te fotografie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 08:33  
Cytuj
Na aparacie. Napisałam,że mam, a nie, ze je tu wrzucę jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 08:36  
Cytuj
Lekkie czepianie, ale jak już ktoś chce być ąę i wytyka komuś błędy to wg PoRD

Art. 17.

1. Włączanie się do ruchu następuje przy rozpoczynaniu jazdy po postoju lub zatrzymaniu się niewynikającym z warunków lub przepisów ruchu drogowego oraz przy wjeżdżaniu:

na drogę z nieruchomości, z obiektu przydrożnego lub dojazdu do takiego obiektu, z drogi niebędącej drogą publiczną oraz ze strefy zamieszkania;
na drogę z pola lub na drogę twardą z drogi gruntowej;
na jezdnię z pobocza, z chodnika lub z pasa ruchu dla pojazdów powolnych;
na jezdnię lub pobocze z drogi dla rowerów, z wyjątkiem wjazdu na przejazd dla rowerzystów lub pas ruchu dla rowerów;
pojazdem szynowym – na drogę z zajezdni lub na jezdnię z pętli.

Ruszanie ze znaku STOP nie jest włączaniem się do ruchu.

Kierunkowskaz lewy powinien być włączony jak wjeżdżał na S19, jednak nie włączenie go w żaden sposób nie wpłynęło na bezpieczeństwo ruchu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 09:07  
Cytuj
Jak tu się wrzuca foto?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
Lekkie czepianie, ale jak już ktoś chce być ąę i wytyka komuś błędy to wg PoRD


Gość wyrzuca przez okno śmieci - umknęło Ci to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 09:18  
Cytuj
@as1234
Kogo ty bronisz?
Buraka wyrzucajacego śmiecie przez okno i leceważącego przepisy np. używanie kierunkowskazów?
Napisz jeszcze, że wyrzucanie śmieci nie ma wpływu na bezpieczeństwo.
A może to ty jesteś tym burakiem z RNI68TP?

CYTAT
Jak tu się wrzuca foto?

Musisz wrzucić fotografie na jakiś serwer hostingujący np. fotosik.pl, a następnie wkleić link na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 12:05  
Cytuj
Taki burak powinien mieć tu wklejoną mordę, żeby każdy widział jaka jest niewyjściowa.
Co do samych rejestracji RNI, nie tylko oni tak robią, jak się leci przez Polske i wpadasz do przysłowiowej wiochy zabitej dechami to niestety bardzo częsty widok w skrócie morda niewyjściowa, żel na Cristianio i pajacowanie na drodze jakimś starym trupem bmw, ewentualnie golf.
Nie jestem za bardzo zwolennikiem przesyłania filmików z kamerek na policje, ale takich buraków powinno się tępić w każdym możliwy sposób. Dostanie taki muł ze 2-3 razy mandat po 500 zł to przestanie wyjeżdzać na drogę, bo nie będzie miał za co zalać hehe.

Może wtedy policja by tak nie latała za normalnymi kierowcami, bo miałaby wystarczająco dużo zajęcia z takimi j.w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 13:22  
Cytuj
trzeba mieć niezłe kompleksy żeby wszystkich pakować do jednego wora tylko dlatego że mają rejestracje RNI, ja akurat taką mam a w pracy jeżdże służbowym RST czy to oznacza że lepiej jeżdże od 7-mej do 15-tej ??? spytajcie ludzi z dużych miast na temat tych dwóch wiosek powiatowych kto lepiej jeździ umiech i tyle w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
trzeba mieć niezłe kompleksy żeby wszystkich pakować do jednego wora tylko dlatego że mają rejestracje RNI

Na siłę szukasz sobie problemu?
Poprzedni wątek dyskusji zakończył się 2 lata temu, a obecny rozpoczął od filmiku pokazującego wyczyny buraka z rejestracją RNI 68TP.
Gdzie tu widzisz "pakowanie do jednego wora"?
Nagraj podobne wyczyny kogoś z rejestracją RST, to potraktujemy go tak samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 15:10  
Cytuj
Przyganiał kocioł garnkowi. RST jeździ tak samo miernie i ciotowato jak RNI. Tylko z dala od domu. Widzę to na różnych trasach, więc nie podbudowujcie swojego ego opluwając RNI, bo wcale nie jesteście od nich lepsi. No może tylko we własnej wsi smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 15:33  
Cytuj
Mam rejestracje RST.
Parkuje w poprzek pod tesko.
Wyrzucam śmiecie wszędzie gdzie popadnie.
Kierunek ? A co to takiego?
Mam piętnastoletnie BMW.
Sikam przez okno.
CO MI ZROBICIE?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »