NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
RNI co od nich chcemy ? ,
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:42  
Cytuj
Zaraz nam tu pewnie dowali jakąś ciętą ripostą smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
3 posty na forum i spina taka, że się zaraz zesra z ciśnienia albo spuści z podniety. Nie spinaj się tak chłopcze płaskostopcze bo ci na dodatek żyłka w jajku pęknie i laski będą miały z ciebie polewkę. I już więcej dziś nie myśl bo widać, że myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną mlotek.


"spina taka", "zesra", "chłopcze płaskostopcze", "żyłka w jajku pęknie", "ciebie polewkę"

Słownik języka polskiego:
spinać zob. spiąć.

spiąć — spinać
1. «połączyć coś z czymś za pomocą spinacza, klamry itp.»
2. «ścisnąć coś, związać, otaczając paskiem, sznurkiem itp.»
3. «połączyć ze sobą dwa miejsca»

Jak można połączyć te dwa wyrazy? Skończyłeś podstawówkę?

"zesra"
Klasyczny brak kultury.

"chłopcze płaskostopcze" - przejaw ogromnego kompleksu - oczywiście pożalić trzeba się na forum.

"żyłka w jajku pęknie" - kolejny przejaw braku jakiegokolwiek wykształcenia.

"ciebie polewkę" - polewka? to zjedzeniem sie kojarzy, jesteś kucharzem?

Nie bulwersuj się tak. Może masz jakiś problem ze sobą ale naprawdę nie warto tutaj o tym pisać porozmawiaj z psychiatrą i zdobądź jakieś wykształcenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:59  
Cytuj
Heh, tym razem inteligient nam się trafił; znaczeniami szafował będzie i w swoim przekonaniu trafne diagnozy stawiał co do kondycji emocjonalnej, a w dodatku swoim umysłem bystrym niczym woda w klozecie dedukuje, że eMTe musiał sam jechać i o znajomości zasad zachowania na drodze zapomniał. Cóż za okaz mamy, prawdziwa perełka w kupie gnoju. No i między wierszami sugeruje, że wartościowe wykształcenie zdobył więc czapki z głów; normalnie magister troll good. Ale może jak się dziecko kochane spać położy, a przed snem gruchę zwali (przy okazji poucz mnie co do znaczenia tego zwrotu bo pewnie nie wiem co piszę), to może do rana mu przejdzie jezyk.
Tymczasem nie chcąc więcej trolla na noc karmić, sam idę uciąć komara z rękami na kołdrze, jutro przeczytam co wysmarował jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 00:09  
Cytuj
CYTAT
Heh, tym razem inteligient nam się trafił; znaczeniami szafował będzie i w swoim przekonaniu trafne diagnozy stawiał co do kondycji emocjonalnej, a w dodatku swoim umysłem bystrym niczym woda w klozecie dedukuje, że eMTe musiał sam jechać i o znajomości zasad zachowania na drodze zapomniał. Cóż za okaz mamy, prawdziwa perełka w kupie gnoju. No i między wierszami sugeruje, że wartościowe wykształcenie zdobył więc czapki z głów; normalnie magister troll good. Ale może jak się dziecko kochane spać położy, a przed snem gruchę zwali (przy okazji poucz mnie co do znaczenia tego zwrotu bo pewnie nie wiem co piszę), to może do rana mu przejdzie jezyk.


Dziecko to ty jesteś a poza tym jeżeli masz jakiś problem to pisz na pw a nie jak "trol" piszesz bez sensu rzeczy niezwiązane z tematem a później "pan i władca" twierdzi że jak napisał ponad 1000 postów to wie wszystko. No i jak radzisz przed snem zwal sobie jeżeli cokolwiek tam maszmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 5 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 08:20  
Cytuj
good brawo dla echelon'a good
a 6p14p uprasza się aby skończył z tymi wypocinami ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 19:14  
Cytuj
RNI w Tesco


http://www.fotos(...)177.html

nie umiem wrzucić obrazka więc daje linkumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 22:49  
Cytuj
Wy RST macie jakas uraze do NISKA czy moze do calego RNI????

Mi pare lat temu obok POKUSY w ciagu 2wiaczorow 2razy uszkodzili samochod przez to ze mialem tablice RNI.

@Dzastina Ty chodzisz z aparatem kolo Tesco i foty robisz????smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 23:08  
Cytuj
No jacha! Chodzic po parkingu i robić fotki RNI to moje hobby good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 14:40  
Cytuj
lepsze foty zrobisz w sobotę do poludnia koło hali targowej smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 14:57  
Cytuj
kolo1 nie jezdze w soboty na hale bo szlag mnie trafia i krew zalewa!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 15:25  
Cytuj
@Dzastina to jedz do biedronki w Nisku. Piekne fotki strzelisz pojazdom RSTsmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 17:12  
Cytuj
Co do zdjęcia tak parkujących kierowców znajdziecie w każdym mieście, nawet Stalowej Woli. Widzę, że macie jakiś uraz do Niska... aż wstyd mi,że jestem ze Stalowej ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 21:04  
Cytuj
RNI-JEZOWE: to na pewno RNI tylko sie jeszcze nie przerejestrowali jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 21:17  
Cytuj
Dzastina no tak wszedzie jest tylko RNI, no bo w RST chyba aut nie ma tylko zaprzegami jezdza, a te nie musza miec rejestracji.uśmiech

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 21:40  
Cytuj
nie wszedzie tylko w Niskuumiech dlatego napislałam ze pod Biedronka w Nisku na pewno same RNI sąumiech A poza tym dziwne ze do niska do Biedronki przyjezdzaja RST skoro w Stalowej są 4 biedronkismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 21:52  
Cytuj
dziś wieczorkiem widziałem mazdę 323f coś jakby zielona i miała pięknie świecące na niebiesko wentylki w kołach no i była RNI
i co do nich chcemy?uśmiech
hahahahhahahhahahahahahaha to było straszne proponuje założyć temat agrotjuning RNI i wklejać zdjęcia tjuningwozów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 09:13  
Cytuj
piszcie co chcecie i tak rst przes kilka nastepnych pokolen bedzie wielowsia i miastem rowerow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
aż wstyd mi,że jestem ze Stalowej ;]

Jak masz z tym problem to sie nie przyznawaj ze jestes ze Stalowej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 00:02  
Cytuj
Poziomem inteligencji to Ty nie grzeszysz :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 20:50  
Cytuj
i tak pewnie wyższy od Twojego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
piszcie co chcecie i tak rst przes kilka nastepnych pokolen bedzie wielowsia i miastem rowerow


lepiej być Miastem Rowerów - wszak teraz w całym cywilizowanym (podkreślam: CYWILIZOWANYM) świecie promujemy ekologię i poruszamy się rowerami zamiast samochodami, niż Szrot Landem Niemiec, do którego z Niemiec wysyłane są wszystkie bezużyteczne już tam złomy, w postaci: Golfów 2, Beemek i Oplów Astra.

Ale jak widać dużo wody w Sanie upłynie, zanim do RNI dotrze że jeżdżenie ww. złomami to największy obciach i obora w (znowu podkreślam: CYWILIZOWANYM) świecie a nie powód do dumy i naśmiewania się z rowerzystów, tym bardziej że coraz większa liczba rowerzystów jeździ rowerami których wartość nieraz kilkukrotnie przekracza wartość będącego niestety w RNI obiektem pożądania i uznawanego za pojazd kultowy: Golfa 2 czy Beemki e36 zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 22:30  
Cytuj
zapraszam do Rzeszowa mieszkańców betonowej wioski zeby posłuchać jak rzeszowiacy drą łacha z RST hahahahahahahah. to co czytam na tym forum to chyba jakaś forma terapii , odreagowania. oprócz blach RST idzie ostra szyderka z "rynku " w stalowej ,z perełek architektury w stylu art deco, z pięknych domów przy main street, aii " jagodowa stolica" buahahahahahaha. no to blachy RST terapie czas zacząć.boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
zapraszam do Rzeszowa mieszkańców betonowej wioski zeby posłuchać jak rzeszowiacy drą łacha z RST hahahahahahahah. to co czytam na tym forum to chyba jakaś forma terapii , odreagowania. oprócz blach RST idzie ostra szyderka z \"rynku \" w stalowej ,z perełek architektury w stylu art deco, z pięknych domów przy main street, aii \" jagodowa stolica\" buahahahahahaha. no to blachy RST terapie czas zacząć.boks


Jaki morał z tego, a mieszkańców Rzeszowa gdzie zaprosisz, bo taka droga moze być długa. Ludzie czas zmądrzeć !umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 22:48  
Cytuj
ferenc normalnie twoje wieści mnie zasmucają, rozumiem, że Tobie bliżej do Niska, ale żeby rzeszowiacy mieli jakieś kompleksy, toż to jest jakiś łańcuch kompleksów RNI-RST-RZ. To ja kilka lat na studia do Rzeszowa jeździłem i nie wiedziałem ani nie odczułem, że z RST jestem coś nie tak, tak jak napisał Gal.: Ludzie, czas zmądrzeć!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 23:03  
Cytuj
Poza tym, jestem ~borninnisko i jest OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »