NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
RNI co od nich chcemy ? ,
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 01:42  
Cytuj
było mu fotę strzelićgood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 01:42  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 16:05  
Cytuj
nastepny golas zapytanieszok:

Stalowa to jagodowa stolica Pl wlasciwie to niewiadomo z jakiego powoducoJesli chodzi o mnie to ja stawiam na golasow :cwaniak:

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: z Wysoka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 19:52  
Cytuj
Piszę mam nadzieję do mniej niż 10% mieszkańców z STW - reszta to fajni ludziska.
Wiadomo wszem i wobec, że wasze miasto to zbieranina wisek wszelakich. Tradycje od was większe mają takie mieściny jak Rudnik, Ulanów, Bojanów, Zakilków, Janów Lubelski, a nawet sławetne Jeżowe. Chcąć się zatem dowartościować obrażacie swoich sąsaiadów. Wasze miato, nie wiedzieć czemu większości przyjezdnych kojarzy się z ... Fryderykiem Franciszekiem Chopinem.
Słoma z butów wychodzi, a ambicje i aspiracje co najmniej na miasto rodu magnackiego. A prawda jest taka jaka jest - chwalić się nie ma czym. Gród hutniczy = miato rowerów.
Wiem że takie dziedzictwo boli, ale czas się do tego przyzwyczaić i z tym żyć!!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 19:57  
Cytuj
i tu Cię popieramok....a swoją drogą ciekawa jestem jakie teksty wypisują na swoich forach o kierowcach RST warszawiacy czy krakowianie itp ... pewnie takie same jak wy o RNI

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Gród hutniczy = miato rowerów.

Fakt, w Stalowej dużo rowerów. Ale nie tak dużo jak jeszcze paręnaście lat temu. Teraz większość poprzesiadała się na 20 letnie złomy poniemieckie i z pogardą patrzą na rowerzystów, nie mając pojęcia że sporo rowerów jeżdżących obecnie po Stalowej jest warta więcej złotówek niż np. 20 letni Golf uśmiech

A skoro Stalowa = miasto rowerów, to np. Nisko = wieś golfów i beemek z niemieckich szrotów.

ps.
stary, byłeś kiedyś w życiu w Kopenhadze czy Amsterdamie? Wybierz się i zobacz na własne oczy, po powrocie nie nazwiesz Stalowej miastem rowerów smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 22:33  
Cytuj
stalowiak ..
swietne porownanie do Amsterdamu nigdzie nie ma tylu rowerow co tam :szok:a rowerzysci to swiete krowy i wszystko im wolno

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2009r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Piszę mam nadzieję do mniej niż 10% mieszkańców z STW - reszta to fajni ludziska.
Wiadomo wszem i wobec, że wasze miasto to zbieranina wisek wszelakich. Tradycje od was większe mają takie mieściny jak Rudnik, Ulanów, Bojanów, Zakilków, Janów Lubelski, a nawet sławetne Jeżowe. Chcąć się zatem dowartościować obrażacie swoich sąsaiadów. Wasze miato, nie wiedzieć czemu większości przyjezdnych kojarzy się z ... Fryderykiem Franciszekiem Chopinem.
Słoma z butów wychodzi, a ambicje i aspiracje co najmniej na miasto rodu magnackiego. A prawda jest taka jaka jest - chwalić się nie ma czym. Gród hutniczy = miato rowerów.
Wiem że takie dziedzictwo boli, ale czas się do tego przyzwyczaić i z tym żyć!!!!good


Jeżeli o mnie chodzi nigdy nikogo nie obrażałem za to gdzie mieszka,z tą zbieraniną wiosek nie do konca masz racje,a powiedz które z w/w miejscowosci rozwineło się w takim tempie jak Stalowa.Stalowa jest/była miastem hutniczym.Osobiście uważam że to miasto ma sporo plusów(brak korków,szybki dojazd do pracy,nie wygórowane ceny mieszkań czy ziemi itp).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2009r. 10:08  
Cytuj
patrząc jak mieszkańcy Niska poruszają się po naszych ulicach to poprostu masakara , kto im daje prawko?chytry połowa wypadków to przez nich. krew moze zalac jak widzi sie takich cwaniaczkow niżańskich-fura, skora , komora , nute pusci a zielonego pojecia nie ma o jezdzeniu RNI_ do chałup!!! samochody do garaży! Nawiązując do Wygladu Stalówki jestem pewna podziwu miasto rozwija sie bardzo szybko;] , patrzac na to nisko , kto dał prawa miejskie?? wies i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2009r. 10:36  
Cytuj
a szyby maja przyciemniane od dymu z fajek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Ha popieram jadąc sobie kiedyś obwodnicą w strone sandomierza jakiś kierowca zajmował lewy pas(oczywiście rej. RNI) służący do wyprzedzania i za nic nie chciał zjechać. lepiej ich z poza terenu niska nie wypuszczać bo się gubią gdzie indziej hahamlotek


No najwidoczniej, sam nie znasz zasad ruchu drogowego. Kto Ci powiedział, że lewy pas jest dla poruszających się szybciej? Czy masz tam jakiś znak nakazujący pojazdom poruszającym się z prędkością mniejszą niż 50 km/h wyłącznie prawym pasem? I rozejrzyj się człowieku!!! Poruszasz się po terenie zabudowanym!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 23:27  
Cytuj
No najwidoczniej, sam nie znasz zasad ruchu drogowego. Kto Ci powiedział, że lewy pas jest dla poruszających się szybciej? Czy masz tam jakiś znak nakazujący pojazdom poruszającym się z prędkością mniejszą niż 50 km/h wyłącznie prawym pasem? I rozejrzyj się człowieku!!! Poruszasz się po terenie zabudowanym!!![/cytat]

Czytam sobie forum i widze coraz to glupsze argumenty opisywane przez ludzi spod rej. RNI! Jedz imbecylu za nasza polska granice i postaraj sie jechac lewym, badz jednym z ostatnich pasow po lewej stronie 50km/h. Gdybym mial mozliwosc to z reka na sercu strzelalbym to takich oczytanych w kodeksie drogowym umiech

TurboDymoMan lepszy od Chucka Norrisa!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 07:07  
Cytuj
Myslalby kto ze RST to tacy swietni kierowcy. Chyba na joystiku przed kompem.smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ha popieram jadąc sobie kiedyś obwodnicą w strone sandomierza jakiś kierowca zajmował lewy pas(oczywiście rej. RNI) służący do wyprzedzania i za nic nie chciał zjechać. lepiej ich z poza terenu niska nie wypuszczać bo się gubią gdzie indziej hahamlotek


No najwidoczniej, sam nie znasz zasad ruchu drogowego. Kto Ci powiedział, że lewy pas jest dla poruszających się szybciej? Czy masz tam jakiś znak nakazujący pojazdom poruszającym się z prędkością mniejszą niż 50 km/h wyłącznie prawym pasem? I rozejrzyj się człowieku!!! Poruszasz się po terenie zabudowanym!!!


Widzę że i ty nie znasz przepisów ruchu drogowego , przepisy wyraźnie mówią że lewy pas służy do wyprzedzania a nie do blokowania go. U nas jak wiadomo obowiązuje ruch prawostronny i lewy pas służy do wyprzedania. A jadąc do Nisko to naprawdę jest porażka jak żółwie z Niska blokują lewy pas!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
A jadąc do Nisko to naprawdę jest porażka jak żółwie z Niska blokują lewy pas!!!!


Blokują lewy pas bo prawy nadaje się do tego aby niszczyć zawieszenie, jesli uwarzasz że jest to nie zgodne z prawem to napisze tylko tyle że Ci co wyprzedzają napewno nie jadą tam 50-60 km/h.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 12:49  
Cytuj
Blokują lewy pas bo prawy nadaje się do tego aby niszczyć zawieszenie, jesli uwarzasz że jest to nie zgodne z prawem to napisze tylko tyle że Ci co wyprzedzają napewno nie jadą tam 50-60 km/h.[/cytat]
Czepiasz się tej prędkości , ale i ci co jadą cały czas lewym pasem też łamią przepisy. A co do jakości dróg to takie mamy i nic na to nie poradzimy a dziur unikniesz jeżdżąc rowerem po chodniku wyznaczonym pasem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 12:59  
Cytuj
CYTAT

Czepiasz się tej prędkości , ale i ci co jadą cały czas lewym pasem też łamią przepisy. A co do jakości dróg to takie mamy i nic na to nie poradzimy a dziur unikniesz jeżdżąc rowerem po chodniku wyznaczonym pasem.


Nie czepiam się tylko tak to wygląda.Gość co jedzie lewym pasem 100 km/h w terenie zabudowanym , ma pretensje że ktoś mu zajmuje lewy pas.Jest bałagan w tych sprawach, wiec przynajmniej na drodze badzmy milsi dla siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Czepiasz się tej prędkości , ale i ci co jadą cały czas lewym pasem też łamią przepisy. A co do jakości dróg to takie mamy i nic na to nie poradzimy a dziur unikniesz jeżdżąc rowerem po chodniku wyznaczonym pasem.


Nie czepiam się tylko tak to wygląda.Gość co jedzie lewym pasem 100 km/h w terenie zabudowanym , ma pretensje że ktoś mu zajmuje lewy pas.Jest bałagan w tych sprawach, wiec przynajmniej na drodze badzmy milsi dla siebie.


Jestem za i wiesz czasami lepiej ustąpić ten lewy pas i szczęśliwie dojechać po dziurach niż blokować lewy pas :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 16:11  
Cytuj
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Nisko good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 22:45  
Cytuj
Jadę dzisiaj ulicą Wolności (jedno kierunkowa)od strony ul Mickiewicza a tu mi naprzeciw na czołówkę pociska jakiś samochodzik zbliża się i co widzę ?? RNI.. a co lepsze jeszcze trąbi na mnie.. wydarzenie udokumentowane zdjęciem jak zrzucę z tel to się podzielę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Jadę dzisiaj ulicą Wolności (jedno kierunkowa)od strony ul Mickiewicza a tu mi naprzeciw na czołówkę pociska jakiś samochodzik zbliża się i co widzę ?? RNI.. a co lepsze jeszcze trąbi na mnie.. wydarzenie udokumentowane zdjęciem jak zrzucę z tel to się podzielę


Kierowca RNI jedzie pod prąd a kierowca prawdopodobnie RST zamiast myśleć widząc że jakiś idiota "na czołówkę pociska" wyciąga telefon i robi zdjęcia. Gratuluję prawidłowej reakcji i zdrowego myślenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:07  
Cytuj
Skąd wiesz, że jechał sam?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
Skąd wiesz, że jechał sam?


Przeczytaj ten post jeszcze raz może wtedy wreszcie zauważysz, że jest to bardzo nieprecyzyjna wypowiedz + 2 fakty:

"Jadę dzisiaj ulicą Wolności" - Ma na myśli tylko i wyłącznie siebie co niewątpliwie świadczy że jechał sam.

"trąbi na mnie" - Jedzie sam.

"wydarzenie udokumentowane zdjęciem jak zrzucę z tel to się podzielę" - pisze o swoim telefonie

Nigdzie nie wspomniał o tym że ktoś zrobił to zdjęcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:27  
Cytuj
3 posty na forum i spina taka, że się zaraz zesra z ciśnienia albo spuści z podniety. Nie spinaj się tak chłopcze płaskostopcze bo ci na dodatek żyłka w jajku pęknie i laski będą miały z ciebie polewkę. I już więcej dziś nie myśl bo widać, że myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną mlotek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:29  
Cytuj
ZAGADKA

Komu eMTe zrobil zdjecie???

a) auta
b) kierowcy
c) tablicy rejestracyjnej
d) sobie

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:37  
Cytuj
6p14p = burak z niska, widać po toku rozumowania neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »