NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Diesel Tracz Stobierna - opinie,
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 15:21  
Cytuj
Korzystając z obecności na forum pragnę podzielić się uwagami po wizycie w Firmie Diesel Tracz ze Stobiernej koło Rzeszowa.

Samochód dostarczony w piątek po południu na lawecie. Nie odpalał. Telefoniczne umówienie się, iż dopiero w poniedziałek dokonają diagnozy i zadzwonią z informacją co i jak.
Po czym w sobotę telefon, iż samochód do dobioru ... Fajnie. Ale próba uzyskania jakiejkolwiek informacji co zostało wykonane skończyła się informacją "usterka została usunięta" :szok:

Poczekałem do poniedziałku. Punkt 8 rano zjawiłem się na miejscu. Wywołała ta wizyta dość spore zamieszanie. Na miejscu zaczęli się kręcić, wydzwaniać, przez kilkanaście minut nikt nie umiał (nie chciał) powiedzieć co z samochodem, na ile została wyceniona naprawa i co zostało naprawione ... a ponoć już w sobotę był do odbioru.

Podana kwota - wyglądała jak wzięta z sufitu. Bo nijak nie dało się dowiedzieć czego ona dotyczy. Zostałem zbyty lakoniczną informacją o usunięciu usterki zasilania ... Która nie wiadomo czy była prawdziwa, czy wymyślona, by klient się odczepił ...

Podsumowując. Dokonanie naprawy BEZ konsultacji z klientem, bez jakiegokolwiek zlecenia naprawy(!). Brak konkretnej i rzetelnej informacji co zostało naprawione. Prośby o informację kończą się aroganckimi uwagami praocwników ... Smutne, że w 21 wieku takie podejście do klienta ma jeszcze miejsce.

Zapłaciłem i odjechałem nie chcąc mieć nic współnego z taką firmą mlotek

Pozdrawia nieodpalające Mitsubishi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »