Najlepsze półkotapczany do małej kawalerki – opinie użytkowników

Image

Półkotapczany, jak potwierdzają opinie ich użytkowników są niezastąpione w aranżacji małych i ciasnych mieszkań. Ich oszczędzające przestrzeń właściwości szczególnie dobrze sprawdzają się w małej kawalerce, która z różnych względów łączy funkcję salonu i sypialni w jednym. Zastanawiasz się czym jeszcze znane od lat łóżko w szafie zaskarbiło sobie sympatię mas? Poniżej znajdziesz listę ich najważniejszych walorów.

Półkotapczany polecane przez użytkowników

Wśród wielu nowoczesnych modeli tego niezawodnego mebla, zarówno pod kontem designu, jak i funkcjonalności użytkownicy najbardziej chwalą nowej generacji półkotapczany z linii Bed-Concept. Nie dając wiary tym opiniom powiedzieliśmy „sprawdzam!” i ku naszemu zaskoczeniu okazało się, że faktycznie jest to jedyna w Polsce tak zaawansowana linia składanych łóżek.

Czym półkotapczany Bed-Concept tak przyciągają ludzi? Krótko i zwięźle można wymienić co najmniej kilka czynników:

• nie trzeba ścielić łóżka – i tak nie będzie widać pościeli,

• cicha praca podczas zamykania i otwierania,

• wewnętrzne półki zastępujące szafki nocne,

• dodatkowa lampka do czytania i łagodne oświetlenie półek.

Obrazek

Warto zauważyć, że nowoczesne półkotapczany to nie tylko opcja dla młodych. Łatwość w rozkładaniu sprawia, że często goszczą również w sypialni seniorów. Pneumatyczny mechanizm wspomaga otwieranie łóżka, co w praktyce oznacza, że chcąc przygotować miejsce do spania wystarczy lekko przycisnąć oznaczony punkt na klapie, a klapa z materacem sama powoli zacznie opadać w dół, aż do momentu, kiedy dotknie podłoża. Proste, prawda?

Obrazek

Półkotapczan jednoosobowy do pierwszego mieszkania

Jeśli jesteś na początku kariery zawodowej, tym samym dopiero co startujesz w dorosłe życie pewnie nie możesz sobie pozwolić na przestronne mieszkanie. Kiedy wygodny salon, jadalnia i osobna sypialnia nie są w Twoim zasięgu musisz skłonić się w kierunku zdecydowanie bardziej kreatywnych rozwiązań. Jak rekomendują użytkownicy w takiej sytuacji z pomocą przychodzi właśnie łóżko chowane w szafie, które łącząc wszystkie niezbędne funkcje, w nocy zapewnia wygodny sen, a w dzień po złożeniu zostawia wolną przestrzeń na realizacje pasji, hobby i obowiązków.

Łóżko chowane w szafie dla pary

Mogłoby się wydawać, że półkotapczan to opcja tylko i wyłącznie dla jednej osoby, a jak potwierdza grono ich amatorów doskonale sprawdzają się też modele dwuosobowe. Mimo sporej powierzchni spania łóżko składane na ścianę nie zajmuje wiele miejsca. Zewnętrznie do złudzenia przypomina zwykłą szafę, co stanowi jego dodatkowy atut, gdyż nie przyciąga ciekawskich spojrzeń odwiedzających Cię w mieszkaniu gości. Nagła wizyta rodziców lub teściów nie będzie już problemem. Kilka ruchów wystarczy, byście przywitali ich w czystej i schludnej przestrzeni.

Gdzie kupić półkotapczan i ile on kosztuje?

Bogata oferta obejmująca tak półkotapczany jednoosobowe, jak i ich dwuosobowe odpowiedniki wyróżnia przede wszystkim topowe sklepy meblowe. Te spośród nich, które poszczycić się mogą najszerszym wyborem różnorodnych opcji znajdziesz przede wszystkim online. Sezonowe obniżki, wyprzedaże i promocje także zachęcają do tego typu zakupów.

Obrazek

Podobnie jak w przypadku innych produktów również tutaj cena uzależniona będzie od zakresu i jakości użytych do produkcji mebla komponentów. Tańsze wersje to koszty porównywalne z ceną zestawu łóżko sypialniane + materac. Decydując się na obfitujące w innowacje i rozwiązania znacznie ułatwiające codzienne użytkowanie opcję premium trzeba liczyć się z wyższym wydatkiem. Jednak jak pisaliśmy powyżej, takie półkotapczany to zakup na lata, przez co mebel jest wart swojej ceny i będzie procentował nam w przyszłości.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.