Policjanci sprawdzają jak mieszkańcy SW stosują się do zakazów

Image

W miniony weekend, policjanci sprawdzali jak mieszkańcy Stalowej Woli stosują się do nowych przepisów dotyczących zakazu grupowania i przemieszczania się osób. Nie odnotowano rażących naruszeń. Policjanci zastosowali kilka pouczeń i mandatów, kilka osób za nie stosowanie się do obowiązujących ograniczeń, odpowie przed sądem.

Stalowowolscy policjanci, podczas minionego weekendu po raz kolejny kontrolowali miejsca, gdzie mogli grupować się mieszkańcy. Szczególnemu nadzorowi został objęty teren nadsańskich błoni, tereny parków i placów zabaw. Policjanci monitorowali również przestrzeganie przepisów zachowania odległości pomiędzy osobami przemieszczającymi się i stojącymi w sklepowych kolejkach. Za pomocą urządzeń nagłośniających informowali o obowiązujących przepisach i apelowali o ich przestrzeganie.

Mieszkańcy Stalowej Woli w większości stosowali się do nałożonych ograniczeń. Na ulicach miasta podczas weekendu panował minimalny ruch, miejsca zwyczajowego spotykania się mieszkańców świeciły pustkami. Odnotowano jedynie kilka incydentów dotyczących naruszeń obowiązujących ograniczeń.

Pamiętajmy o wprowadzonych ograniczeniach i dla dobra Nas wszystkich respektujmy je !!!Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.