Nastolatek odpowie za uszkodzenie samochodu

Image
17-letni mieszkaniec Stalowej Woli odpowie przed sądem za zniszczenie dwóch samochodów. Wraz z grupą znajomych odpowie również za niestosowanie się do wprowadzonych ograniczeń dotyczących przemieszczania się i grupowania. Po raz kolejny policjanci apelują o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń z uwagi na epidemię koronawirusa.

W minioną niedzielę w nocy, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o grupie osób, które niszczą samochody na jednym z parkingów przy ul. Popiełuszki. Funkcjonariusze, kiedy dojechali na miejsce zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec Stalowej Woli. W rejonie miejsca interwencji zastano również trzy osoby, dwie dziewczyny i jednego chłopaka, którzy spotkali się w celach towarzyskich. Grupę nastolatków przewieziono do stalowowolskiej komendy.

Ustalono, że to 17-latek uszkodził lusterka w dwóch pojazdach. Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Sprawca zniszczenia samochodów odpowie teraz przed sądem. Mieszkaniec Stalowej Woli odpowie również za niestosowanie się do zakazu gromadzenia się. Pozostałe nieletnie osoby przekazano opiekunom. Materiały dotyczące nastolatków zostaną przekazane do sądu rodzinnego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.