Naturhouse. Schudnij razem z nami

Image

Do odchudzania Pana Rafała zmobilizowali znajomi, którzy również przechodzili kuracje w Naturhouse z bardzo dobrymi efektami. Pan Rafał jak sam twierdzi zmienił całkowicie sposób odżywiania, a oprócz tego zaraził innych swoim sposobem na zdrową dietę.

- Pamiętam jak na jednej z wizyt kontrolnych opowiadał, że zaraz po rozpoczęciu kuracji na spotkania z przyjaciółmi i sąsiadami chodził z własnym jedzeniem, ale już na kolejnych spotkaniach znajomi dopasowali się i odchudzili swoje potrawy, przez co Pan Rafał też mógł częstować się tym co wszyscy- wspomina dietetyk Naturhouse Agnieszka Bizior.

Od samego początku wspierał go syn, który również w tym samym czasie rozpoczął odchudzanie.

- Wspólnie przychodzili na wizyty, wzajemnie się wspierali i motywowali, a co najważniejsze tak samo się odżywiali. Dzięki temu, że Panowie razem walczyli, nie było chwili zwątpienia albo chęci rezygnacji z kuracji. W ostatnim czasie bardzo dużo moich klientów decyduje się na kuracje z osobą towarzyszącą i to przynosi bardzo dobre rezultaty- mówi dietetyk Naturhouse.

Często zdarzało się, że to syn przygotowywał posiłki i dania z diety dla siebie i taty, ale jeden szczególnie im zasmakował. Była to zupa meksykańska, którą jedli całą rodziną i często ją powtarzają. Pan Rafał nigdy nie narzekał, ani nie był kapryśny jeśli chodziło o wybór jadłospisu, trzymał się restrykcyjnie i dlatego udało się mu zrzucić 25 kg w 4 miesiące.

Kiedy zapytałam Pana Rafała na ostatniej wizycie kontrolnej po stabilizacji, czy coś się zmieniło w jego życiu? Odpowiedział: Zmieniło się bardzo dużo, mam więcej energii, wchodzę w ubrania Syna o kilka rozmiarów mniejszych, w które nigdy się nie mieściłem, no i gram w piłkę z kolegami....Tak więc życie Pana Rafała nabrało energii i koloru, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy.

Pan Rafał jest przykładem na to, że nie ma wymówek, nie ma złego czasu na odchudzanie – bo jego kuracja trwała od października do lutego, więc Święta Bożego Narodzenia nie były przeszkodą, dlatego koronawirus to też nie przeszkoda. Przed Nami miesiące wiosenne i wakacyjne, mimo tego, że obecnie siedzimy w domach to w końcu z nich wyjdziemy i trzeba będzie ubrać sukienkę, krótkie spodenki - a czas podjadania podczas kwarantanny nie pozwoli dopiąć guzika. Masz teraz więcej czasu na gotowanie, planowanie i zadbanie o siebie. Oczywiście nie chodzi tylko o dopięcie guzika, ale najważniejsze jest Nasze zdrowie, a właśnie teraz Światowa Organizacja Zdrowia wydała oświadczenie, w którym informuje, że osoby z otyłością, nadwagą, a także z chorobami dietozależnymi tj. cukrzyca, nadciśnienie, choroby układu krążenia, choroby jelit są szczególnie narażone na zachorowanie na Covid-19. Bardzo ważne jest to, aby właśnie teraz wprowadzić zdrową i zbilansowaną dietę, która oprócz spadku wagi zapewni poprawę układu odpornościowego.

Abyś mógł zacząć kuracje już teraz, nie czekając aż sytuacja na świecie się uspokoi wprowadziliśmy w Naturhouse możliwość prowadzenia kuracji on-line, z bezpłatną dostawą diety oraz suplementacji pod wskazany adres. Tak samo bezpłatnie dostarczamy Nasze produkty, które można dopasować z dietetykiem lub samemu wybrać na Naszej stronie https://www.naturhouse-polska.pl/produkty Jesteśmy w stałym kontakcie ze swoimi klientami, aby zweryfikować postępy kuracji, zmotywować gdy pojawiają się chwile zwątpienia a także rozwiązać problemy np. z chęcią na słodycze lub wieczornym głodem jeśli jesteśmy cały czas w domu. Dopasowujemy dietę i suplementację do spadku wagi oraz potrzeb indywidualnych. Jeśli chcesz działać, poprawić swoje zdrowie i samopoczucie zadzwoń lub napisz na Facebooku, a wszystko wytłumaczymy.

Naturhouse Stalowa Wola

ul. Okulickiego 99

Tel: 503-940-573

https://www.facebook.com/naturhouse.stalowa

Naturhouse Nisko

Plac Wolności 13

Tel: 517-180-166

ww.facebook.com/naturhouse.nisko

Obrazek

Obrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona