Wiosna przyszła mimo koronawirusa

Image

Za oknem piękna pogoda, słońce praży w nasze okna. Siedzimy więc i tęsknie wyglądamy oczekując lepszych czasów. Kto ma balkon, może jeszcze wyjść na niego by popatrzeć na świat nie zza szyby…

A wiosna puka do okien i zachęca do spacerów. Gdy spacery są niewskazane, a wyjść wolno jedynie do pracy i na zakupy, jeszcze bardziej szkoda nam chwil spędzanych w kwarantannie. Przyszliśmy Wam z pomocą, bo oto wiosna przyszła do Was za naszym pośrednictwem. Tak wygląda świat na zewnątrz, tak zielenią nam się pola, łąki i parki. Rośliny wyciągają swoje listki ku niebu, kwitną pierwsze kwiatki. Kiedy będziemy mogli sami wybrać się całą rodziną na dłuższy spacer? Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć. Ale wierzymy, że ja mówią niektórzy wirusolodzy, epidemia powinna wygasać wraz ze wzrostem temperatury. Oby! I tej myśli się trzymajmy.

A póki co siedźcie w domu (jeśli Wam to dane), nie wychodźcie bez potrzeby na zewnątrz, cieszcie się chwilami spędzonymi w gronie rodzinnym i podziwiajcie kwiaty na zdjęciach!

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.