Kierowca Peugeota zginął w wypadku

Image

W piątek 21 lutego 2020 roku niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczali miejsce śmiertelnego wypadku w Nisku.

Kierujący Peugeotem wyjechał z drogi podporządkowanej pod nadjeżdżającego tira. Kierowca osobówki, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, zmarł na miejscu.

Do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego doszło w Nisku o godz. 7.30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z ul. Rzeszowską. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Peugeota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Kierowca tira był trzeźwy. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
kabi

do kabi, pewnie że jestem ekspertem a Morawieckiemu doradzam sporadycznie bo mam nawał roboty. W przeciwieństwie do niektórych chodziłem do szkoły i na lekcjach nie spałem tylko przyswajałem wiedzę, którą teraz sprzedaję za dobre pieniądze.

~do kabi

Ty za to jestes ekspert z fotum marnujesz tu swoj talent. Powienes Morawieckiemu doradzac smiech2smiech2smiech2

kabi

rst rst, widzisz ilu tu jest ptasich móżdżków, zdjęcie akurat pokazane to już po usunięciu wraku sprzed marki ciężarówki ale jak ktoś do szkoły chodził po to żeby się wyspać na lekcjach albo w kiblu palić papierosy to takiemu niczego nie wytłumaczysz bo on jest odporny na wiedzę

~rst rst

szerlokowie zasrani na tym forum, rozstrzygają czyja wina patrząc na zdjęcie śmiać się czy płakać?

kabi

Stalówkarz, pomyśl a zgadniesz

~Stalówkarz

Dziwny ten wypadek, bo obydwa samochody sa na lewym pasie jezdni. Co tam robił tir?

~Bodek

Ccc Nie myśl za dużo, jeżeli nie znasz miejsca i okoliczności.

~Bodek

Kris 35 A wiesz Scherlocku, że osobówka wyjeżdżała z prawej strony, a ciężarowy nie chcąc dopuścić do zderzenia uciekł na lewy pas? Jednak uderzył go tak niefortunnie, że z prawej strony jezdni przesunął go na lewą?

~kris35

''Nie ustąpił pierwszeństwa''. A ten znak pionowy tuż przed samochodem to co mówi? Aten tir pod prąd co tam robi? Co za bzdurny artykuł.

~Mandaryn

Teraz znecamy się nad julkiem. Pod drodze jedzie TIR, TIR za TIRem w korku jedzie. Kierowca TIRa dostrzegł innego TIRa

~Julek

Tir- Transport international rouiter, to jest umowa celna podpisana przez państwa aby na granicy nie otwierać zaplombowanych skrzyń ładunkowych, określenie pojazdu ciężarowego jako tir- błędna nazwa

~Julek

Thomas na trzeźwego boją się dużych samochodów ciężarowych, musisz to zrozumieć

~Ccc

Jak może być wina peugeota? Co na lewym pasie robi cysterna jak ma linię ciągłą? Najpewniej Peugot szybko chciał wyjechać na swój pas a ten z cysterny spanikował i uciekał na lewy blokując tym samym przejazd Peugeotowi! Dla mnie to wina dużego!

~Bodek

Ludzie, powstrzymajcie się od tych głupich komentarzy RNI, RST. Jakie to ma znaczenie w tej sytuacji? A jeżeli już kogoś ciekawość tak zżera to dodam, że ofiara była z powiatu przemyskiego. I skończcie już pisać te bzdury, bo niektórym bokiem już te Wasze prowincjonalne kompleksy wyłażą!

~Thomash

Najgorsi są ci z Nowosielca, Kończyc, oni tam wszyscy pijani jeżdżą .

~amazonka

rst- za to to żaden stan umysłu - bo najpierw trzeba go posiadać- zlepek wieśniaków z okolic -;))))))))))))))

~zibiboom

RNi to nie stan umysłu. Ludzie z Niska i okolic są bardzo inteligentni i porządni. Są prawdziwi i naturalni. Chciałbym im w tym dorównać. Ale prawda jest i taka , że na kierówców RNI to trzeba cholernie uważać.

~zibiboom

RNi to nie stan umysłu. Ludzie z Niska i okolic są bardzo inteligentni i porządni. Są prawdziwi i naturalni. Chciałbym im w tym dorównać. Ale prawda jest i taka , że na kierówców RNI to trzeba cholernie uważać.

~Awd

I po co te bzdury poniżej wypisujecie. Sprawianie przykrość tymi prostackimi komentarzami.

~Gucci

Wiadomo gdzie zginął kierowca peugota ? Znaleźli go ?

e2rds

Assss, jesteś tego pewien, to poobserwuj sobie kierowców na rondzie koło Policji i koło Lidla na tych małych rondach, na dużych nie ma problemów.

~wow

słyszałem ze w Stalowej Woli otwierają punkt ze skupem słomy bo każdemu wieśniakowi w chu....j słomy wystaje z buciorów i miasto chce w ten sposób spłacić swoje długi buchahahhahahaha

~Assss

Przynajmniej na rondzie wiadomo kto ma pierwszeństwo hahaha

~reoi

t.i.r. to chyba chodzi o francuska nazwe przewozow towarowych - nie wiadomo dlaczego u nas nazywa sie ciezarowki czy trucki tym dziwacznym francuskim skrotem..

~stalowiec

Debilu z niska. Szkoda ze was nie stac na swiatla ;) wam ronda wystarcza zeby pokazac klase xdddd

~stalowiec

ależ jestem "dumny" ze wszyscy kierowcy z RST to tacy mistrzowie kierownicy buchahahahhahahah- wystarczy wam d...e...b...i..le światła wyłączyć i 10 min stoicie bo nie wiecie kto ma pierwszeństwo- buchhahahahah

~esoxpw

A co to jest TIR?

~do dociekliwy

Nieważne ile jechał TIR, kierowca osobowki wymusil pierwszenstwo i wszystkim półgłówkom z RNI co tak robią powinni pokazywać takie filmy żeby myśleli

~Jan

kierowca osobówki to mieszkaniec Przemyśla

~monia

~dociekliwy a jakby nawet jechał te 50 ale niestety nie wyhamuje.