Nie idź z psem nad San. Uwaga! Trutka

Image

Wielu mieszkańców Stalowej Woli chodzi ze swoimi czworonogami nad San, by pies mógł się wybiegać, pobawić na świeżym powietrzu, tym samym nie przeszkadzać swoimi harcami mieszkańcom bloków. Dramatyczny apel do właścicieli psów pojawił się na Facebooku Przytuliska Psia Przystań.

Uwaga !!!!!!! Stalowa Wola błonia ........... W tym tygodniu na skutek zatrucia trutką na szczury wysypaną celowo zarówno na wale jak i całym terenie błoni straciło życie 3 psiaki !!!!!!!!!! Uważajcie prosimy !!!!!!!! (źródło: fb, pisownia oryginalna).

Trutkę wysypuje ktoś, komu przeszkadzają biegające psiaki. Póki co lepiej omijać tereny nadsańskie, jeśli chodzi o spacery z czworonogami. Podrzucanie zwierzętom trutki może być zakwalifikowane jako przestępstwo. Zwierzęta po zjedzeniu zatrutej karmy zdychają w męczarniach. Na błoniach znajduje się monitoring, więc sprawcę być może uda się namierzyć.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Narracja

Gramy na Zielonych emocjach wyborców umiech

Firma

Dobrze ktoś zrobił, bo ludzie chodzą z psami nad san i myślą ze ich puszcza samemu a pies powinien być na smyczy i nie rzucać się na ludzi a najważniejsza to jak masz psa to po nim sprzątaj!!!!!!

ludek

~ktosik
Blokowa hołota nie umiała, to nie chodziła. Siedziała pod blokami gdzie ich miejsce. Było wielu ludzi co chodzili i mieli od tych śmieci spokój. Teraz jest wojna i trucie. Tak jest jak się wpuszcza intruzów na nie ich teren.
A z tym tekstem : "~ludek
przepraszam wszystkich mieszkańców Stalowej Woli za to że nazwałem was "psycholami", to był głupi i nieprzemyślany wybryk którego bardzo żałuję" nie mam nic wspólnego. To napisał jakiś trol podszywający się pode mnie.

~ktosik

ludek - były chaszcze nie błonia nie dało się tam chodzić.

~Gonzo

Znowu fejk

~ludek

przepraszam wszystkich mieszkańców Stalowej Woli za to że nazwałem was "psycholami", to był głupi i nieprzemyślany wybryk którego bardzo żałuję.

ludek

Jakaś pieprzona menda co psów nie lubi wymyśliła że ludzie nie będą na spacery z psami przychodzić. Były błonia dla tych co lubią naturę, ścieżki, ptaszki, psiaki mogły się wybiegać. to zniszczyli zieleń porobili asfalty i ściągnęli całą tą blokową hołotę żeby śmieciła i truła. Stalowa Wola miasto psycholi.

~Wykrywacz

To pachnie jakimś fejkiem.

~Abc

Według waszych teorii spiskowych jak się kogoś nie lubi to można truć. To powiedzcie o co chodzi z Chinczykami?

~pieseł

Nic się nie dzieje bez przyczyny

~Przyrodnik

Nie ma srania po krzakach.

PonuryLemur

PiSowcy co wam przeszkadzają te biedne psy ?

~ulu

Właściciele psów nie sprzatają po swoich pupilkach moze ktos sie wnerwil jak wdepnal w to po raz kolejny.
Niektorzy nie sa godni miec nawet psa

~Śledztwo

A skąd my mamy mieć pewność że to się tak zdarzyło. Gdzie komunikat Komendy?

~asdf666

A kogo obchodzi przyczyna ? Czy to daje mu/jej prawo do trucia ? :] "Nie lubię psów to będę je truć."

Mariusz77

Moim zdanie ta osoba która truje te psy, nie robi tego bez przyczyny .
No chyba ze to nasz umilowany !ucek drwal który moze przechodzi następny etap zwyrodnienia i awersji do przyrody .

~xXx

Człowiek to najbardziej niebezpieczne i nieobliczalne zwierzę na świecie zabija nie dla zaspokojenia głodu tylko dla chorej przyjemności

paradoks

~lupin
pies na smyczy też może cos zjesc na trawie- pomysl troche

~ela

trutka działa też w przypadku wszystkich innych zwierząt. to powinno być ścigane z paragrafu jako zanieczyszczenie czy niszczenie środowiska

~elha

Ludzi, którzy nie lubią zwierząt powinno się omijać szerokim łukiem, lub okazywać wobec nich pełny ostracyzm!.

~alib

złapać skur....na i nafaszerować tą trutką!
to czy tam psy chodzą czy nie to debilowi nic do tego. to miejsce publiczne.

~lupin

O czym tu się pisze? Przecież to niemożliwe i nawet skarżyć nie będzie można. Dlaczego? Otóż dlatego, że psy nigdzie nie mogą biegać samopas i pozostawać bez kontroli. Jeżeli jakiemuś psu coś się stało wyłączną odpowiedzialność ponosi opiekun, bo nie dopilnował. Ja nie wspomnę, że z powodu takiego zaniedbania życie straciło 3 psy.

Mariusz77

Bo koty fajne są

~asdf666

Gdyby chodziło o pierwszego kota rzeczypospolitej to by zaraz był post na FB i żałoba narodowa. :]

~Liljana

I jakoś nie widać u Lucka na fb wyzywania ludzi od kretynów. No bo jak autobus pomażą pod nosem pracowników MZK i pod monitoringiem, to jest kretyństwo. A otruwanie psów to nic takiego. A i jak g.wniany maszt złamie wiatr, to też winni mieszkańcy.

~asdf666

@Janek/oszust:
Ba idźmy krok dalej, mnie wk...ją dzieci, drą papę, śmierdzą zasrane i zarzygane. To podrzućmy trutki pod przedszkola/szkoły, zwłaszcza dla takich, którzy wyrastają na takich jak wy. Wytępmy ich wcześniej, będzie mniej błędów i głupoty rażącej w oczy. Zgłaszam się na wolontariusza w tej sprawie.

@wiktor70: czy artykuł dotyczy psów wydalających trutką na szczury? Dlaczego nie sprzątniesz po sobie tego komentarza NIE NA TEMAT. Właściciele psów sprzątają po sobie w takim samym stopniu jak katolicy kochają bliźnich. Nie wszyscy. :]


Co do tematu, Uważam, że to nazwijmy go kulturalnie embrionem, który wymknął się aborcji powinno pójść siedzieć w takim samym stopniu jak osoba, która wytruła plac zabaw na którym zdechły 3 drące papy gnidy.
Pozdrawiam.

~Joanna

Janek, obyś Ty i inni podobni Tobie wykończył się w męczarniach jak te biedne zwierzęta po zjedzeniu trutki.

~Janek

Poco wam te sr aj tki ?? Idzie czlowiek z dzieckiem ulica obok bramy aby zaraz jakis za brama warczak przestraszyl dziecko bo warczy nie wiadomo poco... nie rozumiem poco ludzom te.4 noge g***a...

~Qwerty

Jak zobaczę tego zwyrodnialca, to nie ręcze za siebie, lepiej żeby cię Policja pierwsza dopadła!!!

~holender

Od wielu miesięcy codziennie przemierzam ulicami Amsterdamu i okolicznych miast.Zauważyłem że tutaj nikt nie sprząta po psach na trawnikach i terenach zielonych a jest na nich dużo psów , kotów , dzikich kaczek i innych .Owszem sprzątają ale na chodnikach , placach itp. Widoczny podział-- zieleń dla zwierząt dla ludzi ulice i chodniki.Psy chodzą na smyczy ale bez kagańców.