Walentynki z Lasowiakami

Image

O miłości powstało tak wiele piosenek, że trudno byłoby je zliczyć. Napisano też wiele wierszy, książek, ułożono niezliczoną ilość choreografii. Miłość można wyrażać na milion sposobów. Warto pamiętać o okazywaniu jej każdego dnia tym, którzy żyją obok nas. Takim szczególnym dniem do powiedzenia o tym, co się czuje jest święto zakochanych.

14 lutego 2020 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się walentynkowy koncert, w którym wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Lasowiacy” im. Ignacego Wachowiaka. Na scenie stanął balet, chór, kapela, soliści chóru, soliści baletu oraz Zespół Pieśni i Tańca „Mali Lasowiacy” im. Ignacego Wachowiaka. Ci, którzy zdecydowali się spędzić walentynki z muzyką, nie rozczarowali się. Miłość w końcu można wyrażać na wiele sposobów.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Kloszard

Może tak nie wciskajmy wszędzie lasowiaków, którzy nadają się tylko na przeglądy zespołów im podobnych?

~Paprykarz

Swietne widowisko. Cos pieknego!

~Cogito

Wspaniały koncert. Brawo Lasowiacy! Dziękujemy za piękno i wzruszenia. Jesteście naszą dumą. Pocieszajace jest również to, że w naszym mieście jest dużo ludzi o wielkich sercach czego dowodem jest wsparcie finansowe dla Zakładu Leczniczo Opiekuńczego w Rozwadowie.

~Miastowy

A Był Kajtek towarzysz co donosił i brał za to pieniądze?

~arno

love to jest twoje zdanie bardzo mi cie zal.

~Love

Tzw miłość, występuje w związku góra trzy lata, potem jest już tylko przyzwyczajenie i wzajemne oszukiwanie się.

~abc

ZESPÓŁ WSPANIAŁY-stroje,młodzi ludzie-pokazujący masz PIĘKNY folklor-DWÓCH szczupłych -wysokich TANCERZY w występach z tancerkami-REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~abc

Przepiękny Lasowiacki występ!!!!!BRAWO!!!!w naszym mieście-taki wspaniały zespół-TRZEBA się''nim''chwalić ,pokazywać--tancerze pracują na to ciężko cały rok.Wieczór spędzony fantastycznie!!!!!OGROMNE UKŁONY dla PROWADZĄCYCH zespół oraz TANCERZY!!!!!!!!!!

~Krysia

Prosimy o jeszcze.

zofia

Cudowny artystyczny występ.Ukłony dla artystów,organizatorów,reżyserów.