Hulajnoga elektryczna dla wymagających – Techlife X6

Image

Wymagający użytkownicy oczekują bezkompromisowych rozwiązań w dobrej cenie. Takim właśnie produktem jest hulajnoga elektryczna Techlife X6 wyposażona w wiele przydatnych rozwiązań technologicznych gwarantujących komfortowe użytkowanie w każdych warunkach. Została stworzona dla dorosłych, których waga (wraz z ewentualnym bagażem) nie przekracza 120 kilogramów. W większości przypadków pozwala to na łatwe przemieszczanie się również z większym plecakiem i zakupami.

Pojazd został wyposażony w bardzo wydajny silnik i pojemną baterię, której ładowanie nie zajmuje więcej niż 3-4 godziny. Wśród rozwiązań podnoszących komfort jazdy jest m.in. doskonale tłumiące nierówności zawieszenie oraz mocne hamulce gwarantujące szybkie zatrzymanie w każdych warunkach. Kwestii bezpieczeństwa dopełnia oświetlenie LED oraz podświetlany podest zwiększający naszą widoczność w nocy. Oprócz świetnych parametrów technicznych mamy również niebanalny, sportowy design.

Hulajnoga elektryczna na zakupy, do miasta i w teren

Walory techniczne terenowej hulajnogi elektrycznej Techlife X6 sprawiają, że jest ona bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, które z powodzeniem nadaje się zarówno do podróżowania po mieście, jak i poza nim, po nieutwardzonych drogach wiejskich i wyboistych leśnych duktach.

Silnik o mocy 600 W potrafi rozpędzić konstrukcję do prędkości 47 km/h i pozwala na sprawne pokonywanie miejskich przewyższeń o znacznym nachyleniu bez ryzyka nagłego spadku prędkości lub zatrzymania pojazdu tuż przed szczytem. Z kolei bardzo dobra amortyzacja sprawdza się nie tylko w terenie, ale również przy podjazdach pod krawężniki i zjazdach z nich oraz podczas podróżowania zniszczonymi chodnikami i asfaltowymi szlakami rowerowymi z licznymi dziurami.

Mimo rozbudowanego układu hamulcowego i zaawansowanego zawieszenia oraz wydajnego silnika i pojemnej baterii waga całej hulajnogi jest nieznacznie większa od lekkich modeli dedykowanych wyłącznie do jazdy po mieście. Ciężar rzędy 18 kg sprawia, że nie potrzeba dużej tężyzny fizycznej, by zabrać pojazd ze sobą w podróż – do autobusu, pociągu czy metra.

Unikatowe właściwości użytkowe hulajnogi elektrycznej Techlife X6

Bardzo dobre parametry i unikatowe właściwości użytkowe sprawiają, że Techlife X6 to hulajnoga, na którą warto się zdecydować, jeżeli szukamy rozwiązań solidnych, w cenie nieprzekraczającej kilku tysięcy złotych. Jakimi cechami się charakteryzuje?

• Solidna i bardzo stabilna konstrukcja.

• Prędkość maksymalna rzędu 47 km/h.

• Zasięg do 45 km.

• Szybkie ładowanie akumulatora LG 13000 mAh w 4 godziny.

• Wysoki udźwig maksymalny wynoszący 120 kg.

• Wydajny silnik o mocy 600 W.

• Doskonały układ amortyzacji i mocne hamulce.

• Wyraźny wyświetlacz LCD z prędkościomierzem.

• Oświetlenie LED i podświetlony podest.

• Możliwość łatwego i szybkiego złożenia.

Bardzo dużym atutem jest również dwuletnia gwarancja w systemie door-to-door, dzięki której – w razie awarii – zostaniemy kompleksowo obsłużeni przez serwis producenta, który odbierze od nas pojazd i dostarczy naprawiony pod same drzwi.

Wyjątkowy charakter hulajnogi sprawia, że jest ona pełnoprawną alternatywą dla środków transportu publicznego, takich jak tramwaje czy autobusy miejskie, szczególnie na terenie dużych aglomeracji. Również zastąpienie nią samochodu osobowego wydaje się dobrym pomysłem ze względów ekologicznych, kosztowych i praktycznych.

Elektryczna hulajnoga Techlife X6 – bezkonkurencyjna w swojej klasie!

Opisywana przez nas elektryczna hulajnoga Techlife X6 to model bezkonkurencyjny w swojej klasie, charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wyposażona w trzy tryby jazdy – ekonomiczny, normalny i sportowy – jest w stanie osiągnąć prędkości bliskie 50 km/h przy zasięgu wynoszącym kilkadziesiąt kilometrów. Pojemna bateria, dzięki szybkiej ładowarce, może być uzupełniona w ciągu 4 godzin.

Czy to faworyt 2020 roku w kategorii hulajnóg elektrycznych? Sprawdź tutaj: https://hulajnogi-ranking.pl/ranking/techlife-x6/.

Pojazd jest bardzo uniwersalny, dzięki swoim cechom terenowym. W mieście pozwala na łatwe pokonywanie wzniesień i nierówności. Poza wielkimi aglomeracjami nadal możemy czerpać radość z jazdy przemierzając leśne ścieżki i nieutwardzone drogi pomiędzy odległymi górskimi wioskami. Ekologia, wszechstronność i agresywny sportowy charakter to cechy, które opisują hulajnogę Techlife X6.

Tą i inne hulajnogi znajdziesz tutaj: https://electricfeel.pl/hulajnogi-elektryczne/.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.