Nowa, świecka tradycja? Iluminacje cały rok

Image

Mieszkańcy Stalowej Woli nie mogą doprosić się władzy, by iluminacje świąteczne pojawiały się jak w innych miastach chociażby na Mikołaja. Za to w połowie lutego wciąż mamy choinki, a świąteczne gwiazdki migoczą swym blaskiem każdej nocy.

- Czy w Stalowej Woli jest "nowa świecka tradycja" związana ze Świętami Bożonarodzeniowymi? Świadczą o tym istniejące ozdoby typu Choinka na Energetyków, ustrojone świątecznie ronda, Lampy uliczne z elementami Świątecznymi. Czy będą one do Wielkanocy, czy dłużej i np.: będą wtedy ozdoby jednego i drugiego Święta. Byłoby ciekawie- pisze do nas Czytelnik.

I faktycznie, od „Matki Boskiej Gromnicznej” (2 lutego) minęło już naprawdę sporo czasu. Była więc okazja, by pousuwać iluminacje, a przynajmniej je zgasić. Tymczasem najwyraźniej staliśmy się miastem Bożego Narodzenia (czytaj: prąd potaniał) i stać nas na rozbłyski całoroczne. Jak Wam się podoba taki pomysł?

Zdjęcia: 13.02.2020

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Cecyl

Gdzie jest wasz płezydęt piso-świry. Wy tu na niego głosujecie a on was zużył i odstawił . Zamiast pogawędek przy planszach woli towarzystwo długopisa smiech2 Ciekawe dlaczego? Może już nie macie mu nic wartościowego do zaoferowania? Smuteczek.

~a-daśko

Może nie ma pracownika (lub instytucji) odpowiedzialnego za porządek w mieście?
Stąd te opóźnienia.

~Marlena

Do żmijka

Przecież suwerenów - jaskiniowców nie wychowasz jakimiś apelami. Rzucają pod siebie jak małpy. Jakby gaci na sobie nie mieli, to by im inne rzeczy również upadały .

e2rds

Postępowi patrioci dobrej zmiany przejdźcie się po osiedlach i zobaczcie jak jest szanowana nasza flaga. Na niektórych balkonach, jak wystawiono flagę na jej święto, to wiszą te flagi co najmniej dwa lata, wyglądają jak ścierki i to jest ten nasz patriotyzm, ręce opadają, wszystko na pokaz, nakaz chwili bo tak trzeba, a później bród, smród i ubóstwo, tak podchodzimy do wszystkiego.

~zmijka49

piszecie o smieciach zalegających miasto ? A moze ktos napisze skad one sie tam wzieły? Szukacie winnych i durnych do sprzatania ..Miasto jest naszym DOMEM wiec go nie zasmiecajcie!!! Dbajcie o porzadek..a nie tam gdzie sie obrucicie to brud zostawiacie!!!

~~123

od kiedy nastał nabrzeżny prezydentem to ulice się nie sprzątane śmieci piach zalega od 5 lat już trawa porasta na porębach to jest sprzątane kolo szkoły 12 i kościoła a reszta bród niedługo będziemy sprzątacz sami i płacić za sprzatanie

~działacz

To jest zwykłe pier....nie . Opozycyjnym debilom nic się nie podoba i tylko cały czas szukają zaczepki ....... PRECZ DEBILE KOMUNISTYCZNO-LIBERTYŃSKIE .....WYJCE.

~Heniek

PO jest nie do obrony, to śmieszki.

~pierdupierdu

faktycznie PROBLEM.a wszystkie zdjęcia za dnia- to świecą się czy nie?

~Salwa

O czym wy bredziecie? Kto ostatnio widział wełniaka?

~brew

A co o słowie tradycja mówi słownik języka polskiego??????

~Tomaszek

I z@jeiście!

~Postęp

Miasto wolne od ozdób, ładnie tylko w Galeriach to nowa świecka tradycja totalniakow.

~jasio

Powoła nadbereżny Straż Miejską to i dekoracje będzie za co zmagazynować do kolejnych świąt.

manukun

Niech niszczeją, najwyżej wezmą kolejny kredyt na zakup dekoracji. Zrobi się kolejna szopkę z uruchomieniem i ludzie nie zobaczą tysięcy złotych zmarnowanych na naprawy całkiem nowych ozdób.

~elle

Iluminacje nie świecą już, czekają na uprzątnięcie. Mnie bardziej drażnią śmiecie na trawnikach .Miasto jest bardzo zaśmiecone, o ile koło bloków spółdzielczych widać sprzątających , to wokoł bloków komunalnych i wzdłuż trawnikow przy głownych ulicach i nie tylko pełno butelek, worków foliowych i innych odpadów. Brak służb sprzątających.

~ubek

KUDŁATY KŁAMCA POZOSTAWIŁ ILUMINACJE NA MAJOWE WYBORY

~Dinar

Elektorat mający smalec zamiast mózgu żąda ozdób , to ozdoby stoją . Czego nie rozumiecie?

~olo

po co to rozbierać jak za kilka miesięcy znów trzeba będzie stawiać. to są koszty a nas na takie szaleństwa nie stać. potraktujcie to jako nowe nasadzenia ;-)

~Sir

Drzewa wycinają to plastik stoi cały rok.

Leinad

Jest supet więc o co wam codzi?

~Stalowiak

Może ktoś zajmie się posprzątaniem tego smętnego grajdołka. Ale cóż, ponoć jaki pan taki kram. Najlepszą wizytówką są walające się wszędzie butelki po alkoholu.

~Drobna zmiana

Już nawet wiatr miał dość i zwiał prezent świąteczny na K.E.N przypadek?

~he hee

komuchów sz..l ak trafia . Kiedys portrety lenina cały czas wisiały i pomniki coraz to nowsze to było ok.

kabi

Ludziom to się nic nie podoba. Sami malkontenci. Jest coś, źle, nie ma też źle, świeci się źle, nie świeci jeszcze gorzej. Siedzi taki jeden z drugim i obserwuje i myśli komu by tu dokuczyć.

~Łojezu

W Rzeszowie też są i nadal świecą. Artykuł o niczym.

~Rodzic

Dzieci się cieszą, dajcie żyć postępy.

~Marek

Ktis tu tegi burdelu w miescue nie ogarnia !

~Marek

Ktis tu tegi burdelu w miescue nie ogarnia !

~jasio

jak byłem maly i łaziłem do szkoły i jak kiedyś powiedziałem na polaku nova tradtcja to pani tak mi wbila do łeba ze tradycja je tylko stara ze jeszcze dziś widze te gwiazdy na tradycyjnym nibyskłonie