Centrum Piłkarskie nadal bez dyrektora

Image

Ogłoszono nowy konkurs na dyrektora Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej, ponieważ kandydaci, którzy aplikowali na to stanowisko nie spełnili, według komisji, wymogów formalnych.

Miasto chciałoby, żeby była to osoba wykształcona, doświadczona, znająca się na sporcie, apolityczna, niepełniąca żadnych funkcji choćby tylko w zakładowej komisji związkowej. W pierwszym postępowaniu nikt odpowiedni się nie znalazł. Chętnych było dwóch, ale ani jeden nie miał kompletu zalet oczekiwanych przez miasto. Postępowanie jest więc powtórzone.

Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej pochłonęło ponad 55 mln zł. Przypominamy, że PCPN to nie tylko płyta główna boiska i trybuny. To też kilka mniejszych boisk, drogi wewnętrzne, szatnie, sieci, przyłącza i instalacje, boisko ze sztuczną nawierzchnią z balonem pneumatycznym. Obiekt ma zarabiać na siebie. Trenować na nim mają młodzi ludzie z całej okolicy. Potrzeba więc gospodarza- managera, która podoła trudnym obowiązkom i zdoła tak prowadzić Centrum, żeby zarobiło na siebie i przyniosło zyski.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~@#$&()%*$

Gdzie jest ta ciota, rzecznikKS czy jak mu tam? Odcięli mu internet w wariatkowie, że nic nie pisze? Tak z niego szpec, może on zostanie dyrektorkiem tego burdelu.

~lusia

Dzisiaj jest 10 i jakoś nie ruszyła i wątpię że ruszy. Wszyscy do Boguchwały.

~lucjusz

Podkarpackie Centrum Prezydenckich Niedoróbek
Podkarpackie centrum prezydenckich niedoróbek – tak zaczynają mówić o nowym kompleksie kibice w Stalowej Woli a kolejne terminy oddania tylko podgrzewają atmosferę przed zbliżającą się inauguracją 2 ligi. Na dziś wiadomo tylko jedno Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej nie zostanie otwarte w najbliższym czasie, władze miasta robią wszystko aby na mecz z Bytowią została oddana tylko nowo wybudowana trybuna i płyta boiska, reszta kompleksu nie jest gotowa i nie wiadomo kiedy będzie a na słynny już “Balon” nawet nie ma pozwoleń budowlanych , a co najciekawsze nie ma na tą chwile szans aby miasto takie pozwolenia dostało. Smaczku całej sprawie dodaje fakt iż prezydent podszedł do sądu aby dostać pozwolenie ….bo wszystkie instytucje odwoławcze (zarządzane przez pis} odmówiły podpisania się pod dokumentami które mogą nie być zgodne ze sztuką budowlaną .
W marcu 2019 roku na oficjalnej stronie miasta Prezydent informował mieszkańców -“Będziemy mieć w Stalowej Woli prawdziwe centrum szkoleniowe piłki nożnej, centrum szkolenia dla dzieci i młodzieży. Chcemy, aby na tych boiskach mogli doskonalić się nowi mistrzowie, którzy będą zdobywać największe stadiony świata – podkreśla Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.” – doskonale zdając sobie sprawę że nie ma pozwolenia na budowę tzw. “Balona” , i żadnego otwarcia Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej nie da się zrobić .W pażdzierniku 2019 roku nagle prezydenta oświeciło i doszedł do wniosku że po trzech latach budowy- najważniejsza jest jakość a nie termin – i po raz kolejny biegając po redakcjach mijał się z prawdą. A media sowicie wynagradzane przez pana prezydenta piszą bezrefleksyjnie to co ślina na język przyniesie włodarzowi naszego miasta .

Radny Damian Marczak na swoim profilu fb pisze “Z ogromną radością odnotowałem informację, że już wkrótce, że już za chwilkę po niespełna 2 latkach opóźnienia (trzeba przyznać, że zleciało jak z bata strzelił) będzie otwarty stadion. Brawo, brawo brawo! Nie ma znaczenia jakość wykonania, i że kosztowało to do tej pory kilka milionów więcej niż zakładano. Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów – pamiętajcie proszę o tym! Ponadto chciałbym przeciąć wszystkie spekulacje związane z zalanymi ścianami nowego obiektu i innymi niedoróbkami. To kłamstwo! Stadion po prostu roni łzy wzruszenia, które ciekną po ścianach, łzy wzruszenia i dumy po ostatniej wizycie Prezesa Kaczyńskiego. ”

I trzeba radnemu rację przyznać bo każdy z nas popełnia błędy , natomiast prezydentowi nieskromnie poradzimy aby jak już bierze się za budowanie, to najlepiej niech to będą klocki lego bo to nie jest przypadek odosobniony gdzie kompromituje i siebie , i instytucje miejskie

Weronika Przestój

~lusia

Wkrótce ruszy sprzedaż wejściówek na mecze Stalówki.
Informujemy, że od dzisiaj można rejestrować się w serwisie internetowym do zakupu biletów, karnetów oraz kart kibica.
‼️UWAGA‼️ Nie będzie możliwości zakupu biletu, karnetu i karty kibica bez założonego profilu.
Aby założyć swój profil:
Wejdź na stronę Pilarskiej Spółki Akcyjne w zakładkę bilety.
Wprowadź dane zgodnie z formularzem danych osobowych,
Zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
Następnie zatwierdź wprowadzone dane osobowe – poprzez wybór opcji "Zarejestruj",
Na adres poczty elektronicznej podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny potrzebny do zakończenia procesu rejestracji,
Udaj się do punktu sprzedaży z dokumentem tożsamości w celu weryfikacji profilu. Punkt ten znajduje się w budynku MOSiR przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli w pokoju 113. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.
Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Służymy pomocą!
Trochę to skomplikowane i moze odstraszyć starszych kibiców.

~dziku

Ministrant na to stanowisko juz jest .Tylko czeka na zatwierdzenie.

~STAŚ

NADBEREŹNY PINOKIO GDZIE JEST OBIECANE 140 HEKTARÓW TERENÓW INWESTYCYJNYCH
TO CO SIĘ DZIEJE W STALOWEJ WOLI JEST POKŁOSIEM TWOJEJ PREZYDENTURY
ZATRUDNIŁEŚ BANDĘ MISIEWICZY I SĄ JUŻ WIDOCZNE EFEKTY

manukun

@prawica
Pewnie kolejny ministrant dostanie ciepłą posadę.

~jojo

Chodorek zna się na wszystkim i kocha sport niech go bierze Nadbereżny bez konkursu.

~Kibic

Zabrakło chętnych kolegów do posady prezesa?

~@Rrrr

Rrrrr ty od dziecka jestes idiota, czy nabyles glupote z biegiem lat

~Rrrr

E2rds co ty pieprzysz ?! 500+ jest "głównie" dla osób ubogich a nie dla pracujących. Demencja cię dopada.

~bibek

PCPN to przekret.Zamkneli stadion kibicom a taka trybunemozna budowac bez zamykania stadionu.Lucek pokazał gdzie ma kibiców i dlatego stadion otwiera tylko na zjazdy PIS .

~jan

.... @~Do Omnibusów .... do wazeliniarzy, karanie nie jest przeszkodą, można dostać 3,5 roku bezwzględnego kryminału i zostać ministrem spraw wewnętrznych .....

~Do Omnibusów

No popatrz, popatrz... Tylu tu medrców różnych internetowych, znawców wszystkiego i się nie zgłosili? Za słabi? kompetencji prak? Wykształcenie jednak ledwo zawodowe? Może karani przy okazji? No popatrz, popatrz w hejcie i "doradzaniu" tacy dobrzy, a mogli sie tu wykazać i papierów nie złożyli...

~@adam

Tak jest Filip J. Byl by to odpowiedni czlowiek . hahahahahah

~@Fenerbahce

TĘPY WUJU, nawet nie składał papierów.
Ty nie mogłeś?
Kryminalisto hejterze!

~Fenerbahce

Wiceprzewodniczący powiatu nie przebił się? Gumowe ucho nie pomogło?

~Lewak

MOSiR się zajmie wszystkim, sensacji nie widzę żadnej.

~@PISof...

Ale wiesz że to trzeba mieć wyższe wykształcenie u ciebie brak, oraz pokazać zaświadczenie o niekaralności (też brak u ciebie owego)

~PISofSHIT

Ja jestem bezpartyjny i zgłaszam swoja kandydaturę.

~prawica

dziwię się ludziom, że się zgłaszają do tych konkursów nadbereżnego, w tym drugim i tak nikogo nie wyłoni i powoła kolejnego sługusa pisu, jak do tej pory nikt nie zarządza dobrze z partyjnych nominacji

~Adam 12

Ja bym widzial na tym stanowisku Filipa J. Brata Patryka Jakiego. Bylo by po batach w lidze co zapalic , na otarcie łez .

e2rds

Rrrr, i po co warczysz i szczerzysz kły, czy ja piszę, że to złe, tylko jak byś myślał to winieneś zwrócić uwagę, że w tym przypadku jest to patologia, mo chyba że sam w taki patologiczny sposób wykorzystujesz innych pracujących i cieszysz się. Moje zdanie jest takie, 500+ winno być połączone z pracą, pracuje rodzic, odlicza się 500+ od podatku, ale musi pracować, jak braknie podatku na pokrycie tej kwoty to państwo winno dołożyć do pełnej kwoty. Nie może być tak, że rodzice wałkonie żyją z pieniędzy dzieci i przyklaskują takiej patologii, to są pieniądze na dzieci, a nie na rodziców, ale tumany tego nie pojmują. A te twoje wstawki: zazdrosny, ubek, po prostu idiota jesteś, ja przepracowałem 46 lat i jestem na emeryturze i zamiast moje podatki iść na wspomożenie dzieci ludzi pracujących to idą na patologię. Ale kiedyś przyjdzie czas, że ci pracujący powiedzą dość i nie pozwolą się okradać i będzie płacz i zgrzytanie zębów.
A poza tym, ten twój nick, to co to za nick Rrrr, jak cię spytać, jak podpisujesz się pod tymi wypocinami to powiesz Rrrr, jak Rrrr, toć to taki pies łańcuchowy któremu tylko dają michę i każą warczeć i ujadać, bo nawet wolny pies jest przyjazny.

~Zaorane

I co kwiczące opozycyjne trolle?
tylu expertów u was tylu znawców sportu i ogólnie znających się na wszystkim.
I co żaden się goguś nie zgłosił?

~TEA

Bardzo dobra decyzja prezydenta, nie ma co wybierać jak "urodzaj skromny"

~John

To cała sprawa z wyborami; to jak mawiają Amerykanie "PISofszit”

~~Inoino

Nie wiem czy jestem mądry czy nie ale uczelnię to trochę lepszą skończyłem niż tą co wiceminister Weber z filią w Przemyślu czy Prezydent Nadbereżny na fili Kulu nie mówiąc już o szkole dla ćwierć debili CKU której absolwentem jest bodajże przewodniczący rady miejskiej.

~Rrrr

E2rds zamiast się cieszyć że nastały takie czasy w Polsce o ktorych ludzie tylko mogli pomarzyć kiedy słyszeli że w Niemczech dostaje się socjale, to ty narzekasz ! Zazdrosny jesteś? Bo inny ma a ja nie ? Myślisz że na socjalu super się żyje ? Zamiast być ubekiem mogłeś wybrać inną drogę. Państwo daje szansę do ludzi należy reszta, jedni potrafią to wykorzystać inni nie. Ale przynajmniej jest jakiś progres. A swoje żale zatrzymaj dla siebie. Co sam zrobiłeś aby innym było lepiej ?

e2rds

Opowiem wam taką krótką opowieść:
Przychodzi synek do domu ze szkoły i mówi, mamusiu pani dzisiaj opowiadała o państwie socjalnym i o nietolerancji, co to takiego bo nie zrozumiałem. Widzisz synku, masz jeszcze trzech braci, dostajemy od państwa po 500 zł na każdego z was, tatuś i ja nie pracujemy, państwo nam płaci za mieszkanie, dostajemy zapomogi i to właśnie jest państwo socjalne. Ale to kto za to płaci, no ci co pracują, a oni o to nie mają do nas pretensji, no mają i właśnie to jest ta nietolerancja.

~Mirek

A kto teraz u babci Kasi parzy kawę i kseruje? To od dawna jest kuźnia talentów smiech2