Przemysław SMILE Gorgoń vs Malkhaz Sujaschvili

Image

15 lutego w Stalowej Woli w hali MOSiR będzie mieć miejsce gala bokserska Stalowa Wola Boxing Show I Memoriał Lucjana Treli (który zmarł 12 lutego 2019 roku).

W walce wieczoru, zakontraktowanej na 8 starć, Przemysław Smile Gorgoń (9-6-1 5 ko) spotka się z byłym pretendentem do pasa WBO Europe, niebezpiecznym zawodnikiem z Gruzji Malkhazem Sujashvili (10-10-0 8 ko).

Przed walką wieczoru wystąpi młody, utalentowany Krzysztof Twardowski (7-2- 5 KO), który spotka się z czarnoskórym Hamza Wandera, urodzonym w Ugandzie (19-16-3 14 ko) . Jest to były pretendent do światowej federacji pasów IBF Europe i WBF.

Podczas tego wieczoru spotkają się także Michał Bańbuła (13-31-4 ) Chorten Boxing Production vs Michał Bołoz (2-2-0 2ko) oraz debiutant Krzysztof Włodarczyk, debiut Chorten Boxing Production vs Andrzej Szkuta (0-1-0).

W pierwszym pojedynku boksu zawodowego zobaczymy młodego prospekta z Białegostoku Krzysztofa Warekso Chorten Boxing Production, byłego mistrza województwa 2019. W pojedynkach boksu olimpijskiego wystąpią zawodnicy z klubów z Lublina Adam Kulig , zwycięzca Pucharu Polski 2019 i Karol Zieliński , medalista MP seniorów 2019 ze Stali Rzeszów oraz mistrz Polski młodzików Tobiasz Zarzeczny, Stal Stalowa Wola Boxing Team. Powalczą oni z zawodnikami z Litwy i Ukrainy.

[p] Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
San-Domingo_85

Panowie, ale nie zapominajcie również dodawać postów na temat koszykarzy Stali Stalowa Wola, którzy idą na rekord. Przegrali wszystkie spotkania jak na razie!!! Pamuła, Kaczmarski miejcie honoru chociaż trochę.

moniaaa

Witam. Czy ktoś wie gdzie faktycznie można kupić te bilety?

~xxx

gdzie te bilety można kupić?
co to za amatorszczyzna! żeby linku jeszcze nie dać, wstyd.

~Mirek

Kto odbiera i daje ten ma na d*pie liszaje

~Labi Nocą

doszły mnie słuch że jednak Tobiasz Zarzeczny wystąpi zwracam honor

~Labi Nocą

Moim zdaniem coś tu nie gra .Mamy w Stalowej Woli bokserów z osiągnięciami i na gali w Stalowej Woli ich nie ma ?

~Filemon

" który spotka się z czarnoskórym Hamza Wandera, urodzonym w Ugandzie"
Kluczowa informacja. Jeszcze jak Hamze wyposażą w joysticka takiego jaki miał murzyn prowadzący turbinę przez miasto, to sukces murowany. Hala będzie pękała w szwach od stalowowolskich suwerenów .

~lusia

No właśnie.Co za bajer.Nby na ticketik ma byc sprzedaż biletów a tam ani widu ani słychu o blatach.Później sie okaże ze biletów juz nie ma .A jeśli beda to tylko te najdroższe umiech Czy wy macie nas za idiotów.Kuzwa .

~Michal

Na Ticketik nie ma wydarzenia, nie mozna kupic biletu!