Pokażą potencjał polskiej gospodarki w Stalowej Woli

Image

Prestiżowe, ogólnopolskie wydarzenie gospodarcze 2020 roku już wkrótce w Stalowej Woli. 16 stycznia w nowo wybudowanej hali ARP odbędzie się wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” Stalowa Wola 2020 z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Tego dnia ponad 70 firm z całego kraju przyjedzie do naszego miasta, by pokazać potencjał i siłę polskiej gospodarki. Wydarzeniu towarzyszyć będzie prezentacja wystawców Polskiej Wystawy Gospodarczej.

– Chcemy w perspektywie mijających 80 lat ukazać transformację gospodarki, która zaczynała się tutaj w Centralnym Okręgu Przemysłowym, do dzisiejszej gospodarki Stalowej Woli, regionu oraz w ujęciu ogólnopolskim. To wyjątkowa okazja, żebyśmy mogli zobaczyć siłę polskiej gospodarki zgromadzonej w jednym miejscu, w Stalowej Woli – mówi Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Polska Wystawa Gospodarcza nawiązuje w swojej idei do tradycji Powszechnych Wystaw Krajowych, które miały miejsce we Lwowie, w Krakowie, a ostatnia w 1929 roku w Poznaniu. Prezydent RP Andrzej Duda w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości postanowił wskrzesić ideę wystaw, które pokazują potencjał polskiej gospodarki.

16 stycznia do naszego ośrodka przyjedzie blisko 70 firm, które w ramach Prezydenckiej Kapituły Gospodarczej zostały wybrane jako te, których produkty wyróżniają się innowacyjnością, nowoczesnymi rozwiązanymi, ale również nawiązują do tradycji polskich producentów. Na stalowowolskiej ziemi zaprezentują się wystawcy od przemysłu ciężkiego, innowacyjnego, po branże lekkie, spożywcze, czy start-upy.

Swoje stanowisko będzie miało także Województwo Podkarpackie, gdzie pokaże swój potencjał lotniczy, motoryzacyjny i ekologiczny. Na stoisku Podkarpacia pojawią się tacy giganci jak LOT AMS i BorgWarner, ale też lokalne firmy jak Bionly produkująca ekologiczne kosmetyki, czy Ambusada Bieszczadzka z pysznymi proziakami. Tam także zobaczymy ciekawe projekty jak kapsuła Green Velo.

Podczas wydarzenia ukazana zostanie też siła Stalowej Woli pod względem gospodarczym, ale także kulturalnym, sportowym i społecznym. Na stalowowolskim stoisku zaprezentują się lokalne przedsiębiorstwa, reprezentanci miejscowej kultury i sportu, czy podmioty zewnętrzne tworzące razem z miastem spójny obraz i środowisko Stalowej Woli. – Chcemy pokazać, że nasze miasto to nie tylko przemysł ciężki, zbrojeniowy, ale też potencjał tkwiący w innych branżach. Często te mniejsze podmioty nie mają szansy się wypromować i przebić, a tworzą naprawdę ciekawe rzeczy, o których nawet nie wiemy mieszkając tu – mówi prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Wydarzenie będzie mieć charakter wystawy otwartej dla wszystkich. Mieszkańcy będą mogli ją zwiedzać od godziny 11.00 do 17.00. Polską Wystawę Gospodarczą uroczyście otworzy Prezydent RP Andrzej Duda o godzinie 12.30. O 13.15 odbędzie się panel pn. „Od COP do Gospodarki 4.0”. Na temat przemian gospodarczych na przestrzeni niespełna wieku rozmawiać będą: prof. Piotr Wachowiak, przewodniczący Kapituły PWG, prof. dr hab. Paweł Grata z Uniwersytetu Rzeszowskiego, Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Bartłomiej Zając Prezes Zarządu HSW S.A., przedstawiciel start-upu firmy Astronika. O 13.45 natomiast rozpocznie się panel gospodarczy pod patronatem Dziennika Gazety Prawnej i Agencji Rozwoju Przemysłu. Wydarzenie uświetni występ Chóru Kameralnego Miejskiego Domu Kultury.

Atrakcji nie zabraknie również dla najmłodszych. Na hali pojawi się planetarium, fotobudka, stanowisko budowania rakiet, rzeźbienie w soli, będą pokazy z wodą, wytopu szkła, warsztaty ekologiczne, stoisko interaktywne z drukarką 3D i wiele innych. Zainteresowani będą mogli też zobaczyć fascynujący pojedynek mistrza lutowania z robotem lutowniczym. Seniorzy natomiast będą mogli wykonać bezpłatne badania profilaktyczne.

Ze względu na kontrolę bezpieczeństwa, na miejsce wydarzenia należy przybyć do godziny 12.00. Parkingi i wejście znajdują się od ul. Kasprzyckiego w sąsiedztwie budynku Huty Stalowa Wola – Z5. 16 stycznia pod halę ARP będą kursować autobusy komunikacji miejskiej, które bezpłatnie przywiozą zainteresowanych na wystawę. Szczegóły dotyczące rozkładu jazdy już wkrótce.

Organizatorami wydarzenia „Od COP do Gospodarki 4.0” są: Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Polskiej Wystawie Gospodarczej będzie osobiście patronował prezydent RP Andrzej Duda.

Partnerami głównymi wydarzenia są: Huta Stalowa Wola S.A., Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Liugong Dressta Machinery Sp. z o.o. Partnerami organizacyjnymi natomiast: Zamek w Baranowie Sandomierskim, Thoni Alutec Sp. z o.o, Superior Industries Production Poland Sp. z o.o., Halmar Sp. z o.o., LedLive, PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski, Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o., Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

Program Wystawy „Od COP do Gospodarki 4.0” Stalowa Wola 2020

z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

16 stycznia 2020

nowa hala ARP, ul. Kasprzyckiego

12.30 / uroczyste otwarcie wystawy przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę

13.15 / Panel „Od COP do gospodarki 4.0”

13.45 / Panel Gospodarczy pod patronatem Dziennika Gazety Prawnej oraz Agencji Rozwoju Przemysłu

11.00 – 17.00 / zwiedzanie stref wystawowych: PWG, Wystawy Gospodarki i Kultury Województwa Podkarpackiego i Stalowej Woli oraz Strefy Edukacyjnej dla Dzieci

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Legos

Nażarł się, wy s rał i edek hejter zaczął swoją popołudniowa sesje . Na kolanach do rydzyka błagać o pokutę i przebaczenie za pracę w niedzielę smiech2

~inteligent

Do normalna, ty chyba hejterze jesteś chory na schzofrenie a dlaczego bo o PANU PREZYDENCIE DOKTORZE PRAWA ANDRZEJU DUDZIE możesz komentowac do woli pod artykułem o otwarciu nowej hali ARP.

~normalna

wpisy to nie Daruś...
zaczyna się wkurw totalny... i nie "totalnych", ale otrzeźwiałych postwyborców PIS.
Oznaką wkurwu, jest wyłączona możliwość komentowania relacji z odwiedzin Pseudoprezydenta.
MAMY DOŚĆ!!!!

~Junosza

Jakieś jaja. Krab to podwozie z Korei a wieżyczka z Wielkiej Brytanii. Jakieś jaja, że to polska myśl wojskowa. Łoś to był polski lekki bombowiec, a nie jakaś zbieranina szmelcu, tak Panie Duda.

~tola

Na temat cudu nad Wisłą czyli polskiej gospodarki, jej sukcesów wielorakich wypowiedział się ostatnio sam Papież Franciszek na jednej z audiencji. Powiedział cyt. "Jezus Maria", koniec cytatu!

~obserwer

Pod artykułem ze spotkania z Dudą wyłączono możliwość komentowania.
Więc tutaj chcę zauważyć, że Bartłomieja Zająca, Prezesa Zarządu Huty Stalowa Wola S.A. ogarnęła pomroczność jasna.
Zapomniał jak sam uczestniczył w wizycie Prez. Komorowskiego. Pamięta Tylko Dudę ..(tu pomroczność jasna..)i Mościckiego. Oj nieładnie Panie Prezesie tak lizać du....e

e2rds

inteligentpseudo, jeszcze jedno, piszesz cyt: " że POLACY mają takiego mądrego prezydenta , inteligencją od niego promieniuje na kilometr." i właśnie w tym temacie mam pytanie, czy ten inteligentny prezydent opowiedział jakiś inteligentny humor, jeśli tak, to czy ci się podobał, bo twierdzę, że jeśli taki humor powiedziany przez prezydenta podoba się pseudointeligentowi, to nie może być inteligentny. Pozdrawiam dumnego inteligentapseudo..

e2rds

inteligenciepseudo, ty w tym zachwycie to możesz go i całować w buty i wychwalać pod niebiosa. Dla mnie, to najgorszy prezydent, nawet Komorowskiego butów nie dał bym mu do czyszczenia i ja tam nie jestem dumny. Piszesz, że cyt: " tak naprawde to długopisem był KOMOREWSKI bo podpisywał wszystko bez czytania pisma.", może to i racja, ale ten też zasługuje, na taką nazwę z dodatkiem "nocny", a w nocy to też nie czyta i nie wie co podpisuje, a jeśli czyta i podpisuje świadomie, to nie zasługuje na miano prezydenta, ale mam nadzieję, że sprawiedliwość go kiedyś dosięgnie. Był jeden co meldował się prezesowi, ten wykonuje polecenia prezesa, nawet w nocy.

~brew

WYSTAWA.... kolejka do wejście, tłum rozgoryczonych chętnych, organizacja marna, a nawet bardzo marna

~inteligent

Do e2rds, emerycie jak możesz tak obrażac nasjlepszego PREZYDENTA w dziejach POLSKI, PANA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDE. Ja się ie dziwie gimbusom , że robią idiotyzne wypociny ale w twoim wieku nie wypada nazywac PANA PREZYDENTA dłuopisem a tak naprawde to długopisem był KOMOREWSKI bo podpisywał wszystko bez czytania pisma.Właśnie wrócilem z huty gdzie miaem przyjemnośc na żywo oglądac naszego wspanialego PANA PREZYDENTA A.D. Powiem tak jestem dumny jak nigdy w życiu , że POLACY mają takiego mądrego prezydenta , inteligencją od niego promieniuje na kilometr. A za chwile wybieram się do tej hal ARP bo bardzo warto byc razem z naszym prezydentem.

~prawica

po raz kolejny płacimy z podatków za początek jego kampanii wyborczej

~@Lubb

Jaka jest różnica między Szwejkiem a Dudą?
Szwejk był mądry a udawał głupiego , a Duda nigdy nie służył w armii austriackiej...smiech2

~Lubb

Totalna za moment prezydent m, aj będzie hejt.

e2rds

Pukke, ty się puknij w czoło, z czego mamy białej gorączki dostać, że długopis przyjeżdża, a nam to lata koło tylnej części ciała, to ty jesteś w euforii, ale nie przejmujcie się, przejdzie wam to, jeszcze z pół roku, przez kieszenie zmądrzejecie. Już ci o tym pisałem w innym reportaży.

~Pukke

Jak pisałem:
Dzisiaj totalna opozycja dostanie białej gorączki z powodu przyjazdu prezydenta RP do Stalowej Woli.
Jesteśmy zalewani hejtem wstawianym hurtowo.
Król hejterów specjalnie wolne wziął. Reszta trolli też w pogotowiu!

~Chlebek

Jak się nazywa dyrektor alkoholik z liugonga? Chyba jest z Zarzecza.

~Jurek

Im wystarczy 1/5 głupków i cwaniaków węszących swój interes żeby demolować Polskę bez ograniczeń...

~Żenua

Ostatnie wpisy... Wiadomo Daruś.
Oj bolesna obstrukcja...
A dzisiaj jeszcze gorzej.

~taka prawda

"Wierzę, że ta normalna polska, TA MASA, zagłosuje na prezydenta. Sądzę, że kwestia wymiaru sprawiedliwości niewiele zmieni. Większość Polaków i tak w ogóle nie wie, o co w niej chodzi "- przyznał z rozbrajającą szczerością Bartosz Kownacki na antenie Polsat News.

~kaczy rozum

Prof. Tomaszowi Grodzkiemu postawiono nowy zarzut: BIEGLE WŁADA JĘZYKIEM ANGIELSKIM!

~z internetu

Z sieci skopiowana odpowiedz na wystąpienie sołtysowej w EU gdzie stwierdziła ze dzisiejsze sady są reliktem komunizmu i trzeba je zmienić.
..
podpowiem kilka nazwisk 1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności.
15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMS
27.Barbara Skrzypek - w czasach PRL sekretarka Gen.Jaruzelskiegi i min.Messnera obecnie sekretarka posla Jaroslawa Kaczynskiego -szara eminecja pisu .
28.Michal Jach - major LWP sprzedał mundur oficera Wojska Polskiego -osobnik-nie godny komentarza.
29.Leonard Krasulski - zolnierz zawodowy pacyfikujacy Stocznie Gdanska zwolniony z wojska za kradziez spirytusu wyksztalcenie podstawowe . o przepraszam juz ma srednie DAROWANE - skonczyl w 2 lata szkole ktora wszyscy koncza w 4 -geniusz!!
30 .Marek Jakubik -browarnik czlonek PZPR w latach 80
31.Jerzy Wlodzimierz Targalski -historyk kłamczuch czlonek PZPR w latach 1974- 1979 syn dziennikarza piszacego dla PZPR
32.Julia Przylebska- dzialacz i czlonek mlodzieżówki socjalistycznej warto byc czerwonym nawet bylym w pis kariera zapewniona 33.panna krystyna pawlowicz - dzialacz przybudowki socjalistycznej SZSP - bardzo energiczna dzialaczka 34.Beata Kepa - corka wysoko postawionego dzialacza PZPR na Dolnym Slasku - walczaca o dobro regionu ze skutkiem takim ze-- zamknieto szpital ktorego bronila 35.Dariusz Drelich - wierny czlonek Patriotycnego Ruchu Ocalenia Narodowego zalozonego przez w.jaruzelskiego - obecnie wojewoda pomorski brawo pisowscy wyborcy
TO TYLKO CZESC "PRAWDZIWYCH" CZLONKOW PISU PODOBNO NIE LEWACKEJ PARTII - ciekaw jestem kto nastepny -niezle sie kryja!

~z internetu

Skopiowana z sieci odpowiedz na sołtysowej wystąpienie w EU gdzie stwierdziła ze dzisiejsze sady są reliktem komunizmu i trzeba je zmienić.
......
podpowiem kilka nazwisk 1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności.
15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMS
27.Barbara Skrzypek - w czasach PRL sekretarka Gen.Jaruzelskiegi i min.Messnera obecnie sekretarka posla Jaroslawa Kaczynskiego -szara eminecja pisu .
28.Michal Jach - major LWP sprzedał mundur oficera Wojska Polskiego -osobnik-nie godny komentarza.
29.Leonard Krasulski - zolnierz zawodowy pacyfikujacy Stocznie Gdanska zwolniony z wojska za kradziez spirytusu wyksztalcenie podstawowe . o przepraszam juz ma srednie DAROWANE - skonczyl w 2 lata szkole ktora wszyscy koncza w 4 -geniusz!!
30 .Marek Jakubik -browarnik czlonek PZPR w latach 80
31.Jerzy Wlodzimierz Targalski -historyk kłamczuch czlonek PZPR w latach 1974- 1979 syn dziennikarza piszacego dla PZPR
32.Julia Przylebska- dzialacz i czlonek mlodzieżówki socjalistycznej warto byc czerwonym nawet bylym w pis kariera zapewniona 33.panna krystyna pawlowicz - dzialacz przybudowki socjalistycznej SZSP - bardzo energiczna dzialaczka 34.Beata Kepa - corka wysoko postawionego dzialacza PZPR na Dolnym Slasku - walczaca o dobro regionu ze skutkiem takim ze-- zamknieto szpital ktorego bronila 35.Dariusz Drelich - wierny czlonek Patriotycnego Ruchu Ocalenia Narodowego zalozonego przez w.jaruzelskiego - obecnie wojewoda pomorski brawo pisowscy wyborcy
TO TYLKO CZESC "PRAWDZIWYCH" CZLONKOW PISU PODOBNO NIE LEWACKEJ PARTII - ciekaw jestem kto nastepny -niezle sie kryja!

~GENIALNE

PROFESOR MARCIN MARCZAK:
"Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to, że sam fakt rozmowy z kimś jest dla tego kogoś powodem do samozadowolenia. Panie Sebastian Kaleta debatujemy z Panem nie ze względu na potęgę Pana umysłu, ale dlatego że musimy - bo inne cechy Pana osobowości usadowiły Pana na stołku ministra."

~Wiedźmin

Jestem inżynierem.

e2rds

Wiedźmin, napisz gdzie pracowałeś i czy w warunkach szczególnych i ile masz lat to ci uchylę rąbka tajemnicy o twojej emeryturze. Zobaczymy czy będziesz zadowolony, żeby jeszcze pożyć.

gswiatek

Ale nie pójdziesz, bo Prezydent to nie rząd i nie ma mocy ustawodawczej.
Może sobie obiecywać co tylko chce ...

~Zalesie

Widać że Daruś białej gorączki dostaje.
Tyle hejtu.
Jutro chyba mu żyłka pęknie

~@Awertigiu

A potem kopacz to klepła hejterze!

~Awertgiu

Jak sie okazuje ceny prądu to nie wina Tuska!!! Pakiet energetyczno-klimatyczny był negocjowany w 2007 r. kiedy premierem był Jarosław Kaczyński, a decyzję w imieniu Polski zatwierdził rok później Lech Kaczyński. Czemu milczą na ten temat i ogłupiają ciemnego suwerena?

~Wiedźmin

Ja będę głosował na Dudę,ponieważ przepracowałem 40 lat,i chcę wreszcie pożyć i iść na emeryturę.