Helios- KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Image

Ogłaszamy wielki konkurs. Do wygrania podwójne wejściówki na dowolny seans w kinie Helios. Kto nie był dawno w kinie i chce zdobyć bilety?

To kolejny konkurs przygotowany dla Czytelników StalowegoMiasta. Do wygrania aż 6 podwójnych biletów do kina na dowolny film 2d lub 3d. Możesz wygrać i iść na seans zabierając ze sobą kogo tylko zechcesz: może mamę, a może tatę, a może brata, siostrę, córkę, syna, koleżankę, kolegę, chłopaka, dziewczynę, żonę lub męża. Decydują zwycięzcy. Do wygrania podwójne wejściówki.

A oto pytanie konkursowe: Na święta Helios przygotował wiele nowości. Jaki film wybierzesz, jeśli wygrasz?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 grudnia 2019 roku. Piszcie: konkursy@stalowemiasto.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. O wygranej i sposobie odbioru nagrody powiadomimy mailowo.

Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane na zasadach określonych w rozporządzeniu 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO) wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców, ogłoszenia wyników i wydania nagród. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest stalowemiasto.pl. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia i pierwszej i ostatniej litery nazwiska.

Dziękujemy za udział w konkursie. Dostaliśmy mnóstwo e-maili. Ci, którym nie udało się tym razem wygrać, wkrótce będą mogli spróbować sił w kolejnych konkursach. Obiecujemy, że będą kolejne bilety na seanse w KINIE HELIOS!

ZWYCIĘZCY

1. Renata O...t
2. Tomasz G...i
3. Małgorzata H...a
4. Aneta S...z
5. Anna Z...z
6. Dominik S...k

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.