Znów może być nieco głośniej

Image

Przyzwyczailiśmy się już do wystrzałów, kiedy to testowane są produkty dla wojska. Tym razem głośniej będzie w najbliższy czwartek.

Ośrodek Badań Dynamicznych Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Stalowej Woli informuje, że 12 grudnia 2019 r. (czwartek) w godz. od 8.00 do 16.00 rozpoczną się prace badawcze. W tym dniu odczuwalny będzie wzmożony hałas związany z trwającymi badaniami strzelaniem.

WITU OBD przeprasza wszystkich Mieszkańców Miasta za wszelkie uciążliwości związane z ww. badaniami.

Ostatnio na sesji Rady Miasta poruszany był temat hałasu generowanego podczas testów instytutu wojskowego. Mówił o tym jeden z radnych prosząc by miasto interweniowało w tej sprawie. O tej sprawie pisaliśmy TU

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Czesław

Wy pisiory nie umiecie współistnieć w cywilizowany sposób. Cały otaczający świat traktujecie jak swój chlewik. Każdemu kto pojawi się w pobliżu próbujecie wejść na głowę i się wysrać. Huta to tylko jedna z lokalnych firm. Czasy się zmieniają , należy myśleć o otoczeniu w którym się robi próby .

~RenataButryn

Powinni zaorać tą hutę i będzie cisza.
Albo lepiej sprywatyzować za 1pln muszę pogadać z moim kolegą Januszem Lewandowskim ,on się zna doskonale na prywatyzacji .
To jest poprostu Janusz biznesu.

~Wojsko

Na weekendowych antoniego nie trzeba wydawać ostrzeżeń. Oni tak głośno paszczą nie hałasują udając wystrzeliwane naboje smiech2