Diamentowe i Złote Gody w Nisku

Image

W sali narad Urzędu Gminy i Miasta Nisko 4 grudnia odbyła się uroczystość Złotych oraz Diamentowych Godów Małżeńskich. Medale Prezydenckie po 50 i 60 latach wspólnego życia otrzymało 8 par.

Wśród dostojnych jubilatów obchodzących Złote Gody znaleźli się Janina i Mieczysław Dorota, Zofia i Stefan Gil, Wanda i Andrzej Mścisz, Jadwiga i Witold Pastucha, Helena i Tadeusz Warchoł, Maria i Tadeusz Złotek, Helena i Julian Dąbek. Diamentowe Gody świętowali Katarzyna i Bolesław Zybura.

– Dziękuję Państwu za to, że jesteście. Że świadczycie swoimi czynami jak powinno się postępować w małżeństwie. Dziękuję, że pokazują Państwo właściwy sposób funkcjonowania rodziny i stanowią Państwo przykład dla innych, a szczególnie dla młodszych pokoleń. Każdy z nas przeżywa lepsze lub gorsze chwile, ale na Państwa przykładzie widać, że wszelkie przeciwności można pokonywać, problemy rozwiązywać i być ze sobą na dobre i złe przez dziesiątki lat. Gratuluję Państwu i życzę serdecznie wszystkiego dobrego, byście dalej trwali w wielkiej miłości. Życzę bardzo dobrego zdrowia i opieki Pana Boga – mówił Waldemar Ślusarczyk, Burmistrz Gminy i Miasta Nisko.

Małżonkowie, którzy kilka dekad temu ślubowali sobie wierność i miłość otrzymali odznaczenia za długoletnie pożycie, nadane przez Prezydenta RP. Wręczali je Burmistrz Gminy i Miasta Nisko Waldemar Ślusarczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Folta oraz Lucyna Drąg kierownik USC w Nisku. Oprócz medali jubilaci otrzymali pamiątkowe ryngrafy, legitymacje, listy gratulacyjne oraz upominki. Na ręce pań złożone zostały bukiety kwiatów.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.