Mikołajowie w kaskach przejechali przez miasto

Image

MotoMikołajowie na swych żelaznych rumakach wyruszyli w miasto, by ogłosić, że już prawie, prawie, że za momencik z Nieba na swym zaprzęgu, ciągniętym przez renifery, przybędzie do na nas, przez cały rok oczekiwany, ten najfajniejszy ze świętych. Jak przystało na wysłanników Mikołaja przywieźli ze sobą prezenty.

W niedzielę 1 grudnia 2019 miała miejsce druga już edycja mikołajkowa zorganizowana przez „tgm motoriders”. Wszystko odbyło się spontanicznie i prosto z serca. Motocykliści wyruszyli z parkingu nieopodal dworca PKP, przejechali ulicą Ofiar Katynia, Hutniczą, 1 Sierpnia na Plac Piłsudskiego. Tam rozdawali dzieciakom słodycze. Następnie wyruszyli ul. ks. J. Popiełuszki, Al. Jana Pawła II, KEN niosąc dobrą nowinę, że wkrótce święta. I tak przejechali przez całe miasto, przez centrum i osiedla Stalowej Woli, by ostatecznie dotrzeć do skrzyżowania ulic Staszica Mickiewicza by dotrzeć do dzieciaków w szpitalu, a następnie do tych z Domu Dziecka na Podleśnej.

Zapłatą dziś był uśmiech i radość najmłodszych, a też i niejeden dorosły pomachał do Mikołajów na motocyklach. W końcu święta tuż, tuż…

Materiał video

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.