Modernizacja Rynku w Rozwadowie? Nieprędko

Image

23 maja br. został ogłoszony przetarg dotyczący przywrócenia dawnego charakteru przestrzeni publicznej płyty głównej Rynku w Rozwadowie. Od tego czasu minęły już prawie 4 miesiące. Dlaczego jeszcze nie został wyłoniony wykonawca?

- Jesteśmy w okresie odpowiedzi na pytania, w trakcie postępowania przetargowego. Nowy, wyznaczony termin na otwarcie ofert to 7 października. Zainteresowanie tym przetargiem jest bardzo duże. Odpowiedzi, które są udzielane w ramach toku postępowania o zamówienie publiczne są wiążące dla zamawiającego, dlatego postanowiliśmy dać sobie trochę więcej czasu, aby późniejsza realizacja tego zadania przez firmę wykonawczą nie budziła wątpliwości w tym zakresie– mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

[p]To jak długo będzie trwać weryfikacja ofert będzie uzależnione od ich ilości. Być może w listopadzie miasto podpisze umowę z którymś z wykonawców.

Przypomnijmy, że w ramach tej inwestycji zostanie wykonanych szereg prac m.in.: przebudowa nawierzchni pieszych i kołowych, budowa miejsc postojowych, przebudowa nawierzchni utwardzonych i biologicznie czynnych, budowa elementów sieci: wodno – kanalizacyjnych wraz z przebudową przyłączy, energetycznych, budowa oświetlenia terenu, montaż toalety kontenerowej bezoobsługowej, montaż elementów małej architektury, budowa monitoringu.

Finał wszystkich robót powinien nastąpić pod koniec maja 2021 roku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.