Działkowcy hucznie świętowali swój dzień

Image

Jeden z największy Ogrodów Działkowy na Podkarpaciu, bo liczący 1149 działek, zorganizował Dzień Działkowca.

Po dwuletniej przerwie, na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Hutnik II, zorganizowano wielkie świętowanie. To były takie małe, miejskie dożynki, podczas których bawiono się i nagradzano najlepszych działkowców. Była to też okazja do publicznego docenienie tych, którzy w pracę na swoich ogródkach włożyli całe serce i których działki są wyjątkowo piękne i wypielęgnowane.

Uroczystości w ROD „Hutnik II” rozpoczęły się od przemarszu i koncertu Orkiestry Dętej MDK. Po powitaniu uczestników i oficjalnym otwarciu Dnia Działkowca 2019 miało miejsce wystąpienie prezesa ORP PZD Rzeszów, a następnie prezesa ROD „Hutnik II”.

Wręczono też odznaczenia PZD i nagrody w konkursach na „Wzorową Działkę” o Puchary Prezydenta Stalowej Woli i Starosty Stalowowolskiego. Przygotowano również dyplomy za najładniejszą działkę w Ogrodzie Hutnik II.

I miejsce w konkursie "Wzorowa Działka 2019 Roku" o Puchar Prezydenta Miasta Stalowa Wola laur zwycięstwa przypadł ex aequo Grażynie i Zenonowi Kuszczalom oraz Bożenie i Adamowi Wierzbickim.

Podczas nieoficjalnej części zaproszono działkowców na zabawę przy grillu. Przygotowano występy artystyczne, stoisko pszczelarskie, stoiska i prezentacje „Kół Gospodyń Wiejskich”, atrakcje dla dzieci: watę cukrową, popcorn, malowanie twarzy, bańki mydlane.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~nap

~nap

kaczy byl

hutas24

Na zdjęciach nie widać malkontentów. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Jak potrafisz to lepiej zdobić to przyjdź i zrób. Nic prostszego. Nie Zarząd podnosi opłaty tylko Walne zebranie delegatów. Opłaty za użytkowanie działki nie zmieniły się od 2017 roku. A więc debilu jeśli piszesz to najpierw sprawdź.

~Jesień

Co to za festyn bez Adriana? Co on miał lepszego do roboty? Mógł przyjechać, rozpalić ognisko i pokrzyczec na suwerenów.

~Janina

Cudowna gala!!

~jaśko54

Zawsze znajdzie się jakaś menda co się jej nic nie podoba.

e2rds

buhahaaa, grabie i łopata to dobre dla takiego buraka jak ty, no ale na uprawach czegokolwiek troszkę trzeba się znać, więc pozostaje ci tylko kopanie i grabienie ziemi, inni będą uprawiać.

~buhahaaa

erdees tu jest twe miejsce....pogrzebać w ziemi.pomocować sie z marchewką czy burakiem bądz głabem kapusty to powinno ci być w głowie .Nie przerastające cie komenty i wypisywanie bredni o sianiu lasu czy wychwalaniu komuny ponad wszystko. Ziemia ,grabki łopatka i do przodu!!!!...umiech)))))

~Jozef

Hybryda madz racje ,za Leszka to byly imprezy,a teraz tylko kase dojdą i zrobily sobie prywatny ogród prezeski.Dziadostwo i kolesiostwo,kilja lat temu doliczono nam oplate bo miala byc trawa koszona wewnątrz ogrodu na drogach do dzialek.Kasa wliczona ,a kosimy sami.Za tego zarzadu oplaty wzrosly z 85 zl do 120 zl,prad drukarki,komputery,wygody zarzadu kosztuja :(

hybryda

Na ROD KROKUS nic !
Kiedys za prezesa Pana Leszka śp. to byly Dni Dzialkowca

~Madam

A bramowy otrzymał medal za bycie największą cebulą, hamskie odzywki, lekceważenie działkowców i ich czasu?

~mariusz

wałęsa jak żywy na fotce 36

~Działkowiec

Do Egon nie płacz bo kim ty jesteś czyżby ładny miejskim Łariuszem Łrzytułom czy Synalkiem Łutrynowej

~egon

Na piknik pracowników Huty Stalowa Wola zarząd huty zaprosił posła pisiorów Rafała Webera i władze miasta Lucjusza Nadbereznego i człowieka, który nie potrafił w terminie ukończyć edukacji w szkole podstawowej Sobieraja Stanisława, który powtarzał 7 klase szkoły podstawowej. Staszek Sobieraj w podstawówce wyróżniał się tylko noszeniem czerwonego sztandaru na pochodach pierwszomajowych i niósł go dumnie.Był hersztem kiboli, kręcił młynem i jako uczeń szkoły podstawowej ostro palił papierosy, czy to ma być elita naszego miasta, szkoda słów. Staszek z matematyki nie ma elementarnych podstaw, był cienki bolek.

kabi

Mariusz77, ty znawco obwodnic, nie masz zielonego pojęcia o ruchu drogowym. Idź na Podskarpową i policz ile ciężarówek dziennie przez nią przejeżdża a potem napisz. Obwodnica to nie autostrada.

stalowaOmega

36te zdjęcie od dołu a na nim Wałęsa.

stalowaOmega

Nagrody w workach na śmiecie. Hehe.

Mariusz77

Rafał z Luckiem dostaliby oo mordach za rozwalenie działek na rzecz pseudo obwodnicy

~Tosia

A Rafała nie było z Luckiem?

~Szok!

Nie było kartoniady w 8 osób?

Konstytucji nikt nie bronił?

~terminator

fajna impreza oby takich wiecej