Powstanie nowy zakład budżetowy PCPN. Miasto da na start 100 tys. zł

Image

W piątek Rada Miejska pochyli się nad uchwałą dotyczącą utworzenia samorządowego zakładu budżetowego – Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli.

Celem uchwały będzie utworzenie z dniem 16 września br. samorządowego zakładu budżetowego pod nazwą Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Zakład będzie odpłatnie wykonywał powierzone statutowe zadania, a koszty działalności pokrywać ma z przychodów własnych.

Do jego zadań będzie należeć m.in. zarządzanie obiektami, urządzeniami sportowymi i rekreacyjnymi (przekazanymi w jego zarząd), eksploatacja, konserwacja i rozbudowa bazy sportowej i rekreacyjnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą, udostępnianie bazy sportowej i rekreacyjnej według zapotrzebowania społecznego, organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na rzecz mieszkańców, rozwijanie i popularyzowanie wszelkich form aktywnego wypoczynku i rekreacji dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, współpraca z klubami sportowymi oraz stowarzyszeniami kultury fizycznej, promowanie i tworzenie warunków dla rodzinnego uczestnictwa w imprezach sportowych i rekreacyjnych.

Źródłami jego przychodów mają być dotacje przyznane zgodnie z ustawą o finansach publicznych, odpłatna działalność produkcyjno– usługowa, wpływy z najmu i dzierżawy składników majątkowych. Zakład otrzyma dotację z budżetu Miasta Stalowej Woli na pierwsze wyposażenie w środki obrotowe w wysokości 100 tys. zł. Dotacja zostanie przekazana jednorazowo w terminie do 31 października 2019 roku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ojej

Stalówka kibicowsko. Nas na wyjeździe 47 hahah

~Pikolo

Z tego co mi wiadomo to prezesem PCPN ma zostać nie kto inny tylko Mateusz Nowak .Mateusz gdzie jest twoja pięcioletnia misja skoro uciekasz po paru miesiącach upadku klubu pod twoimi rządami.Tak na koniec jeśli dalej polityka pis będzie będzie ingerować w ten klub to "marka jaką jest STAL "- słowa Nucjusza- podzieli los Siary .

~TNT1938

Do " inteligent " ... masz chłopak wyobraźnie . Dopiszę jedynie że , treść ci się rozjechała ale ja już tego nie wymagam od ciebie . I jeszcze jedno nie da się mnie kupić za kilka srebrników i nie zmieniam poglądów na zawołanie i za kasę . Zapytaj prezesa kto zrobił pierwszą fanę Stalówki na ogrodzenie i na którym meczu zawisła i przestań piskliwie szczekać

~~inteligent

A w ŁUDZI byłeś?

~inteligent

Do tnt1938, i tu się bardzo mylisz bo nie masz pojęcia oczym wypociłeś. Idąc twoim tokiem myślenia to stadionem byłoby to boisko na BŁONIACH bo są tam przecież 2 bramki. Ale pisz swoje wypociny więcej ja chętnie się z takich filozofów jak ty pośmieje. To ty jeszcze w życiu prawdziwego stadionu nie widziałeś dlatego bredzisz ja nawet na MARACANIE w BRAZYLII miałem okazje po ich boisku nawet pochodzic nie tylko widziec.

~inteligent

Do tnt1938, i tu się bardzo mylisz bo nie masz pojęcia oczym wypociłeś. Idąc twoim tokiem myślenia to stadionem byłoby to boisko na BŁONIACH bo są tam przecież 2 bramki. Ale pisz swoje wypociny więcej ja chętnie się z takich filozofów jak ty pośmieje. To ty jeszcze w życiu prawdziwego stadionu nie widziałeś dlatego bredzisz ja nawet na MARACANIE w BRAZYLII miałem okazje po ich boisku nawet pochodzic nie tylko widziec.

~TNT1938

Panie " inteligent " wyluzuj " z tymi stadionami bo na stadionie to ty jeszcze pisowczyku nie byłeś . Pozwiedzaj trochę to ci się rozjaśni ale wiadomo jak prezes mówi że, ziemia jest płaska to ty napiszesz że jest płaska . Dla twojego rozjaśnienia na ul. Hutniczej powstanie stadion w chwili gdy będą trybuny za bramkami a nie dwie trybuny jak na efka mielec sk.......c . Czaisz to ? Prawdziwy kibic Stalówki będzie miał zawsze wywalone na mielec a wasza linia partyjna kogo interesuje ... Zielono-czarny świat trzeba mieć w sercu a nie przed wyborami pajacu.

~inteligent

o stal, kamil, hejterze o czym ty wypociłeś już na 1000 procent to CENTRUM SPORTOWE będzie otwarte przed wyborami do sejmu i senatu. Po za tym mamy jako miasto przynajmniej 3 stadiony jeden w STALOWEJ-ROZWADÓW, drugi na ulicy ENERGETYKÓW a 3 wiadomo na HUTNICZEJ bo mimo remontu ten stadion zawsze tam był i będzie.

~inteligent

o stal, kamil, hejterze o czym ty wypociłeś już na 1000 procent to CENTRUM SPORTOWE będzie otwarte przed wyborami do sejmu i senatu. Po za tym mamy jako miasto przynajmniej 3 stadiony jeden w STALOWEJ-ROZWADÓW, drugi na ulicy ENERGETYKÓW a 3 wiadomo na HUTNICZEJ bo mimo remontu ten stadion zawsze tam był i będzie.

~Pikolo

Inteligent to że znasz ludzi powiązanych z pisem którzy mają wykształcenie wyższe to nie znaczy że są osobami inteligentnymi bo ja też znam ludzi którzy mają wykształcenie wyższe tylko poziom ich inteligencji jest dużo niższy od ludzi po zawodówce.I tak na koniec papier to nie wszystko bo dziś płacisz za studia i masz papier.

~~inteligent

Przypomnijmy, że Stalowa Wola, zgodnie z zestawieniem Państwowej Akademii Nauk, znalazła się w gronie miast, którym grozi marginalizacja i zjawiska kryzysowe. Rząd zapowiedział uruchomienie specjalnych działań i środków aby zapobiec dalszej degradacji, zwłaszcza w obszarze inwestycyjnym i gospodarczym.

~stal,kamil

Co to za miasto co nie ma stadionu?Na wsiach maja boiska i graja ,a u nas od kilku lat nie dziala stadion.Stadion bedzie zamkniety jeszcze długo .Jak spadniemy do 3 ligi to moze otworza.PCPN to przekręt i złodziejstwo.

~inteligent

Do dojna zmina, hejterze dojna zmiana to była przy korycie przez 8 lat zanim POLACY ich nie kopnęli tam gdzie słońce nie dochodzi. Ja znam tysiące sympatyków partii PIS i są to nie tylko ludzie wykształceni ale ludzie z najwyższym stopniami naukowymi.[i to tylko w naszym mieście]. Tacy jak ty to tylko do łopaty się nadają i tam skończysz masz to zagwarantowane jak pies bude.

~Adam

Jeśli majątek zostanie przekazany PCPN to czy drużyna grając mecz na stadionie będzie musiała płacić za wynajem stadionu?

~ Rozum

Majek jasne,jasne Kiedy następny mecz?

~Majek

Kwiczy i ujada opozycyjny piesek... IP zawsze to samo tylko NICKI ZMIENIA.

~dojna zmiana+

Nie piszcie źle o wyborcach PiS. To są przeważnie ludzie niewykształceni, mało zarabiają. Trochę wyrozumiałości.

~Olo

Do cwiercinteligent jedz sobie już do tej Łudzi i tam hejtuj z emilka !Tylko ze teraz pisowskim hejterom już nie placa !!bo za dużo głupot wypisywali !!

~wielowieś

Nadbereżny sam piął sie do góry po szczeblach kariery dzieki temu że jego matka znała Sagatowska.Bez znajomosci Lucek musiałby szlifować felgi na Uniwhels,taka jest prawda.Teraz musi odwdzieczyc sie dawnym kolegom Sagatowskiej .Takie to mamy ukady,nie masz znajomosci to musisz wyjechac ,bo dobre miejsca pracy sa tylko dla znajomych.

manukun

Kolejna przechowalnia dla partyjnych karierowiczów i znajomych królika. Magistrat pęka w szwach, więc trzeba utworzyć kolejny sztuczny twór. Nadbereżny krzyczał o sitwie rządzącej miastem w 2014. Okazuje się, że to nie była diagnoza stanu samorządu zarządzanego przez Szlęzaka, tylko obietnica wyborcza. Zgroza. A młodzi uciekają ze Stalowej Woli, bo nie mają tutaj perspektyw na przyszłość.

~~inteligent

Tumanie pisowski.

~kujawiak

@Sportowa

Nadberezny i wymiana ludzi na inteligentne osoby? Zartujesz? On nigdy nie dopusci do takiej sytuacji. Wszedzie marnosc i depresja.

~Sportowa

Upadek i brak uczniów w szkole nie jest tajemnicą .Czy coś pomógł pomysł Pana Prezydenta ?Nie wygląda na to Zarząd w szkloe został.Wyniki nauczania są ogólnodostępne.Będzie bardzo ciężko.Talentów sportowych jak to w życiu bywa jest mały procent Rodzice chcą żeby dzieci zdobyły konkretne wykształcenie z którego będąi mogły się utrzymać.
Szansą byłoby wpuszczenie świeżego powietrza i zmiana izarządzających
na inteligentne osoby.

~Obciach

Najlepszy jest PrezesJedyne co w piłce noznej ,,urosło,, to podgardle i brzuch pana Nowaka.Podkresla się jego młodość.Gdzie jej szukać?Mentalność też starego dziadka

~inteligent

Do halinki, hejterze gdybyś pisał codziennie tysiące komentarzy to i tobie błąd by się przytrafił ale jak ja mam to takiemu osłowi wytłumaczyc. Po za tym według ciebie kim jest były prezydent KOMOROWSKI który jeszcze większe byki piśmienne robi [błędy ortograficzne]. Ja się podpisuje inteligent bo tak wszyscy moi znajomi mnie nazywają albo czasmi też mówią do mnie fabryka. Jesteś malutkim kundelkiem co próbuje szczekac na wielkiego wilczura ale za płotu. Kiedy pisalem o tych wielkich miastach to wiadomo że pisałem o chorych układach w tych wielkich , miastach dla ciebie śmierdząca WARSZAWA też jest pięknym miastem. To tylko o tym świadczy że jesteś hejterem, po za tym nigdy nie zwracaj uwagi na błędy tylko na treśc komentarza. Włącz myślenie bo myślenie nie boli a wtedy będą mógl z tobą o czymkolwiek dyskutowac.

~????

Co że szkołą z Oddzialami Mistrzostwa Sportowego?
Dlaczego sąsiadującą z nią szkoła nr3 pracuje aż na 3 zmiany.?

~Pytam

Pytam kiedy powstanie zakład który MIASTU da 100 tysięcy?

~amma

Błagam hejterzy opozycyjni dajcie już sobie spokój nic wam nie pomoże za robote się weźcie!

~Xero

Tyle się grzmialo o tym jak to za platformy się lody kręciło zakaszajac ośmiorniczkami

~Rozwadowiec

A Harasiuki myślały,że ta grupa jest słabsza przenosząc sie do niej i zaczynaja sie bęcki...