Wymiana ciosów, zakończona nokautem w Rozwadowie

W meczu z Ceramiką Harasiuki, piłkarze Sanu bardzo chcieli się zrehabilitować, za porażkę sprzed tygodnia. Pierwsza połowa to prawdziwa huśtawka nastrojów. Na dwie ze zdobytych bramek przez gospodarzy, goście natychmiastowo odpowiadali. Po kwadransie było już 2-2, trwała ostra wymiana ciosów. Ceramika skutecznie wykorzystywała „prezenty”, które otrzymywała od nie najlepiej dysponowanej w tym dniu formacji obronnej. Na przerwę, zawodnicy Sanu schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga odsłona to już popis „Parafialnych”, którzy zadając trzy trafienia, przypieczętowali wygraną. Gra jak na ten poziom rozgrywek mogła się podobać. Piłkarze obu drużyn, potrafili dłużej utrzymywać się przy piłce, a akcje były płynne i przemyślane. San okazał się drużyną lepiej przygotowaną kondycyjnie oraz szybkościowo do tego spotkania i to zadecydowało o sukcesie. W drugim, już jednak meczu zawodzi gra defensywna, zbyt łatwe tracone są bramki i nad tym elementem należałoby popracować. W kolejnym meczu, łatwo stracone bramki mogą kosztować już o wiele więcej.

Za tydzień, tj. w niedzielę 15.09 o godz.16:00 San rozegra mecz w Podwolinie. Piłkarze LZS Podwolina to spadkowicz z klasy A, aspirujący do szybkiego powrotu na wyższy szczebel rozgrywek.