Pielgrzymowali do Matki Boskiej Radomyskiej

Image

Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli do Radomyśla wyruszała w niedzielny poranek spod kościoła pw. Opatrzności Bożej na Porębach.

Nabożeństwo i cześć dla Matki Bożej Radomyskiej trwa od pokoleń. Piesze pielgrzymki do Radomyśla cieszą się ogromną popularności. W drodze modlą się ci, którzy nie mogą pójść aż do Częstochowy, i ci, którym na dalekie wędrówki nie pozwala zdrowie i czas, a także ci, którzy szczególnie umiłowali sobie to właśnie sanktuarium. Słynąca łaskami Matka Boska Zjawienna hojnie rozdaje łaski, których jest pełna dla tych, którzy ją kochają i czczą. Od ponad 450 lat wierni z różnych stron Polski zanoszą do niej swoje sprawy, oddając się pod opiekę i dziękują za wszystko to, co otrzymali z nieba za jej wstawiennictwem.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~tolerancyjny

do janek82 - w sumie 6:05 to nie taka znowu wczesna godzina, więc bez przesady, debile na motorach po nocy nie tak hałasują, więc czepiasz się już na siłę, byle się przyczepić.

~helena

Byłam małym dzieckiem spracowanym i to bardzo dużo pomagałam mamie w gospodarstwie bo ją kochałam ale nigdy ale to nigdy nie pozwoliła mi pójść spać bez pacierza było kolacja , mycie, modlitwa . Tylko na kolanach. Dziś już jej niema nie wiem co bym dziś robiła jestem jej bardzo wdzięczna za tą radę. Wy wszyscy się się cieszcie że pielgrzymujecie do Matki Boskiej Radomyskiej nigdy na tym nie stracicie tylko zyskacie a to dużo dużo dużo tylko z Tą Panią przez życie.

~Bandziorek

Od końca to będzie zdjęcie nr 16 proszę o pomoc chce odnaleźć tego pięknego Anioła

~janek82

do jack - nie mierz wszystkich swoją miarą, alkoholu nie piję, rozerwanie się nie polega na upiciu i darciu mordy wracając w nocy. To, że ty tak spędzasz soboty nie oznacza, że inni też. Rozerwać się można na inne sposoby. Można wrócić o północy z kina Helios i rano chcieć pospać.

~jack

do janek82. Ty jak "rozerwiesz się w sobotę" i wracając drzesz w nocy ryja, to myślisz, że jesteś taki fajny i nowoczesny. Życie nie polega na tym żeby przez 5 dni pracować. W sobotę to przepić, a w niedzielę leczyć kaca. Ale jeżeli tak uważasz, to mogę ci tylko współczuć.

~Bandziorek

Biały stanik i ultrafiolet

~@~Bandziorek

@~Bandziorek które zdjęcie, albo która minuta?

~janek82

I czarna mafia drze ryja przez głośniki o 6:05 "wstawajcie śpiochy". I idzie ciemnogród z czarną mafią... niech się czarna mafia do pracy weźmie, to zobaczy, że po 5 dniach pracy i rozerwaniu się w sobotę, niedziela jest po to by sobie odespać.

~siwy

brońmy wiary od Giewonta do morza!!!

footbolista

I tak idą bez kijków?

~Bandziorek

Pozdrowienia dla ślicznej blondynki w białej sukience z kwiatami z pytaniem czy masz męża?

~Obserwator

Jana 4, 22-24:" Wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to, co znamy, ponieważ zbawienie bierze początek od Żydów. Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie»."
Biblia Tysiąclecia.