Potrącił kobietę na przejściu i uciekł

Image

Do zdarzenie doszło w sobotę przed godzinę 8:00. Starsza pani jadąca rowerem została potrącona przez auto z przyczepką.

W sobotę 24 sierpnia 2019 roku, około godziny 7:45 72- letnia kobieta jechał rowerem po pasie wyznaczonym dla rowerzystów ulicą ks. J. Popiełuszki. Na zielonym świetle wjechała na skrzyżowaniu na ulicę Staszica (krzyżówka przy konkatedrze) próbując przejechać na drugą stronę. Kierowała się w stronę ul. Czarnieckiego. W tym samym czasie, w ulicę Staszica z ul. Popiełuszki zakręcał jadący czarnym lub ciemnogranatowym samochodem z przyczepą mężczyzna. Doszło do potrącenia. Kierowca nie zatrzymał się w miejscu zdarzenia lecz pojechał w kierunku Niska.

72- latka upadła na jezdnię. Z nogi leciała jej krew. Kobieta źle się czuła. Wezwano zespół ratownictwa medycznego i patrol policji ze stalowowolskiej drogówki. Ratownicy zdecydowali o odtransportowaniu rowerzystki do stalowowolskiego szpitala.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~rst rst

go 123 jak jest przejazd rowerowy to poco prowadzić rower ??

e2rds

go123, teoretycznie i myślę, że praktycznie to nie znasz przepisów.

Jacek

I tak i nie. Holowałem często auto na tej lawetce i przy dobrym załadowaniu niestety nie czuć. Ale nie mówię że tak było.

~Sylwek

W teorii może być jak piszesz. Ciężko mi jednak sobie wyobrazić że nie spojrzysz w lusterko przy jakimkolwiek manewrze co się dzieje w tym czasie z przyczepą . Druga sprawa że jakby rower zahaczył o przyczepkę to jednak słychać i czuć puknięcie .

Jacek

To ja zapytam czy potrącił samochód czy przyczepa. Jak przyczepa to mógł nie widzieć. 10 lat jeździłem z niską przyczepą po polsce i rekordzistka weszła w nią dosłownie... kolega przyczepą zahaczył kobietę w górach i odjechał bo nie wiedział o niczym. Zgłosił się na policję jak zobaczył krew, tyle że nie ukarali go.

~kris35

Gdyby skojarzyć ciemny kolor i przyczepę to jest dużo aby wyeliminować wiele. Przydałby się jeszcze świadek co dopowie co należy. Myślę że policja dopadnie chama.

~Joger

Co to znaczy ,,wiadomo że większość rowerzystów przejeżdża na pasach ,,
Większość rowerzystów nie zna przepisów drogowych i nie wie jak się ma zachować na drodze. Odrębny problem to kierowcy "debile" Ale ktoś kto ucieka z miejsca wypadku lub kolizji nie mieści się w zadnych kryteriach glupoty.

~paragraf

rowery na ścieżki rowerowe a przez skrzyżowania należy rower bezwględnie prowadzić

~do go123

W tym miejscu jest przejazd dla rowerzystów będący kontynuacją ścieżki rowerowej i po nim rowerzysta może przejechać. Na przejściu dla pieszych bez przejazdu z roweru trzeba zsiąść.

go123

W okolicy przejścia dla pieszych, kierowca powinien być ostrożny.
Teoretycznie ona powinna przeprowadzić rower, ale wiadomo że większość rowerzystów przejeżdża przez przejścia dla pieszych.

~@nemo

Policja nie chce się narażać kibolom bo to wyborcy PiSiakow

~mieszkaniec

w stalowej wszyscy kibole to patole czyli bandyci, bo w grupie czują, że "som siłom"

~Do nowy

Co się dziwić jak na przemian ze sterydami wjeżdżają dopalacze lub narkotyki. Przecież z tej kibolki to każdy wali sterydy i narko. Ciekawa w tym wszystkim jest postawa policji w Stalowej Woli , ktora nie widzi problemu

~nowy w stw.

te kibole to same patole z kibicem to nie mają nic wspólnego.sami to łażą po cichu a w grupie to bohaterowie jeden lepszy od drugiego.żenada

~Nemo

Anna L. ma rację, mieszkam w tym bloku i co dzień słyszę ich tępe gadki, to dokładnie są kibole.

~Anna L.

Eder ta patologia, to właśnie są kibole.

~Eder

To nie kibole, tylko patologia spod tego bloku w którym jest kantor. Policja mogłaby wydać jakieś oświadczenie, bo chłopak został mocno pobity

~Dżony

Okujama. To wina Tuska

~Okujama

Kibole Lucka skatowali wczoraj, chłopaka pod pizzerią Gondola.

~Dżony

Tak pierdoły piszą a wczoraj pod gondolą chłopaka skatowali i ani słowa o tym

~Dżony

Tak pierdoły piszą a wczoraj pod gondolą chłopaka skatowali i ani słowa o tym

~Misio

A co wczoraj sie stalo pod blokiem kolo kantoru? Ludzi mnostwo ,a tu nic nie piszą?

~Hue Hue

Tam jest kamera, chyba ze Stelli. Patrzy na całe skrzyżowanie.
Co za matoł...

~lola

jakim bucem trzeba być żeby potracić człowieka nie zatrzymać się by sprawdzić czy wszystko ok tylko uciec.. Tak to jest jak pieszy czy rowerzysta mają zielone i auto na skręt tez je ma.. tragedia gotowa