Śmiertelne potrącenie pieszego

Image

W Dąbrówce kierowca lanosa potrącił mężczyznę. Mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować. Policjanci ustalają jego tożsamość.

Kilka minut po godzinie 23:00 doszło do tragicznego wypadku w Dąbrówce, w powiecie niżańskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, kierujący samochodem marki Daewoo Lanos jadąc drogą powiatową w kierunku miejscowości Kurzyna, potrącił idącego jezdnią mężczyznę. Mimo podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować. Policjanci ustalają tożsamość pieszego. Kierowca Lanosa był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności wypadku.

Policjanci apelują! Ograniczona widoczność na drodze i brak rozwagi to najczęstsze okoliczności towarzyszące zdarzeniom z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego czyli pieszych. Niestety, w kontakcie z samochodem to właśnie oni odnoszą najpoważniejsze obrażenia czy nawet śmierć.

To lekcja zarówno dla kierowców, jak i pieszych. Kierowcy powinni zwracać szczególną uwagę na pobocza, zwłaszcza nieoświetlonych odcinków drogi, natomiast piesi powinni zadbać o własne bezpieczeństwo i zakładać ubrania z elementami odblaskowymi czy kamizelki.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~rst rst

ponoć na pruty

go123

Rest in Peace.

~radek

Nie znam kierowcy lanosa ani sprawy .Ale jestem mimowolnym obserwatorem dzikusów wypadajacych z terenów huty po 23 udajacymi się w tamte strony zwlaszcza tablice RJA....TRAGEDIA!.Z z resztą rano jest to samo tylko w drugą strone

~set

Pewnie nie miał kamizelki ani nic odblaskowego.

~set

Pewnie nie miał kamizelki ani nic odblaskowego.