Domy Wrocław - Odkryj nowoczesne osiedle inteligentnych domów we Wrocławiu i znajdź swoje wymarzone miejsce do zamieszkania.

Image

Wrocław jest przez wiele osób uznawany za jedno z piękniejszych miast w Polsce. Jednocześnie poza walorami architektonicznymi, historycznymi, estetycznymi, jest to również miasto otwarte na innowacje, na rozwój, na nowoczesność. To wszystko sprawia, że wiele osób decyduje się na zamieszkanie w tym mieście. Oczywiście istotnym aspektem jest także bardzo szeroki rynek pracy jak również i bardzo szeroki rynek mieszkaniowy we Wrocławiu. Poza tym także jest to miasto, w którym można zetknąć się z wieloma ośrodkami handlowymi, ośrodkami kultury, z różnymi możliwościami zagospodarowania swojego czasu wolnego.

Nowoczesna inwestycja

Aby móc zamieszkać we Wrocławiu, potrzeba jest wejścia w posiadanie jakiegoś ciekawego lokalu mieszkaniowego czy też domu. W mieście są niewątpliwie bardzo ciekawe domy. Wrocław to centrum, ale także wiele ciekawych, inspirujących dzielnic. Między innymi północne dzielnice to bardzo ciekawe domy. Krzyki, które obecnie są dzielnicą o nazwie Brochów, jest miejscem lokalizacji wyjątkowej inwestycji domów jednorodzinnych. Mowa jest o domach inteligentnych, w których ulokowana jest bardzo nowoczesna technologia. Osiedle Scandi to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Sygnałowej na granicy dzielnic Brochów oraz Jagodna. Każdy z tych domów jest zlokalizowany na przestronnej działce o powierzchni dochodzącej nawet do 350 metrów kwadratowych. Owa działka jest zagospodarowana przez krzewy oraz drzewa. Tym samym każdy właściciel domu ma swój własny teren zielony tylko i wyłącznie do własnej dyspozycji.

Nowoczesne domy we Wrocławiu są stworzone na wzór stylu skandynawskiego. Dzięki temu w każdym domu jest bardzo duża przestrzeń mieszkalna, która może być przez daną osobę dowolnie zaprojektowana oraz urządzona. Poza tym również należy wskazać na bardzo przestronne poddasze oraz salon. Nie można także nie wspomnieć o dosyć sporych rozmiarów kamiennym tarasie, na którym można spożywać posiłki czy też po prostu odpoczywać. To jednakże nie jest jedyna zaleta owej inwestycji stworzonej przez firmę Scandi Home.

Scandi Smart

Na aspekt nowoczesności tej inwestycji wpływ ma nie tylko jej ukształtowanie, jej położenie, zastosowanie stylu skandynawskiego. Tutaj należy wskazać na system o nazwie Scandi Smart. Jest to inteligentny system zarządzania domem i urządzeniami znajdującymi się w nim. System ten to kilka zasadniczych elementów, wśród których należy wyróżnić:

- bezzłączkowy system instalacyjny,

- technikę ciepłego montażu,

- możliwość sterowania różnymi urządzeniami oraz funkcjonalnościami dzięki centralnemu sterownikowi lub specjalnej aplikacji.

Bezzłączkowy system instalacyjny pozwala uniknąć ewentualnych awarii w każdej z istniejących instalacji w domu. Jeśli chodzi o technikę ciepłego montażu, to jest to system, który pozwala uniknąć mostków cieplnych, a tym samym jest to rozwiązanie pozwalające sporo oszczędzić. Oczywiście rozwiązaniem, które cieszy się największym zainteresowaniem, jest możliwość zdalnego sterowania różnymi funkcjonalnościami, różnymi urządzeniami w budynku. Ten system jest podstawowym wyposażeniem każdego z proponowanych domów. Tym samym każda osoba decydująca się na zakup tego domu, ma najnowsze rozwiązania technologiczne do dyspozycji.

Bardzo korzystna lokalizacja

Oprócz nowoczesnych rozwiązań, jakie posiadają owe domy, warto zwrócić uwagę na taki aspekt, jakim jest bardzo dogodna lokalizacja. Przede wszystkim należy wskazać na to, że domy znajdują się na samej granicy z Parkiem Brochowskim. To bardzo rozległy teren zielony, teren rekreacyjny, w którym można wypocząć, odsapnąć od codzienności, poprzebywać na łonie natury. Poza tym w bliskiej odległości zlokalizowane są różne szkoły, przedszkola czy też żłobek. Jednocześnie też domy te to około pięć kilometrów od centrum Wrocławia, a więc dojazd do niego nie zajmie zbyt wiele czasu. Z uwagi na prowadzenie przebudowy ulicy Buforowej, czas dojazdu do centrum zmniejszy się jeszcze bardziej.

Warto postawić na nowe domy. Wrocław ma tutaj bardzo dobrze, korzystne pod każdym względem rozwiązanie. Daje je Scandi Home, czołowy wrocławski deweloper. Wrocław to miasto dla ludzi ambitnych, chcących od życia czegoś więcej, a owa inwestycja, o której wspomniano, bez wątpienia spełnia oczekiwania ludzi ambitnych, oczekiwania osób o wygórowanych wymaganiach. Domy te to odrębne budynki, aczkolwiek można je zakwalifikować, jako szeregówki. Wrocław to wiele rożnych mieszkań położonych w różnych dzielnicach, aczkolwiek ta inwestycja bez wątpienia należy do tych najbardziej intratnych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.