Kierowca volkswagena stracił prawo jazdy

Image

Policjanci ze stalowowolskiej drogówki zatrzymali 31-letniego kierowcę volkswagena. Mężczyzna popełnił szereg wykroczeń, teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

W piątek, około godziny 7:00, na ul. Brandwickiej w Stalowej Woli, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, zwrócili uwagę na jadącego z nadmierną prędkością volkswagena. Kierujący poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 101 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Ponadto 31-letni kierujący mieszkaniec powiatu stalowowolskiego wyprzedzał ciąg pojazdów, lekceważąc podwójną linię ciągłą, kończąc manewr bezpośrednio przed przejściem dla pieszych.

31-latek stracił prawo jazdy. Teraz za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Xxc

Chyba więcej jest takich baranów co nie potrafia jeździć np przed wjazdem. Na rondo albo jadą 40 km/h albo kierunków nie używają albo w ostatniej chwili włączają dlatego każdy normalny nie wytrzymuje jadąc za takim i wyprzedza.

~piechur

kończąc manewr bezpośrednio przed przejściem dla pieszych
Więc nie wyprzedzał na przejściu ani przed przejściem nie zaczął manewru wyprzedzania to redaktorku nie upiększaj tak jak upiększa to tvn24.
wiadomo przekroczenie prędkości o 50km w terenie zabudowanym: kara zatrzymanie prawa jazdy na okres 3 miesięcy i mandat karny od 400 do 500zł i 10 punktów karnych.
Według taryfikatora mandatów, za wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej grozi mandat w wysokości 200 zł i 10 punktów karnych.
Razem maximum 700zł warto było? czasami ktoś poświęca te 700zł bo mu się spieszyło, najważniejsze nie wyprzedzał na przejściu!

e2rds

Prawo jazdy to mało, winien jeszcze samochód stracić jako niebezpieczne narzędzie i co najmniej 5000 zł.

~Siwy

I dobrze ,takich baranów jest coraz więcej