17-latka wjechała motocyklem w drzewo

Image

W czwartek wieczorem niżańscy policjanci zostali wezwani na miejsce wypadku drogowego w Krzywdach. Nastolatka przewożąca pasażera, straciła panowanie nad motocyklem i uderzyła w drzewo. Kierująca została przetransportowana helikopterem do szpitala.

Wypadek miał miejsce wczoraj przez godz. 18:00 w Krzywdach. Nastolatka wsiadła na motocykl i jechała drogą leśną. 20-letni właściciel yamahy udostępnił nastolatce motocykl, a sam usiadł z tyłu. W pewnym momencie kierująca jednośladem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo.

Pasażer został przewieziony do szpitala. 17-latka została przetransportowana helikopterem do szpitala w Rzeszowie. Oboje byli trzeźwi.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Stw

Tu się wypowiadają ludzie którzy nigdy się nie mylą błędów nie popełniają nigdy nie byli młodzi całymi dniami i nocami pewnie pracują i nie mają nawet okrucha na podłodze włos z głowy im nie zleciał i nigdy nie mieli wypadku ciężko co po niektórych wyglądają te wpisy jesteście żałośni i głupi od dzieci

~Ihy

Jak można takie wredne komentarze pisać a jak wam się zdarzy jakieś nieszczęście to też może na was tak będą pisali w nie jesteście ludźmi tylko złe potwory ale nic złych ludzi też dosięga zło bardzo śmieszne nabijać się z tragedi leczcie się lub zamilczcie z swoją głupotą

hitfromthebong

Dać 5cio latkowi żyletki miało być umiech

~cokolwiek

Do wszystkich znawców i specjalistów w temacie, którzy myślą że wiedzą jak wyglądała sytuacja oraz tych którzy płacą podatki i myślą, że to ich uprawnia do oceniania ludzi popełniających błędy. Zajmijcie się swoim życiem, a osąd zostawcie osobom do tego uprawnionym.