Jak zdobyć wizę do Chin lub Indii?

Image

Zastanawiasz się nad wyjazdem do Chin lub Indii. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać dedykowaną wizę do jednego z tych krajów. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: www.serwiskonsularny.pl.

Z artykułu dowiesz się o głównych kryteriach:

• wizy do Chin,
• wizy do Indii.

Co warto wiedzieć o wizie do Chin?

Przed podrożą do największego kraju na świecie, trzeba ubiegać się o specjalną wizę. Wiza obowiązuje na całym obszarze Chin z wyjątkiem obszaru Hongkongu i Macao (wjazd do 90 dni pobytu bez wizy). Bez wizy można przebywać do 24 godzin w strefie tranzytowej na wszystkich lotniskach międzynarodowych w Chinach. Ta zasada dotyczy obywateli wszystkich narodowości. Wśród kategorii wiz do Chin znajdują się m.in. wiza turystyczna, biznesowo-handlowa, tranzytowa, czy na stały pobyt. Co ciekawe wydawana jest tzw. wiza w celu promowania talentu. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.serwiskonsularny.pl/wizy-do-chin.

Podstawowe informacje o wizie do Indii

Obywatele wszystkich krajów potrzebują wizy do Indii. Podczas składania dokumentów o wizę paszport musi być ważny minimum 1 rok od daty złożenia wniosku o wizę w konsulacie. Składając wniosek należy dołączyć swoją fotografię. Jedyne akceptowane zdjęcia do wniosku wizowego to zdjęcia tzw. biometryczne, to znaczy kolorowe, twarz na wprost, oboje uszu widoczne, białe tło, 3,5 cm x 4,5 cm.

Wydana wiza jest ważna od daty wydania, co ważne należy opuścić Indie najpóźniej w ostatnim dniu ważności wizy. Czas oczekiwania na wizę nie jest ustalony i waha się pomiędzy 3 – 4 tygodnie przy wizach turystycznych i biznesowych do 1 miesiąca i dłużej przy wizach pracowniczych. Nie jest to zatem długi okres. Główne rodzaje wiz to: turystyczna, biznesowa, pracownicza, marynarska, studencka, na staż, tranzytowa i na konferencje. Aby pobrać odpowiednie pliki i dowiedzieć się więcej o wizach do Indii warto odwiedzić stronę: www.serwiskonsularny.pl/wizy-do-indii.

O pośrednictwie wizowym firmie Serwis Konsularny

Założyciele firmy zdobywali doświadczenie pracując w największej w Europie firmie wizowej w Londynie. W 2006 roku powstała firma Serwis Konsularny w Warszawie. Przez lata, Serwis, bazując na profesjonalizmie, wiedzy i prestiżu marki osiągnął status jednej z największych firm tego typu w Polsce i drugi po MSZ punkt informacji konsularnej w kraju. Serwis Konsularny posiada główną siedzibę w Warszawie oraz oddziały w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. Dodatkowo firma posiada swoich przedstawicieli w innym miastach Europy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.