Wyprawka szkolna w Biuro Plus

Image

Artykuły szkolne

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego warto skompletować wszystkie potrzebne artykuły i przybory, które powinny znaleźć się w plecaku naszego dziecka. Biuro Plus w swojej ofercie posiada szeroką gamę artykułów szkolnych. Na półkach marketu można znaleźć: piórniki, plecaki, tornistry, kredki, farby, plasteliny, zeszyty, bloki, artykuły kreatywne. Oferowane produkty są dokładnie wyselekcjonowane z setek artykułów dostępnych na rynku, co daje gwarancję jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa. Pochodzą od najbardziej cenionych producentów, cieszących się najlepszą opinią na rynku. Należą do nich np. Astra, Bic, Oxford, Top2000, Majewski, Staedtler, czy Herlitz. Wysoka jakość produktów pozwoli na długie i przyjemne użytkowanie. Pracownicy firmy służą pomocą i profesjonalnym doradztwem. Skompletowanie wyprawki szkolnej w Biuro Plus to nie tylko gwarancja jakości, ale również atrakcyjnej ceny. Wygodny dojazd, duży parking, przestronna przestrzeń marketu sprawia, że zakupy w markecie Biuro Plus są prawdziwą przyjemnością.

Obrazek

Firma Biuro Plus przygotowała również specjalną ofertę dla szkół i przedszkoli. Każda placówka edukacyjna, która zrobi zakupy do 30 września może liczyć na dodatkowy rabat. Wszystkie jednostki budżetowe mają możliwość otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności!

Artykuły kreatywne

W tym dziale znajduje się wszystko, co potrzebne jest dziecku, by rozwijać wyobraźnię i zmysł artystyczny, a przy tym dobrze się bawić. Znajdziesz tu produkty takie jak: materiały plastyczne i dekoracyjne, tasiemki, naklejki, koraliki, kartony, farbki, masy rzeźbiarskie czy nożyczki ze wzorkami…

Obrazek

Artykuły i urządzenia biurowe

Firma Biuro Plus to również największy w regionie dystrybutor artykułów biurowych. Firma specjalizuje się w kompleksowym zaopatrywaniu biur, szkół i instytucji państwowych. Nie tylko sprzedaje ale przede wszystkim zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo. Zamówienia klientów realizowane są w 24 godziny. Klienci mają do dyspozycji przedstawicieli handlowych, którzy służą pomocą w doborze produktów. Firma dysponuje bezpłatnymi katalogami, które chętnie dostarcza zainteresowanym firmom.

Firma Biuro Plus zaprasza: Stalowa Wola ul. Handlowa 4b

facebook Biuro Plus

www.biuroplus24.pl

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona