Wypadek na Wojska Polskiego. Ranna kobieta w szpitalu

Image

65- letni mężczyzna potrącił 45- letnią rowerzystkę. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do wypadku doszło około godz. 10:30 nieopodal SLO. Kierująca rowerem jechała ulicą Wojska Polskiego. W pewnym momencie, na pasach, chciała zjechać na ścieżkę rowerową. W tym samym czasie mężczyzna kierujący samochodem marki Skoda Fabia (auto na stalowowolskich numerach rejestracyjnych) wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i doszło do zderzenia.

Kobieta upadła na ziemię rozbijając sobie twarz. Z ust płynęła jej krew. Na pomoc wezwano straż pożarną, patrol policji ze stalowowolskiej drogówki, a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Poszkodowaną odtransportowano do stalowowolskiego szpitala.

Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~he hee

tylko e2rds może to wyjasnić.Czekamy

Goodman

jeśli jest ścieżka to jest obowiązek jazdy ścieżką

~JOJO

Ktoś wie ?............. Czy jak obok ulicy (szosy) jest ŚCIEŻKA ROWEROWA to rowerzysta ma OBOWIĄZEK jechać po ścieżce i tam ma pierwszeństwo wg. prawa UE. ..........? ............ Czy tego obowiązku NIE MA i jedynie POWINIEN jechać ścieżką .........???
Swego czasu policja dawała mandaty po 150 zł. tym rowerzystom którzy zamiast ścieżką jechali po chodniku mostem na Sanie na Pysznicę............. Ma Obowiązek ????.......... czy nie ma a Powinien ?

~ja 2

Typowy rowerzysta. Jechała sobie ulicą, pomyślała, że wjedzie sobie na ścieżkę. Po co sygnalizować, myśleć, znać przepisy? Mają mi ustąpić wszyscy. Rowerzyści jeszcze mają za mało udogodnień. Dać im więcej, to sami się wybiją. Nie ma dnia bez wypadku z udziałem pedałujących. A policja gdzie? Na kebabie.

~buhahaaa

prokurator....ja wiem czemu chciałbys bolka.Aby ci przywrócił obcieta emeryturke ubecką ale ni ciula ,nie te czasy juz .Ludzie przejzeli na oczy.

~piechur

@-~Prokurator 59
Ja proponuję Stalina kto jest za?

niemamkonta

Kto tutaj komu nie ustąpił pierwszeństwa? Rosną na tym skrzyżowaniu krzaczory, które zasłaniają widoczność na ulice wp. Rowery jeżdżą ulicą wp i roweżyści nie sygnalizują skrętu na ścieżkę, tylko jak się komu podoba. Najlepiej by było zatrzymywać się w okolicy biura podróży, zeby było wszystko ok. Ciężko dostrzec rowerzystęjadącego wp wyjeżdżając z tej uliczki. Trzeba się zbliżyć do samej wp, ale wtedy jest się już na ścieżce rowerowej na którą z impetem wpadają rowerzyści...

~Prokurator 59

Powiem tak i to są święte słowa gdyby nie było pisiu to by nie było wypadków proponuję zrobić wybory kto jest za Wałęsa?

~wrotkarz

Więcej praw dla rowerzystów... niech leża po szpitalach za nasze podatki!!!!

~babcia

zapatrzył sie na nią ....iii...pierdut.....

~przybysz46

W tym miescie to jest plaga z rowerzystami kontrolowani sa kierowcy ale na rozerze wolna amerykanka jedzie i juz i na drodze jest swieta krowa.