VII Stalowa Dycha

Image

To już siódmy tego typu bieg w Stalowej Woli. Start i meta miały miejsce na Placu Piłsudskiego.

Wszystkie organizowane w mieście biegi cieszą się dużym zainteresowaniem. I tym razem było podobnie. Zawodnicy zgromadzili się przed Miejskim Domem Kultury. Start zaplanowano na godzinę 16:30. Wcześniej w zawodach udział brały dzieci.

Trasa Stalowej Dychy przebiegała ulicami: 1 Sierpnia, Hutniczą, Ofiar Katynia, Kwiatkowskiego, Orzeszkowej, Niezłomnych, Podleśnej i ponownie 1 Sierpnia (dwie pętle). Zawodników obowiązywał limit czasowy, 1 godzina 45 minut od startu po metę.

W biegach przewidziano klasyfikacje: open, kobiet i mężczyzn, a także podział na kategorie wiekowe: 16- 29 lat, 30- 39 lat, 40- 49 lat, 50- 59 lat, 60- 69 lat, 70+ oraz klasyfikację: Najszybsza Polka i Najszybszy Polak. Biegi przebiegły w przyjaznej i miłej atmosferze. Zawodnicy mogli skorzystać z wody pitnej rozdawanej podczas trwania biegu.

Na zawodników biegu głównego na mecie czekały pamiątkowe medale. Zdobywcy miejsc od I do III otrzymali puchary i nagrody pieniężne. Przyznano również nagrodę specjalną dla najstarszego biegacza.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Malutka

Do 444
Jakbys biegal to bys wiedzial gdzie szukac wynikow

~siwy

nie ma wyników bo RODO

~Mariusz77

Często takie lemingi jak manekin i jemu podobni bredzą że Stalowa Wola to umierajace miasteczko starych ludzi , ze młodzi uciekają bo tu się NIC NIE DZIEJE a gdy jednak się coś dzieje to albo milczą albo pierd#%@lą coś o tym ile to kosztuje . '

~taka prawda

@JEJE. JUZ KIEDYS PISALEM ZE MANEKIN PISZE JAK COS JEST POWIAZANE Z WLADZAMI. GDYBY BYLA FOTKA JAKIEGOS POLITYKA PIS TO BYS WIDZIAL JEGO BIADOLENIE. ON NIE PISZE JAK COS JEST OK. A JAK BY BYL NIE DAJ BOZE PREZYDENT NA FOTCE JAK WRECZA PUCHARY TO BY NAPEWNO COS WYPOCIL. STALOWE MIASTO NIE UMIESCILO ZDJEC WRECZENIA PUCHAROW I NIE MA WPISOW TEGO TYPA KTORY MA JAKAS FOBIE NA PUNKCIE PREZYDENTA.

~hej

Już brak oświetlenia wielu ulic,chyba lucek szuka oszczędności po zabawach

~Fdvnndxjjk

Świetna homilia bpa Frankowskiego na Jasnej Górze nie cofniemy się nie damy rządzić mniejszości

~siwy

koszta to były przy imprezie tydzien temu na błoniach. pewnie się nie dowiemy ile kosztowała ta ,,zabawa"

~jeje

Czekamy na manekina co powie na impreze, która organizowana co roku. Pewnie znając cymbała napisze, ze koszta i niepotrzebne.

~Paula

dixi - nie krytykuj tylko weź podnieś swoje cztery litery i coś zorganizuj w tym mieście, a wtedy pogadamy.

~siwy

dixi jak biegać po piachu? dzis niedziela, bez samochodu. rowerkiem

~dixi

wszystko super tylko organizatora pogonic cymbał blokuje miasto ,są błonia teren HSW nie można?